Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7], 8  Sljedeća  :| |:

#91:   Autor: maniche Post Postano: 18.04.2010. 21:38

sve što kažete stoji u slučaju da taxi vozi već mjesecima..
mislim da je još uvijek osnovni problem slabija komunikacija međi dispečerima i vozačima..
možda ni dispečer ne zna još procjeniti dobro situaciju..
sačekajmo malo da se to sve uhoda.

#92:   Autor: Panca Post Postano: 19.04.2010. 10:16

E, zna li netko tko je cammeu stavio sistem praćenja i radi li se o istom koji ima i panturist?

#93:   Autor: sale car Post Postano: 19.04.2010. 12:58

Panca je napisao/la: ›
E, zna li netko tko je cammeu stavio sistem praćenja i radi li se o istom koji ima i panturist?


nezna nitko, pošto nitko nije odgovorio, zašto je to bitno?

#94:   Autor: Panca Post Postano: 19.04.2010. 13:00

Zanimljivo mi je to, volio bih saznati više o tome.

#95:   Autor: zlusch Post Postano: 19.04.2010. 13:17

Baš danas prođe ispred mene jedan "stari" taksist s Mercedesom... isprintao na žuti A4 papir neki tekst gdje spominje 12 kn i zakačio za zadnji prozor.

Ono, može li jadnije?

#96:   Autor: ivana.cho Post Postano: 19.04.2010. 13:18

da, baš sam razmišljala o poslu telefonistice, ali hvala bogu da se na mnogim ostalim poslovima se traži kultura i odgovornost, ne samo na dizanju slušalice pa sam se snašla. i ja sam u početku bila sretna što se netko sjetio sniziti cijene taksija, ali očito vrijedi ona da kvaliteta usluge ovisi o tome koliko je plaćamo, pa mala cijena, slaba usluga...očito za sve, primadone i ostale...

#97:   Autor: neko-san Post Postano: 19.04.2010. 13:22

Znam da se jedan od txista hvalio kako je jednom prilikom zaradio na 28 km 500 kn pa si vi sad računajte kak su prije zarađivali a kak im se sada piše. Naravno da im se ne sviđa konkurencija i da je se pokušavaju riješiti na sve moguće načine. Na to su trebali misliti mnogo ranije i ponašati se pristojnije pa Cammeo ne bi trebao ovom gradu. Sami su si krivi za poslijedice.

#98:   Autor: maniche Post Postano: 19.04.2010. 13:33

Panca je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljivo mi je to, volio bih saznati više o tome.


onda nazovi cammeo pa ih pitaj ili nazovi firmu koja je ugrađivala panturistu pa ih pitaj dal su ugrađivali i cammeu..dosadan si kao proljev.
registrirao se da to pita...
koga uopće boli k...c.

#99:   Autor: Panca Post Postano: 19.04.2010. 13:46

Pa zbog čega sam dosadan? Ti loloćeš tjednima o istih 13 kuna, a ja dosadan zbog pitanja o opremi? Pa dobro, ne znate - ne znate, šta sad.

#100:   Autor: asko Post Postano: 19.04.2010. 13:57

Panca je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zbog čega sam dosadan? Ti loloćeš tjednima o istih 13 kuna, a ja dosadan zbog pitanja o opremi? Pa dobro, ne znate - ne znate, šta sad.

http://lmgtfy.com/?q=satelitski+sustav+pra%C4%87enja+vozila

#101:   Autor: muvifrik Post Postano: 20.04.2010. 9:23

evo utisci riječana
http://www.croportal.net/forum/rijeka/najjeftiniji-rijecki-taxi-cammeo-vara-klijente-34495/

#102:   Autor: apple Post Postano: 21.04.2010. 16:48

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Baš danas prođe ispred mene jedan "stari" taksist s Mercedesom... isprintao na žuti A4 papir neki tekst gdje spominje 12 kn i zakačio za zadnji prozor.

Ono, može li jadnije?



zasto je to sada jadno???? jesi se zapitao mozda koliko kn treba platit za pravu reklamu preko cijeloga auta????

#103:   Autor: Stella1989 Post Postano: 21.04.2010. 16:55

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Baš danas prođe ispred mene jedan "stari" taksist s Mercedesom... isprintao na žuti A4 papir neki tekst gdje spominje 12 kn i zakačio za zadnji prozor.

Ono, može li jadnije?

To je još i dobro. U Rijeci sam prošle godine vidjela da su onako seljački napisali cijene na kartone. Sad, dal su u doba visoke tehnologije posegnuli za kartonskom kutijom i pokidali je i napisali cijene, ili su izrezali taj karton...Laughing Ali svakako je vrlo elegantno. osijek031.com smile

#104:   Autor: lavic Post Postano: 21.04.2010. 17:30

... je napisao/la (Pogledaj post): › kaa si ti ako kulturna i odgovorna šta se ti nisi zaposlila kao dispečer ili telefonistica pa bi vidjela kako je to lijep posao... dispečerski posao je da gleda gdje su svih 13 vozila, sluša telefonisticu, upućuje slobodna vozila, gleda tko je najbliži određenom putniku i sluša sve prijave od svih 13 vozila... mislim kako ipak nije stvar u nekulturi i neodgovornosti već u previše posla...


to nema nikakve veze s kulturom i odgovornoscu, vi tocno znate da necete poslati taxi da dođe za tih 15 min samo sto nezelite to reci bojeci se da ce te izgubiti musteriju pa onda obecavate nemoguce. u tim nocnim satima kad nema guzve u prometu netreba vise od 15 min sa jednog na drugi dio grada dakle vi obecate nekom "iducu" voznju al zbog guzve prije neg dođe taxi koji ste upravo obecali imate za "odraditi" jos 2-3 vožnje i zato nastaje problem

#105:  Taxi rat u Osijeku: Bilo je pitanje vremena... Autor: zeros Post Postano: 07.05.2010. 15:23

Osijek031.com » Vijesti » Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7], 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::