Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uništi želju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...i to da ti (OPET) nemaš želju... Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam.

Želim znati sve tajne svemira i bitka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oduvijek si se služila knjigama, internetom, znanstveno-popularnim časopisima i inim pomagalima koja su ti upotpunjavala znanje... I tako ti učiš, čitaš, popunjavaš si rupe, kada ti se najednom prosvijetli i shvatiš kompletnu tajnu čovječanstva. A ta tajna ne nastaje iz svemira i bitka, već iz nemira i batka (pilećeg).

Želim mušmule sa umakom od gljiva!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako to ide skupa...?
Pa pripremiš si taj specijalitet i od njega ti bude zlo šest dana. Zamrziš mušmule i gljive.


Želim bolje gene... (A ne ove usrane koje sam dobila)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjećaš se onoga dana kada ti je spermić (koji je pola tebe) ušao u jajašce (koje je druga polovica tebe)? Naravno da se ne sjećaš, kako i možeš... E, uglavnom, tada se dogodilo nešto poprilično nezgodno, a to je da si potpala pod neviđeni utjecaj Božjeg inžinjeringa... I bez obzira što si trebala ispasti savršenim primjerkom alpha-ženke, u tipkanju tvojega koda potkrala se greškica koja te definirala kroz cijeli život! No, omogućila ti se prilika da to ispraviš! Cijena je bila da ne budeš cugerica, pušačica niti da jedeš čvarke, ali čovjek kao čovjek, ne može odliti ljudskim napastima, pa ti se i ta prilika profućkala... Baš šteta Very Happy

Želim kikiriki!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je kul dok ne spominješ boga u kontekstu stvaranja (barem za mene), ali dobro.

Želiš kikiriki? Onaj što raste pod zemljom ili onaj virtualni? Ako je ekšuli kikiriki u pitanju, dogodit će se sveopća nestašica kikirikija na cijelom planetu. Morat ćeš se zadovoljiti bademima, orasima... Što god.

Želim kiki gumene bombone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne patim od tabua, niti od dogmatskih nadmoćnosti raznoraznih božanstava i njihove nedodirljivosti, tako da bilo što mogu staviti u kontekst u kojem NE vrijeđam ili ismijavam ljude, bića ili pojave...
No ajmo mi na temu Smile

Dakle, u svijetu nestadoše svinje... Time nestade i mogućnost vađenja masti iz istih, a koja se upotrebljava u samoj izradi gumenih bombona... Tako da nema niti gumenih kikija, niti bilo kakvih drugih bombona toga tipa... Meni je više žao zbog kulena, al' dobro Very Happy

Želim biti Miki Maus!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah joj, a hamburgeri i kobasice??? Nisi morao prijeći na MESO, mogao si uništiti želju za kiki bombonima, ali meso ne diraj. osijek031.com smile


Nikada neće postojati način da se ljudsko biće transformira u lika iz crtića. Možeš eventulano nabaviti kostim pa paradirati ulicom, ili se zaposliti u Disneylandu.


Želim bosanske (čitaj najbolje) ćevape. S lukom. I vrhnjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naizgled nije problem... Posebnom dostavom ti dolaze svježi i još vrući bosanski ćevapi... Međutim moje proždrljivo osjetilo njuha ih presretne još pri ulazu u Osijek, isprepada dostavljača i svinjski proždre cijeli paket zajedno sa ambalažom i priborom! Pokušaš ponoviti istu narudžbu još nekoliko puta, no svaki puta bezuspješno.. Bilo da je dostava avionom, podmornicom ili teleportacijski, svaku presretnem i proždrem ti je! Čak i kada odlučiš osobno otići u pečenjaru, snagom volje i gladi uspijem preokrenuti karmu i dobiješ proljev, pa ne možeš na put!

Želim da više ne budeš skriveni korisnik!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ne može. Ne da mi se stalno logirati, jer uslijed nezaposlenosti i sveopće krize puno visim na internetu.

želim posao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 16:58 
Naslov:  Re: Uništi želju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Riješenje za tvoje probleme

Nadam se da je ovo tvoj posao iz snova i da ti se ostvarila želja Very Happy Very Happy Very Happy


Želim dlakava prsa!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda bi to bilo rješenje mog problema, da sam čobanica po zanimanju. Ali nisam te sreće. Smile


Nemaš i gotovo. Ha - ha.

želim živjeti u svijetu u kojem ne postoji nasilje, kriminal, predrasude, incest i općenito ljudska glupost, primitivizam i zloba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi, imaš svijet gdje živim ja, koji sam tolerantan prema drugčijima, kulturan, neagresivan i pristojan, pravedan ali strog (i prema sebi i prema drugima), ali sam ujedno i užasno ciničan, svojeglav i imam predrasude (no teško ih je tako nazvati jer se pretpostavlja da one same po sebi proizlaze iz neznanja i nedostatka iskustva o određenoj problematici, ali ako ti se dogodi da od 100 primjera 95 njih bude isto, tada je to već mišljenje temeljno na iskustvu, a ne na predrasudi)
Nadalje, postoji svijet pijanih, primitivnih, neodgojenih i balkanoidnih agresivaca, ali koji će imati iznimno puno tolerancije prema gluposti (s obzirom da je sami vjerojatno jako dobro razumiju).
Pa ti onda biraj Smile Oba nećeš imati Smile

Želim prodavati lampione!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ha.

Spaziš oglas za posao: traži se osoba za prodaju lampiona. Javiš se, odeš na razgovor. Kažu ti da si ok, ali prednost ima plavuša sa velikim sisama i IQ-om sobne temperature.
Odeš na drugi razgovor, kažu super si, ali ne sviđa im se što odbijaš raditi bespla prekovremeno, uzet će nekoga podložnijeg (glupljeg).
Odeš na treći razgovor, kažu da si ok, ali... Ne sviđa im se tvoja frizura.
Očajan u nemogućnosti ostvarivanja karijere u prodaji lampiona, padaš u depresiju, i svi drugi poslovi koji ti bivaju ponuđeni, a dobro plaćeni i s mogućnošću napredovanja, učine ti se dosadnima i tebe nedostojna.
Sanjaš lampione. Kako ih prodaješ.
Obožavaš ih.
Jebao bi lampione. Skroz si šenuo.

Jednog dana lampion ti šapne da skočiš sa zgrade...

Želim biti optimističnija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nabaviš si na vašaru mali kaleidoskop, gledaš u njega dane i noći... Svijet oko tebe ti se čini sasvim drugačiji nakon tretmana šarenim stakalcima... Sva si oduševljena, evo, kažu i da žgadija silazi sa vlasti, BDP nam je napokon iznad onog Gabonskog, dani postaju sve duži i duži... Čini ti se da si napokon iskočila iz duuuuge duuuuge depresije... Kad ono, najednom se trgneš, probudiš i shvatiš da je sve bio samo san, a ti si još uvijek na onoj livadi sa 153 ovce koje je već krajnje vrijeme otjerati u tor Very Happy

Želim skroz šenuti.

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: