Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, nije loša ideja....možda se nešto i može....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U kakve ste vi vode zasli. Topic je poceo iskljucivo kao izraz nezadovoljstva sa mogucom lokacijom MMU-a.
I slazem se da park ne smije biti cak ni moguca lokacija za to.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Osijek će biti prvi grad pokriven besplatnim Wi-Fi signalom...

ništa nije besplatno.ne razumijem se u ovu tematiku pa bi bilo lijepo dobiti malo više informacija.tko,kako,kada,u čije ime, sklapa ugovor sa internet providerom koji daje "besplatne" hot spotove? koja je obaveza grada prema istoj firmi? kolike su financije u pitanju? ako već postoji topic o tome molio bih link...
Kada dođe vrijeme biti će medijska prezentacija, gdje će se pojasniti svi detalji projekta. Forumaši će prvi saznati....Trenutno je i ovih 7 besplatno za grad i građane, što je super...obzirom da je Rijeka platila 1 000 000 kuna nešto malo više - 12 hot spotova....i 880 000 kn za održavanje iz ovogodišnjeg proračuna....lako za provjeriti...

ne mogu si pomoći ali puca me skepticizam u pogledu ovoga.
zašto se o otme ne može govoriti ranije nego tek kad se sve završi ikad se potroše pare? tko će u Osijeku "održavati" hot spotove i po kojoj cijeni? hoće li biti neki javni natječaj pa da neka lokalna firma dobije dio kolača...nemam ja ništ protiv ovoga, ajmo malo bit transparentni...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Osijek će biti prvi grad pokriven besplatnim Wi-Fi signalom...

ništa nije besplatno.ne razumijem se u ovu tematiku pa bi bilo lijepo dobiti malo više informacija.tko,kako,kada,u čije ime, sklapa ugovor sa internet providerom koji daje "besplatne" hot spotove? koja je obaveza grada prema istoj firmi? kolike su financije u pitanju? ako već postoji topic o tome molio bih link...
Kada dođe vrijeme biti će medijska prezentacija, gdje će se pojasniti svi detalji projekta. Forumaši će prvi saznati....Trenutno je i ovih 7 besplatno za grad i građane, što je super...obzirom da je Rijeka platila 1 000 000 kuna nešto malo više - 12 hot spotova....i 880 000 kn za održavanje iz ovogodišnjeg proračuna....lako za provjeriti...

ne mogu si pomoći ali puca me skepticizam u pogledu ovoga.
zašto se o otme ne može govoriti ranije nego tek kad se sve završi ikad se potroše pare? tko će u Osijeku "održavati" hot spotove i po kojoj cijeni? hoće li biti neki javni natječaj pa da neka lokalna firma dobije dio kolača...nemam ja ništ protiv ovoga, ajmo malo bit transparentni...
Malo smo off, pa ako želiš detaljnije nije problem, ali na pm ili na kavi....uglavnom nikakva lova se dosad nije potrošila, i intencija je da osječke tvrtke rade na održavanju i montaži.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.05.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ok, tebi se iz nekog razloga spomenik Starčeviću ne sviđa, meni se sviđa i šta sad....meni se ne sviđaju radijatori, mislim da je to 100 puta nakaradnije riješenje...strašno nešto, i šta da radim....



ja uopce ne pricam o svidjanju ili ne svidjanju ... ja pricam o izigranim gradjanima i ne postivanju struke.
E, pa jebeš struku koja je izabrala radijatore, a i gradonačelnika i sve ostale dupeljubce koji su to podržali...pa napravili glupost na kvadrat usred grada...koja ne služi ničemu...i di je ta patina više u pm...na kraju će istrulit od hrđe i opizdit nekom na glavu...


tako je ... ali sto se tice radijatora, mozemo pljuvati po struci ... ovako pljujemo po tvom sefu Smile


P.S. - ajmo ponovno. Tko je postavio radijatore? HSP nije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.05.2009. 23:34 
Naslov:  Re: Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za Letećeg mungosa



Razz Razz Razz Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MALENA13
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 16:59 
Naslov:  Re: Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo su spomenici NE KULTURE koji se meni ne sviđaju... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



pa više ljudi kopa po kontejnerima nego što ih šeta po gradu i razgleda stupove s plakatima i oni su birači na koje se brzo zaboravi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Ma šta će vama muzeji i galerije, užasnut ćete se kad čujete da hoće raditi i muzej domovinskog rata, joooj....
Sad
Ma sve pet Al ako opet naprave SPOMENIK KAO ONE HRĐAVE PLOČETINE U CENTRU GRADA i pri tom neko uzme milju kuna za unakarađivanje Osijeka onda ::::::Confused Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2009. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al hrđave stupove je napravio Kramarić... I koliko god da su ružni (a meni osobno jesu) opet je to spomenik hrvatskim žrtvama Domovinskog rata i kao takav zaslužuje naše poštovanje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Al hrđave stupove je napravio Kramarić... I koliko god da su ružni (a meni osobno jesu) opet je to spomenik hrvatskim žrtvama Domovinskog rata i kao takav zaslužuje naše poštovanje...

*cetnik u redu za hranu*
Sta's to skuvo?!
- Kera!
Kera?! Kakog kera?!
- Srpski gonic.
E,pa kad je srpski...
(ako se netko sjeca Matakovicevih stripova iz magazina glasa slavonije)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ok, tebi se iz nekog razloga spomenik Starčeviću ne sviđa, meni se sviđa i šta sad....meni se ne sviđaju radijatori, mislim da je to 100 puta nakaradnije riješenje...strašno nešto, i šta da radim....



ja uopce ne pricam o svidjanju ili ne svidjanju ... ja pricam o izigranim gradjanima i ne postivanju struke.
E, pa jebeš struku koja je izabrala radijatore, a i gradonačelnika i sve ostale dupeljubce koji su to podržali...pa napravili glupost na kvadrat usred grada...koja ne služi ničemu...i di je ta patina više u pm...na kraju će istrulit od hrđe i opizdit nekom na glavu...


tako je ... ali sto se tice radijatora, mozemo pljuvati po struci ... ovako pljujemo po tvom sefu Smile


P.S. - ajmo ponovno. Tko je postavio radijatore? HSP nije...

"Struka."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 16:20 
Naslov:  Re: Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek sigurno zaslužuje takav muzej i trebalo bi da ga ima. Ideja je za pohvalu; već počinje da se kritikuje a da konkretno idejno rješenje i projekt nije još do kraja izrađen niti dovršen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno, zašto za radijatore optužujete Kramarića!?
Ili ste mladi, pa se ne sjećate, ili ne želite znati.
Spomenik je postavljen na inicijativu udruga stradalnika Domovinskog rata, te su o lokaciji i ugledu odlučivali predstavnici udruga od Hvidre do Bedema ljubavi. Isto tako u komisiji su bili predstavnici grada, županije i države, počevši od Šeksa i Glavaša.
I opet nam se nameće fantomska udruga u pripremi, dali je to nešto slično komori arhitekata ili nešto novo. Pa i ruglo na trgu je postavila jedna udruga a ne grad, pa da je postavljao grad morao bi biti prvonagrađeni sukladno zakonu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 22:41 
Naslov:  Re: Vijesti iz nesvijesti - Đapić opet u kulturnjačkom pohodu na grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ruglo na trgu je postavljeno nakon ignoriranja natječaja. Račun za natječaj trebali bi ispostavit onom tko ga je raspisao pa izignorirao, a ne građanima ovog grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Al hrđave stupove je napravio Kramarić... I koliko god da su ružni (a meni osobno jesu) opet je to spomenik hrvatskim žrtvama Domovinskog rata i kao takav zaslužuje naše poštovanje...

Ma nema veze tko je napravio to ruglo od spomenika, bitno je da nam se opet iste stvari događaju sa Uteklicom Đapanom ili možda nije ( a da zaboravih pa on je još malo pa i AKADEMIK il možda još nije

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: