Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la: ›
Zadnja promjena: 8; 23.11.2006. 13:18; ukupno mijenjano 3 put/a.


Istina...kod tebe se istina mjenja 3 puta u jenom odgovoru... Rolling Eyes


Mijenja se da mi ne bi pisalo "mjenja" i "jenom".

Bilo bi ti bolje da domoljubnu fiksaciju nasadiš na proučavanje pravopisa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2006. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osmice, ne brini se, doći ću ja u Brčko predavati Hrvatski, čut će me se i dalje od Osijeka. Inače, dobila sam brčansku stipendiju (rođena tamo).

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Pollux je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la: ›
Zadnja promjena: 8; 23.11.2006. 13:18; ukupno mijenjano 3 put/a.


Istina...kod tebe se istina mjenja 3 puta u jenom odgovoru... Rolling Eyes


Mijenja se da mi ne bi pisalo "mjenja" i "jenom".

Bilo bi ti bolje da domoljubnu fiksaciju nasadiš na proučavanje pravopisa.


U nedostatku argumenata pobjeglice mi spočitavaju pravopis...bravo bravo...
To me jako pogodilo. Nemaš ti veze sa Hrvatima....

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpišite peticiju za Branimira
http://www.gopetition.com/online/10264.html

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): › Potpišite peticiju za Branimira
http://www.gopetition.com/online/10264.html


Koliko puta treba, daj om'a, nemoj da nestane!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): ›
U nedostatku argumenata pobjeglice mi spočitavaju pravopis...bravo bravo...
To me jako pogodilo. Nemaš ti veze sa Hrvatima....


Evo njega opet.
Imaš kolčinu iz pisanja S i SA.

Pollux, idi vidi jesmo u septičkoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako si uopće daješ za pravo da ovdje pišeš...molim te, zaobilazi me. Hvala

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam kako si uopće daješ za pravo da ovdje pišeš...molim te, zaobilazi me. Hvala


Nešto se može sebi uzeti za pravo, ali sebi dati za pravo... U to ne vjerujem.

Nego, da ne bude da sam ja nepomirljiv i netolerantan, imam jedan prijedlog za sve.

Predlažem da se za Glavaša, budući da su svi scenariji u glavama Osječana crni da crnji mogli biti ne bi, unaprijed organizira komemoracija. Ako bi on slučajno ustrajao u bojkotu klope, jel'te.

Dakle, tamo negdje za dva, tri tjedna (izdrži li više, mora mu se čestitati).

Komemorativni skup, čitanje poezije, projekcije Chaplinova "Velikoga diktatora" pa misa zadušnica.
Ukoliko Branimir Glavaš umre o' glada, to bi stvarno imalo nesagledive posljedice!

Nama bi to upropastilo došašće i rasplinulo svećarski prosinački duh, a i Nova godina bi bila slavljena prigušeno i u grču.

Tako da moje razmišljanje glasi: bolje da mi iznenadimo njega, nego da on nama usere blagdane.

All in favor?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2006. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj ja mislim da si dovoljno jadan da jadniji ne moš´ bit´ no nema veze. Ovake objede možeš pisati skrivajući u svojoj sobici ili uredu, najlakše je vrijeđati nekoga koji je nešto napravio. One kao što si ti koji ništa u životu nisu učinili nemožeš prozivati.
Tako da su tvoje uvrede razumnljive , no nisu prihvatljive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2006. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Tako da su tvoje uvrede razumnljive , no nisu prihvatljive.

Debeli, ti nisi razumnljiv. Cool

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Čuj ja mislim da si dovoljno jadan da jadniji ne moš´ bit´ no nema veze.


Na što je Glavaš spao, da ga brane nepsmeni.

Gle, ja Glavašu želim pošteno suđenje. Mislim da je kriv, a to misli i DORH, koje je inače po svim pitanjima sporomisleno.

Meni je dovoljna uvreda da u gradu ne funkcionira metaloprerađivačka industrija, koja je bila poznata i izvan granica. Uvreda je i propast velike tekstilne industrije.
Uvreda je i sram me reći nekome da živim u gradu u kojem jebeno kino ne radi, a i kad otvori svoja vrata besplatno (navodno HDZ platio predstavu sinoć), ni onda nije puno.
Uvreda je što grad vode vatrogasci sa skupim satovima, seljoberi koji su se još na prošlim izborima slikali s puškom, ridikuli koji našim novcima plaćaju skupljače loptica kad igraju tenis. Sramota je i što pored ogromnog zanimanja građana nemamo led ili dvoranu za klizačke sportove, a da te podsjetim, to imaš u Varaždinu, Sisku, Karlovcu, Šibeniku, Zadru... Pa ti kuj svoje lopove u nebesa, ali ovaj grad i ljudi u njemu ne mogu živjeti od toga što je prije 15 godina jedan kasnije osvjedočeni kriminalac dao veliki doprinos njegovoj obrani! Sve je podložno istrazi i u ovoj državi svi moraju biti jednaki.

