Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

budem....

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zapravo bi on svima učino uslugu da umre u zatvoru.. ispao bi politička žrtva HDZ-a, narod bi se napokon okrenuo protiv tih lopova i opet bi dobili novu neku stranku na vlasti.. nebitno koju.. bitno je samo da se ovi smradovi maknu s vladti...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd šuti tamo ! Smile

ovakvi komentari su mi totalno jadni... glasam protiv, a ne za.

a protiv koga ? protiv svih. hdz nevalja; opljacko drzavu. sdp doso na vlast; nevalja, nis nije napravio; hdz ponovo na vlasti; nis ne valja, <umetni sto god>.

ko je sad na redu da dojde na vlast ? sdp ? hsp ? jel postoji politicka stranka u hr za koju bi ti rekla da je ok i da zasluzuje vlast i da ce biti 'dobra' ??

onda ajmo bojkotirati izbore ??

btw. sto bi se dogodilo da izbori ne uspiju (moze li se to dogoditi??) ? koliki % ljudi treba izaci na njih da budu priznati ? na parlamentarne izbore...

ps. za glavasa... ebem ti narod koji kuka kako nista nije napravljeno 15 godina u slavoniji, i onda izaberu glavonju koji je bio vlast svih tih godina.

a djapicev najbolji potez je taj sto je maknio kramer.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja predlažem slijedeće: Na slijedećem Saboru istjerati iz dvorane sve koji imaju do 35 godina, ostale ostaviti unutra, zaključati ih, dovesti cisternu goriva, preliti ju preko zgrade Sabora i baciti na to šibicu.. e pa onda od ovih mlađih koji su ostali vidjeti tko šta zna i nek više netko dovede ovu državu u red..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čečena jednog treba iznajmiti.. poslat ga u sabor s onom redizajniranom vjetnamkom, s pretincima za eksploziv... i nek ispuni svrhu svog postojanja

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2006. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ 8
E da baš sam ´92 imao priliku ili nepriliku zalutati u magli na Savi kod Brčkog jel ti tata tamo bio u rovu?
Ne mogu vjerovati da će nam sada došlje prozivati ljude koji su napustili bagere, glodalice i razne strojeve kako bi organizirali obranu u svom Gradu.
Vezano za Kira svjedok sam pogibije 12 pripadnika ZNG koji su u vrijeme primirja koje je dogovorio dotični Kir pobijeni ko zečevi u Tenju, za čija su tijela zamjenjeni organizatori tzv oružane pobune u HR. Nije mi jasno jesi ti jedan od preživjelih sa Drave kad sa takovom sigurnošću tvrdiš da je Glavonja ratni zločinac.
A to da je Glavaš ubijao Vaše je moguće, čovjek se branio jer su mu obitelj i sugrađani bili u izravnoj opasnosti. Rekao sam da cemo krvavo platiti jer smo se suprostavili Srbima ´91

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › @ 8
E da baš sam ´92 imao priliku ili nepriliku zalutati u magli na Savi kod Brčkog jel ti tata tamo bio u rovu?


Istina. pravo kažeš. Sobzirom da javnu svijest Osijeka čine poluljudi i ne treba nas brinuti. Za došlje se ne sekiraj, dolaze i odlaze. Kao Drava, ona teče.
Septička jama ostaje. Uvijek pod zemljom, uvijek ista sastava.

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mogu vjerovati da će nam sada došlje prozivati ljude koji su napustili bagere, glodalice i razne strojeve kako bi organizirali obranu u svom Gradu.



debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Vezano za Kira svjedok sam pogibije 12 pripadnika ZNG koji su u vrijeme primirja koje je dogovorio dotični Kir pobijeni ko zečevi u Tenju, za čija su tijela zamjenjeni organizatori tzv oružane pobune u HR.


Onda si sigurno i vidio tko ih je ubio? Mislim, imaš 92, inače činiš kazneno djelo.
Nikad ne znaš, možda ih je Glavaš žrtvovao. Isto kao što je žrtvovao Kira.
Isto kao što Franjo žrtvovao Vukovar.

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mi jasno jesi ti jedan od preživjelih sa Drave kad sa takovom sigurnošću tvrdiš da je Glavonja ratni zločinac.


Jesam, ja sam preživjeli s Drave.

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › A to da je Glavaš ubijao Vaše je moguće, čovjek se branio jer su mu obitelj i sugrađani bili u izravnoj opasnosti. Rekao sam da cemo krvavo platiti jer smo se suprostavili Srbima ´91


Vi koji ste u Glaveševoj školi učili tko su naši, vaši, kakvi su jedni, a kakvi drugi imate vremena za popravni.
Nitko stari moj ne napada nikoga jer se branio, jer je u ratu ubio neprijateljsku jedinicu žive sile.
Likvidacija je kemijski pojam, izmišljen u osvit 2. svjetskog klanja da se ne bi morali stalno koristiti rječju ubojstvo.

Civila ubiti ne smiješ. Zarboljenika također. A to je Glavaš radio.

Kako to da su personifikacija junaštva likovi koji se sami za to proglase?

Naivčino.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Osmico, ako si preživjeli s Drave, zašto onda nisi i ti među onima koji sada svjedoče u postupku protiv Glavaša???...
...ili je Drava promijenila tok i teče kroz Brčko???

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brčko is where I am. A što to tebe briga svjedočim li ja ili ne? Eto, ja pišem samo ono što znam, a tu me vječiti apologeti svega što im se prodaje kao "naše", "hrvatsko", "domoljubno" napadaju zbog stvari koje lagano i vrapci na grani znaju.

I naravno, kad nestane argumenta, onda se može i napasti čovjeka. Inače takav se način naziva ad hominem i u civiliziranom svijetu vrijedi koliko i pljuvanje u čekaonici.
To sam naučio u Brčanskoj gimnaziji.

Sve poštene Osječane pozivam da se dosele u Brčko, radna mjesta u tijelima distrikta se popunjavaju po etničkom ključu pa imamo kroničan manjak kadra hrvatske nacionalnosti.
Također, u samom gradu (Austro-ugarska jezgra) zabranjena je javna difuzija turbo folka.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kul, možemo se mijenjati...mi Osječani u Brčko po radna mjesta, a people from Brčko are already here...
...de, nemojmo o tome, vratimo se na Glavaša radije...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*citat br. 3: "Jesam, ja sam preživjeli s Drave."

...kad se hvališ da si svjedok s Drave, onda nemoj bježati od toga...

*citat br. 4: "A što to tebe briga svjedočim li ja ili ne?"

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › *citat br. 3: "Jesam, ja sam preživjeli s Drave."

...kad se hvališ da si svjedok s Drave, onda nemoj bježati od toga...

*citat br. 4: "A što to tebe briga svjedočim li ja ili ne?"


Ne bježim ja ni od čega. Ja sam on-line glas svih Glavaševih žrtava, a vi ste on line glasovi njegovih poltrona. Usporedite se s Drmićem, recimo. Pa kad tog čovjeka pogledate, pa on nije kadar upravljati kestenjarom, a u gradu je vrijedio za uglednog političara.

Budite pošteni. Ništa ja ne izmišljam. Imate 6 ljudi u zatvoru koji su sve ovo tisuću puta rekli. Samo kopajte. Teško se nekim stvarima pomiriti, ali i takva istina nam mora biti draža od šarene laži.

Da je više ljudi koji kažu što znaju, ne bi stalno Hrvatsku po razvijenosti demokracije stavljali uz bok autokratskim režimima središnje Afrike.
To stalno šuškanje ispod glasa je klasičan primjer komunističkog naslijeđa. Sve ispod glasa, nemoj da te "drugovi" čuju.

Jebe mi se, ja govorim istinu. Od istine se ne možeš "obraniti".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...vidim da se ovo pretvara u diskusiju između samo dvoje ljudi s vrlo različitim stavovima, te ću se opet kukavički izvući...po mom starom dobrom dobrom običaju, odustajem od prepucavanja...da, u pravu si...
...btw, pogledaj mi potpis...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2006. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne volim biti vulgaran, ali moj stav o njim je...nabijem ih.


Kao da sam ja rekao da imamo super pravosuđe, pa to je jedan od dva diskvalificirajuća elementa u procesu pristupanja EU.

Hoću ti reći da je bitna istina. Kužiš. Eno ti, i svim Glavonjinim apologetima, danas u Slavnoskom domu: popis HRVATSKIH BRANITELJA koje su ubijeni po Glavaševom nalogu.

Mislim da nema smisla tužiti se na pravosuđe u trentuku kad ovakva sranja izlaze na vidjelo. Zločin je zločin. Ubojstvo je ubojstvo. Pa ne terete oni njega što je HV ubio Nešića (recimo), nego što su ubijali ljude izvan okvira ratnih zbivanja.

A ako takve stvari prođu nekažnjeno, i tebi će možda netko nekad reći... "Je li djede, jesi ti znao za to?"


Ništa drugo nisam ni rekao, bitna je samo istina.
i, baš zbog toga ne mogu otrpiti da se mene napada lažima i da mi pravosudni aparat, kojemu je smisao postojanja pravo i pravica, pokušava podmetnuti ili namjestiti zločin.
Shvaćaš li paradoks??
Pravosuđe!!!
i što bih ja trebao reći svom djetetu ili u kasnijim godinama svojim unucima?
znam što ću reći. da mi je sustav za koji sam se borio bio neprijatelj.
i, da, imenovat ću ih sve. od prvog do zadnjeg. od sadašnjeg seronje premijera do glavaša kriminalca.
ali, to neću učiniti sada. nemam namjeru dovesti u pitanje budućnost vlastite djece.
to bi bilo neodgovorno od mene kao roditelja. a djeca su mi na prvom mjestu.
prije domovine, prije šahovnice, prije stranke, prije (mog) života.

istina će se čuti, ali ju sada nema tko slušati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Zadnja promjena: 8; 23.11.2006. 13:18; ukupno mijenjano 3 put/a.


Istina...kod tebe se istina mjenja 3 puta u jenom odgovoru... Rolling Eyes

_________________
no fear!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: