Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Ateisti - "misterij zla, moć tmine"? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: mali_ivica Post Postano: 29.01.2007. 12:22

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Svaki put kad nešto napišem, ti krivo shvatiš ili je nešto drugo po srijedi?!

da samo ja krivo shvatim tvoje riječi, zapitao bih se zašto je to tako. kad više ljudi krivo shvati, kako ovdje i je slučaj, onda se ti moraš zapitati zašto je to tako. možda ne kažeš dovoljno kvalitetno to što želiš reći, a možda to što želiš reći nije dovoljno kvalitetno.

U pravu si! (Moj 200-ti kikiriki Very Happy )

#77:   Autor: ana18os Post Postano: 12.05.2007. 18:01

Mislim da nema smisla uopće raspravljati o tome vjeruje li netko u Boga, svećenike, Allaha ili vjeruje da Bog ne postoji. To je individualno, i ako netko stvarno čvrsto vjeruje u Boga, onda njegovu vjeru ništa i ničije mišljenje ne bi trebalo poljuljati... Isti slučaj i s ateistima, ne vjeruju u Boga i šta sad?! Ne možemo ih prisiliti da vjeruju, svi imaju slobodu prihvatiti ili ne prihvatiti ono za što misle da je (ne)istina.

#78:   Autor: davorccc Post Postano: 12.05.2007. 21:05

Tko je izmislio BOGA?

Naravno crkva.

Zašto?

( kako ide ona pjesmica u kojoj se stalno spominju NOVCI )
Osijek031.com » Filozofija i religija » Ateisti - "misterij zla, moć tmine"? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::