Kužiš?
Svojim bahaćenjem i neumjerenošću u nepotizmu razorili su jedan stari sustav vrijednosti u kojem je vrijedilo biti učen, bio je važan poredak, znalo što se smije, a što ne.
Dok nije došao Faber, klinci iz Glavonjene mladeži su zvali muriju da su "napuhali" i da im se to riješi. Ja neću živjeti u takvom gradu. Uvijek će valja šef murije moći mućkati, ali baš da svatko živ nešto krade i mulja, a onda se žali na državu... To je dno, dna.

--

Franjo Tuđman će uvijek ostati zapamćen kao čovjek koji je postigao puno, ali će se pamtiti i njegove pizdarije.
Pitanje je li na njegovo mjesto mogao doći netko drugi će uvijek biti tema rasprave, ali je sigurno da je bilo genijalnih i časnih ljudi koji bi sigurno isti trenutak prepoznali. Evo ti Vlado Gotovac. Kad su ti Glavaši, Sanaderi, Đapići, Račani govorili o njemu? A to ti je osoba iz nacionalne povijesti koja zaslužuje bar čuvanje uspomene svoj svijetli lik i djelo.
Tako je isto i s Glavašem. Okupirao Glas i STV, privatizirao, svaki dan u vijestima. Branimir Glavaš, ovo-ono. To me podsjeća na šlagvort iz jednog domaćeg filma: "Nije ništa jila, a srala je".

Nego eto, spustio sam se na razinu vas koji jednoglasno u Glavaševu tikvu pišate, a ne želite priznati da sam u jebeno pravu i da puno stvari ne štima zbog njega.

Osim toga, kad me niste poklopili argumentima, pokušali ste vrijeđati ono na što čovjek ne može utjecati. O Osijeku se davno prestalo pričati kao o kulturnom gradu i gradu ugodnom za življenje, ali ga takvim nisu napravili Bosanci ili netko drugi, nego ovce koje skakuću čim zasvira Glaveševa frulica.
Najveća mizerija se očituje u izjavi: "Pa nek je ubio, bilo je takvo vrijeme." Ako želite da se Osijek pamti iz priča o "mračnom vremenu" nestajanja i ubojstva - sretno vam bilo.

Meni je ipak samo jedno cilj: da se otkrije tko je ubijao i da bude kažnjen, pa da mi nitko ne može reći da je Osijek ili Hrvatska krivi za nešto što je radilo par monstruma bez savjesti i ljudskosti.

Pogledajte i zagrebite oko sebe, vidjet ćete da ja govorim ono o čemu se šuška, ali svi se stisli, jer još nije sigurno da je ptičica zaključana i svaki bi se čaš mogao slavodobitno vratiti, kao Krist na magaretu u Jeruzalem dok rulja kliče: "Hosana, hosana!".

Jebo vas Glavaš, vi ste slijepi.


Zadnja promjena: 8; 24.11.2006. 13:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2006. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono sto ti nazivaš argumentima su tvoje neutemeljene izmišljotine, tako da se one ne mogu, niti moraju poklapati argumentima. Ti si prvi počeo prosipati gramatičke recenzije ljudima koji postaju. A u ovom sam Gradu sudjelovao u obrani i kad god sam bio na Dravi nisam tamo viđao Glavonju, a da ću ćutke gledati kako se našim lopovima sudi za ratni zločin, nema šanse. Prvo treba suditi i zatvoriti srpske poštenjačine koji su sudjelovali u tzv oružanoj pobuni i tom prilikom pobili ustaške civile koji nisu imali šansu pobjeći na sigurno područje, onda bih prihvatio suđenje našim lopovima.
Dok takvi kao ti podržavate uništavanje ugleda i časti OBRAMBENOG domovinskog rata, vaše riječi ne mogu drugačije protumačiti nego kao uvredu.
I na kraju dragi moj kolektore editiraj moj post da vidim koliko sam grešaka napravijo prilikom pisanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Čuj ja mislim da si dovoljno jadan da jadniji ne moš´ bit´ no nema veze.


Na što je Glavaš spao, da ga brane nepsmeni.

Gle, ja Glavašu želim pošteno suđenje. Mislim da je kriv, a to misli i DORH, koje je inače po svim pitanjima sporomisleno.

Meni je dovoljna uvreda da u gradu ne funkcionira metaloprerađivačka industrija, koja je bila poznata i izvan granica. Uvreda je i propast velike tekstilne industrije.
Uvreda je i sram me reći nekome da živim u gradu u kojem jebeno kino ne radi, a i kad otvori svoja vrata besplatno (navodno HDZ platio predstavu sinoć), ni onda nije puno.
Uvreda je što grad vode vatrogasci sa skupim satovima, seljoberi koji su se još na prošlim izborima slikali s puškom, ridikuli koji našim novcima plaćaju skupljače loptica kad igraju tenis. Sramota je i što pored ogromnog zanimanja građana nemamo led ili dvoranu za klizačke sportove, a da te podsjetim, to imaš u Varaždinu, Sisku, Karlovcu, Šibeniku, Zadru... Pa ti kuj svoje lopove u nebesa, ali ovaj grad i ljudi u njemu ne mogu živjeti od toga što je prije 15 godina jedan kasnije osvjedočeni kriminalac dao veliki doprinos njegovoj obrani! Sve je podložno istrazi i u ovoj državi svi moraju biti jednaki.

