Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Industrijska četvrt

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2008. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da može, javit ću se....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2008. 7:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Dopis je upućen 11. lipnja u grad- Odsjek za promet.
Naravno, provjeriti ću što se dešava s predmetom pa ću javiti....


gdje je dopis? pa kod Oreškovića u ladici, kao i mnogo toga... opet ću ja ponoviti, gradskoj upravi ne trebaju takvi neradnici već netko tko će zaista obavljati posao kako treba. U isti koš stavljam Šiškića, Oreškovića, Krahulec i gospođu iz Socijale, kako li se zove, onu koju ni jedna vlast nije smjenjivala... i ta se za sve garniture naodrađivala prljavog posla...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 7:36 
Naslov:  Re: Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i čuda se događaju...Policija se pojavila na Vinkovačkoj! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2008. 8:59 
Naslov:  Re: Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Evo i čuda se događaju...Policija se pojavila na Vinkovačkoj! osijek031.com smile


Eto super, dobili ste drotogve na Vinkovačkoj, a sada predlažem da stavite iste na kružni tok, posebno veliki na Đakovištini jer i dan danas ljudi NE ZNAJU VOZITI u kružnom toku...pa eto da policija objasni kojom trakom se vozi, ulazi, izlazi, tko ima prednost i tako to,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Evo i čuda se događaju...Policija se pojavila na Vinkovačkoj! osijek031.com smile


Eto super, dobili ste drotogve na Vinkovačkoj, a sada predlažem da stavite iste na kružni tok, posebno veliki na Đakovištini jer i dan danas ljudi NE ZNAJU VOZITI u kružnom toku...pa eto da policija objasni kojom trakom se vozi, ulazi, izlazi, tko ima prednost i tako to,,,,


Nemoguća misija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2008. 11:32 
Naslov:  Re: Industrijska četvrt
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Evo i čuda se događaju...Policija se pojavila na Vinkovačkoj! osijek031.com smile


ja jutros prije 7 iso vec je bio tamo, samo cini mi se cisto figurativno Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2008. 7:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kad će se u ul. Sv. L. B. Mandića nešto učiniti s tim platanama...sinoć su mi tjekom nevremena djeca u autu skoro stradala..na sreću došlo je samo do materijalne štete..
Valjda se u ovom gradu nešto odradi tek kad se dogodi kakav tragičan slučaj..

Budući da je auto slupan padom velike suhe grane na njeg..kog da tužim ?
Grad ?
A znam da je grad izdao nalog za podrezivanje grana na platanama firmi koja održava zelene površine u gradu..još prije godinu dvije..pa sam bila svjedokom dbrezivanja samo prvih par u nizu ...posao nije do kraja odrađen..a gdje su odgovorni ?
Tko je odgovoran za štetu prouzrokovanu padom suhih grana s drveća tjekom nevremena ?

I opet moram konstatirati ..da dok se ne desi kakav tragičan slučaj ( a dogodit će se ..jer grane padaju pri malo većem vjetru jer su trule i jer nitko ne vodi brigu o tom drveću)..boli njih u poglavarstvu i upravi peta...

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2008. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ću opet biti dosadna i pitati kada će se pdoduzeti nešto po pitanju ovih bikova na Vinkovačkoj? Ovih dana kada je bila sparina noću nas je budio neidzdrživ smard koji tjera na povraćanje...U čemu je problem?

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.08.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba sve sasjeci di god ima ikakvog zelenila i sve izasfaltirati stace nam zelenilo...

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
A kad će se u ul. Sv. L. B. Mandića nešto učiniti s tim platanama...sinoć su mi tjekom nevremena djeca u autu skoro stradala..na sreću došlo je samo do materijalne štete..
Valjda se u ovom gradu nešto odradi tek kad se dogodi kakav tragičan slučaj..

Budući da je auto slupan padom velike suhe grane na njeg..kog da tužim ?
Grad ?

A znam da je grad izdao nalog za podrezivanje grana na platanama firmi koja održava zelene površine u gradu..još prije godinu dvije..pa sam bila svjedokom dbrezivanja samo prvih par u nizu ...posao nije do kraja odrađen..a gdje su odgovorni ?
Tko je odgovoran za štetu prouzrokovanu padom suhih grana s drveća tjekom nevremena ?

I opet moram konstatirati ..da dok se ne desi kakav tragičan slučaj ( a dogodit će se ..jer grane padaju pri malo većem vjetru jer su trule i jer nitko ne vodi brigu o tom drveću)..boli njih u poglavarstvu i upravi peta...

Žao mi je što ti se to desilo ali mi je i drago da nitko nije stradao, na žalost moraš biti i ti svjesna da će se slične situacije događati kada naiđe takva oluja kao jučerašnja....proslijediti ću tvoj upit na sjednicu GČ a i u zelenilo pa se čujemo....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2008. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Ja ću opet biti dosadna i pitati kada će se pdoduzeti nešto po pitanju ovih bikova na Vinkovačkoj? Ovih dana kada je bila sparina noću nas je budio neidzdrživ smard koji tjera na povraćanje...U čemu je problem?

Ne znam, nije se nitko drugi žalio, no provjeriti ću i postaviti tvoje pitanje na sjednici GČ. Moguće da je i izvor neugodnih mirisa (smrada) nešto drugo...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

biciklistička staza do cvjetnog????

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2008. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Ne znam, nije se nitko drugi žalio, no provjeriti ću i postaviti tvoje pitanje na sjednici GČ. Moguće da je i izvor neugodnih mirisa (smrada) nešto drugo...


to ne znači da im se isto nije dogodilo....dobro je što sam na drugom dijelu četvrti pa to nije toliko izraženo...al u par navrata se znalo dogodit da ni to ne pomaže

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2008. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tata Mata ja pitao još u prvom mjesecu šta je sa raskrižjem Savske ulice i ul.Sv.Josipa Radnika...tamo su skinuli ležeče policajce i otada ništa,nisu zalijepili ni one trakice...u čemu je problem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2008. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala što si me podsjetio, provjeriti ću pa javim...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: