Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Veze iz interesa.. Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:

#91:   Autor: sexyback Post Postano: 06.12.2007. 23:14

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Smetlari su dobro plaćeni, go for it.
Razmišljam o prekvalifikaciji.
Imat ćeš dosta ponuda za brak, ne brini.
Tako zgodna, a dobro plaćena.

pa da, ionako sam se uvijek sekirala oko te udaje.. kako.. kada.. hoću li.. neću li.. Rolling Eyes Very Happy



I tako je insomnia riješila krucialno pitanje svoje budućnosti...


...i nesanicu pretpostavljam Rolling Eyes

#92:   Autor: insomnia Post Postano: 06.12.2007. 23:57

sexyback je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Smetlari su dobro plaćeni, go for it.
Razmišljam o prekvalifikaciji.
Imat ćeš dosta ponuda za brak, ne brini.
Tako zgodna, a dobro plaćena.

pa da, ionako sam se uvijek sekirala oko te udaje.. kako.. kada.. hoću li.. neću li.. Rolling Eyes Very Happy



I tako je insomnia riješila krucialno pitanje svoje budućnosti...


...i nesanicu pretpostavljam Rolling Eyes

apsolutno si u pravu.. moji problemi oko spavanja, koji me pate od 12. god, otkad su i počela moja planiranja vlastitog vjenčanja... naravno, kao i kupnja vjenčanice, koja je netom uslijedila.. svakako će biti riješeni čim se zaposlim u Unikomu, i naravno pronađem bogatog muškarca.. (jer, ipak, treba paziti na veze iz interesa.. svuda su oko nas.. kao i primitivni ljudi, koji druge sude prema poslu koji rade.. kao vozače, recimo.. Rolling Eyes) koji će me oženiti... možeš mi biti kuma, ako želiš.. naravno, ako se prije također zaposliš u Unikomu.. (jer, naravno, vešmašina kao vjenčani poklon neće zadovoljiti.. ).. o datumu slavnog događaja ćeš biti obaviještena putem topica, koji ću otvoriti specijalno za tu prigodu..

#93:   Autor: mala_maja Post Postano: 07.12.2007. 2:37

Moja nijedna veza nije bila iz interesa...hm... Rolling Eyes
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Veze iz interesa.. Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, [7]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 7 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::