Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Ženi je mjesto pod muževim nogama"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="ruana"]
ruana je napisao/la: ›
Shadow Striker je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
Shadow Striker je napisao/la: ›
ne pričam o plemenima već o narodu, nisam spominjao nikakvo genetičko mješanje ni inceste, uostalom zar bi trebalo značit da su svi ljudi koji su nastali iz brakova iste rase,vjere, nacije mutavi?

ma no. meni je samo takvo razmišljanje jednako plemenskom. ograničeno. nisam ni ja pričala ni o kakvim incestima.. samo o smanjenoj količini genetskog materijala koje prizlazi iz bilo kakvog ograničenog i uvjetovanog križanja.
tu nema ograničenog križanja, ako od 8 milijuna hrvata uključujući dijasporu ne možeš nać nekoga tko ti odgovara onda stvarno... A što se srpkinja tiće hvala lijepo al ni za jednu noć mi ne trebaju. Da zbog takve gluposti se predam neprijatelju ne dolazi u obzir, pa makar bila miss universe. Jer nikad zaboravit neću na kojoj strani je bio moj did,moj otac i svi koji su pali za ovu domovinu.


kakva si ti suplja tepsija shadow strike
osijek031.com smile
Imam svoj stav i ne želim uopće raspravljat o jugonostalgičarima,a ti ak želiš nađi si četnika i uživaj. Uostalom da sam baš prisiljen oženiti se za neku druge vjere,sigurno bi bila muslimanka, jer one su oličenje ženskog ponašanja. Znaju gdje im je mjesto kao što jedna stara turska poslovica kaže "ženi je mjesto pod muževim nogama"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.07.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakav si ti jadnik i seljacina osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta si odmah uvrijeđena ruana nisam ja kriv što si sve ženske negativnosti koje sam naveo pronašla u sebi. Ja znam kakva moja žena mora bit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la: ›
Imam svoj stav i ne želim uopće raspravljat o jugonostalgičarima,a ti ak želiš nađi si četnika i uživaj. Uostalom da sam baš prisiljen oženiti se za neku druge vjere,sigurno bi bila muslimanka, jer one su oličenje ženskog ponašanja. Znaju gdje im je mjesto kao što jedna stara turska poslovica kaže "ženi je mjesto pod muževim nogama"

a, dobro. srećom si ti to napisao, pa ne moram ja. ovaj post dovoljno govori o tvom mentalnom sklopu. kakav siroti, primitivni, bijesom požderani mozak.. nisam ni sumnjala da si u evoluciji stigao dalje od turskih osvajanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam stigao dalje od turskih osvajanja al sam stigao dovoljno daleko da odbijem takve kurvice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jel' bi one možda tebe htjele???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la: › Uostalom da sam baš prisiljen oženiti se za neku druge vjere,sigurno bi bila muslimanka, jer one su oličenje ženskog ponašanja. Znaju gdje im je mjesto kao što jedna stara turska poslovica kaže "ženi je mjesto pod muževim nogama"


E sad... Ja sam u pravili sklona ovakve postove shvatit kao zajebanciju.

Ako si kojim slučajem ozbiljan, onda moram pohvalit tvoju iskrenost i zamolit da isto tako otvoren budeš prema svojoj budućoj supružnici ako ju, ne daj Bože, nađeš. Jer ljudi vole svašta, pa možda neka žena voli da ju gaze, a ko voli nek izvoli.

Mi ostale, koje bi radije provele život u samici nego pod nogama iskompleksiranog primitivca, mi ćemo se romantike s tobom klonit u velikom luku! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi ostale, koje bi radije provele život u samici nego pod nogama iskompleksiranog primitivca, mi ćemo se romantike s tobom klonit u velikom luku! Smile


klap klap... osijek031.com smile
ti valjda svakog pičobera tražiš pedigre prije nego broj moba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Shadow Striker je napisao/la: › Uostalom da sam baš prisiljen oženiti se za neku druge vjere,sigurno bi bila muslimanka, jer one su oličenje ženskog ponašanja. Znaju gdje im je mjesto kao što jedna stara turska poslovica kaže "ženi je mjesto pod muževim nogama"


E sad... Ja sam u pravili sklona ovakve postove shvatit kao zajebanciju.

Ako si kojim slučajem ozbiljan, onda moram pohvalit tvoju iskrenost i zamolit da isto tako otvoren budeš prema svojoj budućoj supružnici ako ju, ne daj Bože, nađeš. Jer ljudi vole svašta, pa možda neka žena voli da ju gaze, a ko voli nek izvoli.

Mi ostale, koje bi radije provele život u samici nego pod nogama iskompleksiranog primitivca, mi ćemo se romantike s tobom klonit u velikom luku! Smile
Nisi skužila ja sam to naveo kao staru tursku poslovicu, čitaj malo poslovice pa ćeš vidit. Jer što se tiče muslimanki svaka im čast koliko drže do svog muža, što i je odlika prave žene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a jel' bi one možda tebe htjele???
Nemam pojma reci mi ti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi ostale, koje bi radije provele život u samici nego pod nogama iskompleksiranog primitivca, mi ćemo se romantike s tobom klonit u velikom luku! Smile


klap klap... osijek031.com smile
ti valjda svakog pičobera tražiš pedigre prije nego broj moba
tako je, šta će mi broj moba ako ne valja roba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi ostale, koje bi radije provele život u samici nego pod nogama iskompleksiranog primitivca, mi ćemo se romantike s tobom klonit u velikom luku! Smile


@Poppy, ova ti se definitivno pamti. Wink

Najbolje je što biseri koji najviše viču da nikada neće ni pogledati osobu druge boje, nacije, vjere... upravo se zatelebaju u takvu osobu.
Sad ću ja kao nevjernica izvaliti: Ima Boga!

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fala lijepa... još nisam očajna

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
fala lijepa... još nisam očajna
ali tako djeluješ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la: ›
Nisi skužila ja sam to naveo kao staru tursku poslovicu, čitaj malo poslovice pa ćeš vidit. Jer što se tiče muslimanki svaka im čast koliko drže do svog muža, što i je odlika prave žene


*vadi knjigu starih turskih poslovica (džepno izdanje) koju uvijek drži pri ruci*
Yep, takva poslovica postoji. Postoji i ona: "Kuvarice kuvaj bolje da te baja ne zakolje!". Popularna je, vidim...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: