Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Postoji li sudbina? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7  Sljedeća  :| |:

#76:   Autor: fairy Post Postano: 28.08.2007. 7:11

pa kako se možeš zaljubiti u nekog, a da ne znaš zašto?

#77:   Autor: insomnia Post Postano: 28.08.2007. 7:21

ma mislila sam na ono kad se zaljubiš u nekog tko po ničemu nije tvoj tip.. ne znam, ima plavu kosu i 1,60 a ti voliš crne i visoke.. prgav je, a ti voliš fine pristojne, tako nešto.. i kad ostaneš-what the f... , kako li sam se ja zaljubio u ovu osobu? ne znam, meni se to znalo dešavati, štoviše, obično mi se uvijek dešava!

#78:   Autor: fairy Post Postano: 28.08.2007. 9:32

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mislila sam na ono kad se zaljubiš u nekog tko po ničemu nije tvoj tip.. ne znam, ima plavu kosu i 1,60 a ti voliš crne i visoke.. prgav je, a ti voliš fine pristojne, tako nešto.. i kad ostaneš-what the f... , kako li sam se ja zaljubio u ovu osobu? ne znam, meni se to znalo dešavati, štoviše, obično mi se uvijek dešava!

ah to,,,da, da,,,razumijem što si mislila pod tim...joj da to se imeni dogodilo,,,,i upravo to što si rekla. zalčjubila sam se u plavog pirgavog, a volim crne dečke tamnopute,,,

#79:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.08.2007. 11:34

insomnia je napisao/la: ›
ma mislila sam na ono kad se zaljubiš u nekog tko po ničemu nije tvoj tip.. ne znam, ima plavu kosu i 1,60 a ti voliš crne i visoke.. prgav je, a ti voliš fine pristojne, tako nešto.. i kad ostaneš-what the f... , kako li sam se ja zaljubio u ovu osobu? ne znam, meni se to znalo dešavati, štoviše, obično mi se uvijek dešava!

pa.... obično je baš to to... kad te zdrma kao grom iz vedra neba, ne znaš što, tko, gdje i zašto, ali znaš da je jebeno dobro...
to ja zovem sudbinom.... sve nešto kao voliš ovakve, onakve, a onda ti neka totalna suprotnost okrene cijeli život naopačke Wink

#80:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.08.2007. 12:03

CatCloe je napisao/la: ›
to ja zovem sudbinom....


To ja zovem manjkom samokontrole. Very Happy

#81:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.08.2007. 12:06

bazooka_joe je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
to ja zovem sudbinom....


To ja zovem manjkom samokontrole. Very Happy

to ja zovem pozitivnom činjenicom... jebeš samokontrolu Wink

#82:   Autor: Rajnus Post Postano: 28.08.2007. 12:15

To i mi kazemo nakon brzog sexa osijek031.com smile

#83:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.08.2007. 12:21

zašto samo brzog? samo kontrola je suvišan element u bilo kojoj vrsti sexa..

#84:   Autor: Circa Post Postano: 28.08.2007. 12:27

Jebes sudbinu!
cemu zivot ako je ionako sve zapiasno, a mi smo samo pasivni promatraci...

Odbijam vjerovat u sudbinu, a vi napaljeni... Svaki topic pretvorite u raspravu o bolsenim seksualnim mastarijama, svaka cast....

Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

#85:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2007. 12:30

Circa je napisao/la: ›
Jebes sudbinu!
cemu zivot ako je ionako sve zapiasno, a mi smo samo pasivni promatraci...

Odbijam vjerovat u sudbinu, a vi napaljeni... Svaki topic pretvorite u raspravu o bolsenim seksualnim mastarijama, svaka cast....

Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


hi hi, ja mislim da Cat i Rajnusa treba zatvorit u sobu na neko vrijeme... pa ko živ ko mrtav! Wink

#86:   Autor: malecka Post Postano: 28.08.2007. 12:32

Circa je napisao/la: ›
Jebes sudbinu!
cemu zivot ako je ionako sve zapiasno, a mi smo samo pasivni promatraci...

Odbijam vjerovat u sudbinu, a vi napaljeni... Svaki topic pretvorite u raspravu o bolsenim seksualnim mastarijama, svaka cast....

Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


okej==??? Rolling Eyes Rolling Eyes ali istina je... trebo bi topic samo za to... onak posebno... odvojeno...i tak to...

a sad o ovoj temi..da sudbina,... ne znam ni sama mal vjeruje mal ne u to... kako mi dođe ...

#87:   Autor: Circa Post Postano: 28.08.2007. 12:34

Poppy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Jebes sudbinu!
cemu zivot ako je ionako sve zapiasno, a mi smo samo pasivni promatraci...

Odbijam vjerovat u sudbinu, a vi napaljeni... Svaki topic pretvorite u raspravu o bolsenim seksualnim mastarijama, svaka cast....

Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


hi hi, ja mislim da Cat i Rajnusa treba zatvorit u sobu na neko vrijeme... pa ko živ ko mrtav! Wink


Da ne bi nastao jedan Živko iz price ko živ ko mrtav...

#88:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.08.2007. 12:38

Circa je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Jebes sudbinu!
cemu zivot ako je ionako sve zapiasno, a mi smo samo pasivni promatraci...

Odbijam vjerovat u sudbinu, a vi napaljeni... Svaki topic pretvorite u raspravu o bolsenim seksualnim mastarijama, svaka cast....

Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


hi hi, ja mislim da Cat i Rajnusa treba zatvorit u sobu na neko vrijeme... pa ko živ ko mrtav! Wink


Da ne bi nastao jedan Živko iz price ko živ ko mrtav...

mislim, i tko sada lansira insinuacije??
nisam ja kriva što je sex temelj ljudskog bitka i funkcioniranja ljudskog roda općenito osijek031.com smile ja samo pišem/govorim ono što svi misle i prave se fini Smile

#89:   Autor: insomnia Post Postano: 28.08.2007. 12:38

CatCloe je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
ma mislila sam na ono kad se zaljubiš u nekog tko po ničemu nije tvoj tip.. ne znam, ima plavu kosu i 1,60 a ti voliš crne i visoke.. prgav je, a ti voliš fine pristojne, tako nešto.. i kad ostaneš-what the f... , kako li sam se ja zaljubio u ovu osobu? ne znam, meni se to znalo dešavati, štoviše, obično mi se uvijek dešava!

pa.... obično je baš to to... kad te zdrma kao grom iz vedra neba, ne znaš što, tko, gdje i zašto, ali znaš da je jebeno dobro...
to ja zovem sudbinom.... sve nešto kao voliš ovakve, onakve, a onda ti neka totalna suprotnost okrene cijeli život naopačke Wink



and a good feeling it is! Very Happy

#90:   Autor: Circa Post Postano: 28.08.2007. 12:42

CatCloe je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Jebes sudbinu!
cemu zivot ako je ionako sve zapiasno, a mi smo samo pasivni promatraci...

Odbijam vjerovat u sudbinu, a vi napaljeni... Svaki topic pretvorite u raspravu o bolsenim seksualnim mastarijama, svaka cast....

Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


hi hi, ja mislim da Cat i Rajnusa treba zatvorit u sobu na neko vrijeme... pa ko živ ko mrtav! Wink


Da ne bi nastao jedan Živko iz price ko živ ko mrtav...

mislim, i tko sada lansira insinuacije??
nisam ja kriva što je sex temelj ljudskog bitka i funkcioniranja ljudskog roda općenito osijek031.com smile ja samo pišem/govorim ono što svi misle i prave se fini Smile


Mila majko, kako bi izgledao da se ne pravim fin!?????
osijek031.com smile
Osijek031.com » Filozofija i religija » Postoji li sudbina? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::