Kužiš?
Svojim bahaćenjem i neumjerenošću u nepotizmu razorili su jedan stari sustav vrijednosti u kojem je vrijedilo biti učen, bio je važan poredak, znalo što se smije, a što ne.
Dok nije došao Faber, klinci iz Glavonjene mladeži su zvali muriju da su "napuhali" i da im se to riješi. Ja neću živjeti u takvom gradu. Uvijek će valja šef murije moći mućkati, ali baš da svatko živ nešto krade i mulja, a onda se žali na državu... To je dno, dna.

--

Franjo Tuđman će uvijek ostati zapamćen kao čovjek koji je postigao puno, ali će se pamtiti i njegove pizdarije.
Pitanje je li na njegovo mjesto mogao doći netko drugi će uvijek biti tema rasprave, ali je sigurno da je bilo genijalnih i časnih ljudi koji bi sigurno isti trenutak prepoznali. Evo ti Vlado Gotovac. Kad su ti Glavaši, Sanaderi, Đapići, Račani govorili o njemu? A to ti je osoba iz nacionalne povijesti koja zaslužuje bar čuvanje uspomene svoj svijetli lik i djelo.
Tako je isto i s Glavašem. Okupirao Glas i STV, privatizirao, svaki dan u vijestima. Branimir Glavaš, ovo-ono. To me podsjeća na šlagvort iz jednog domaćeg filma: "Nije ništa jila, a srala je".

Pogledajte i zagrebite oko sebe, vidjet ćete da ja govorim ono o čemu se šuška, ali svi se stisli, jer još nije sigurno da je ptičica zaključana i svaki bi se čaš mogao slavodobitno vratiti, kao Krist na magaretu u Jeruzalem dok rulja kliče: "Hosana, hosana!".

Jebo vas Glavaš, vi ste slijepi.


Evo vidiš ovo potpisujem (primijeti izdvojene rečenice koje nisam citirao) i slažem se 200% s tobom!

POANTA JE U TOME DA ON NIJE UBIJAO JEBENE CIVILE!!!

A kriv je za sve ovo gore i imamo sranja u gradu radi toga (između ostalog) naravno...

Ali ne, ti jednostavno ne razumiješ...misliš da mi obožavamo Glavaša? jebote...na čemu si ti, daj i meni da mi bude haj...

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dok takvi kao ti podržavate uništavanje ugleda i časti OBRAMBENOG domovinskog rata, vaše riječi ne mogu drugačije protumačiti nego kao uvredu.


Jebu te Srbi, ha? Pa samo oni kažu "ćutke".

Ali eto, tebi su Glavaševi novinari pričali o časti rata, pa je red da se u to vjeruje. I ja sam sudjelovao u obrani grada.

Dakle, rat kao legalno ubijanje za normalnog čovjeka ne može biti častan. Počeli ste drkati kao veliki borici iz NOBa koji su s tri motike i vilama razbili Princ Eugen diviziju.

Vidi, mene, a ni tebe ne bi trebala, zanimati Srbija. Neka sutra propadne, jebe mi se.

Suđene za ratne zločine je svugdje farsa i cirkus, samim tim što su kreatori već pod zemljom. Sad kao traže Mladića, koji je bio vojnik. Milošević krepo, ali Karadžića ne tražimo. Isto tako i kod nas, ali obrnuta analogija. Gotovina čami u Haagu, ali oni majmuni koji su pobili babe i dide šeću po Hrvatskoj i smiju se. A Gotovina, složit ćeš se, bio i ostao - vojnik.

Zato, shvati da se svaki jebeni zločin sazna, uvijek se sve otkriva, a kad netko šuti i mudruje onda samo stradavaju i trpe nevini ljudi.

Rat je sranje, jebu mu ti mater. To što mu je priroda obrambena i to što smo se borili protiv zadnjih pijanaca, ološa i četničke gamadi ne daje nikome za pravo da ovdje primjenjuje iste metode.

Ne znam odakle tebi pravo da se uspoređuješ sa Srbijom koja je po svim mjerilima i pravilima pred još jednim velikim udarom. Kosovo ne da je neovisno, nego već ima granice, a i na prozvodima imaš deklaracije: "KS - sqip"

Ljudi bi morali znati da je zlo, zlo, da je osveta kažnjiva i da oprosta i zaborava nema. Sve se naplati. A to da se srpski pobunjenici šeću je istina, samo zato što svi šute kao pizde i ušutkavaju jedni druge.
Ipak, nije istina to što Glavaš i Đapić trube, 113 Srba je osuđeno za različita kaznena djela samo u Osijeku. Argumeta, osim svoje šture percepcije - nemate.

Eno, otvori Dom od jučer. Popis naših branitelja koje je Glavaš ubio. Zamisli da mu se ti nisi sviđao i da je ubio tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Eno, otvori Dom od jučer. Popis naših branitelja koje je Glavaš ubio. Zamisli da mu se ti nisi sviđao i da je ubio tebe.

ja zamišljam, ali mi nešto crno pred očima... kako vam se više da na ovu temu?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: