Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Teen » big brader Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7, 8, 9  Sljedeća  :| |:

#76:   Autor: zlikavac Post Postano: 08.09.2007. 17:25

jeste htjeli komentar, dobili ste ga!!!

#77:   Autor: aggy Post Postano: 08.09.2007. 17:35

ajde nemoj odma paru na uši Wink

#78:   Autor: Maks Post Postano: 10.09.2007. 21:29

A sto da se kaze za ovaj 4. big pa ljudi moji gdje ovo sve ide savaki dan na tv pedofilija a u reliti showu koji gledaju milijuni ljudi ubace klinke od "18" godina pa sto onda se cuditi crnim kronikama
e necu ucesnike da vrijedjam ali nemaju zivotnog iskustva neznaju big uciniti zanimljivim primamljivim
pa eto i prvi zadatak nisu uspjeli rijesiti pa odmah su ostali bez dovoljno para a sto dalje ce biti ...
mogu jos dodati da je gledanje big-a gubljenje vrjemena jer nemozes nista vidjeti pametno samo se jos nanerviras kad vidis sto su glupi i nesnalazljivi

#79:   Autor: aethur Post Postano: 10.09.2007. 22:38

trust mozgova...

#80:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.09.2007. 20:34

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › trust mozgova...


Totalni, evo sad sam na forumu i gori mi tv pa ih čujem šta laprdaju, o Bože, ja neznam da li se oni stvarno trude pokupit najveće panjeve RH i strpat ih u jednu kuću, kontam da neki psiholog ili više njih bira ko će u kuću i nije mi jasno koji mu je cilj, u četiri sezone nitko se još nije potukao, posexo, tu i tamo se neko posvađa, i sam kukaju i plaču, cmizdre i balave, jebeš takve ljude.

#81:  Re: big brader Autor: cwrcka Post Postano: 03.10.2007. 23:51

Ma de taJ biG br0theR... - Sad .. zal0sno... ka0 0n0 idem0 gLedat idij0te kak seru jedn0 0 drugima... sam0 tr0senje vremena... ti ljudi ka0 0n0 d0bri sm0 si i cim se nek0 makne 0dma se sere 0 t0m nek0m...ma b0lesn0...i sad je j0s i peder tam0... Shocked .. ludil0...
ugL... najbitnije da sutra p0cinju dani piva u tvrđi.... Razz osijek031.com smile osijek031.com smile ...

#82:   Autor: goose Post Postano: 07.10.2007. 21:22

devojce,jel tebi crkla tipkovnica? dam ti ja svoju staru,nije bad

mene big bradr bas zabavlja. onaj gej je lik do jaja,jeb*o bi sve u kuci Very Happy

a arsen glasi za macana a meni je ocajan Sad

#83:   Autor: Poppy Post Postano: 07.10.2007. 21:38

Arsen - otrov za žene! Smile

#84:   Autor: cwrcka Post Postano: 11.10.2007. 0:47

goose je napisao/la (Pogledaj post): › devojce,jel tebi crkla tipkovnica? dam ti ja svoju staru,nije bad

mene big bradr bas zabavlja. onaj gej je lik do jaja,jeb*o bi sve u kuci Very Happy

a arsen glasi za macana a meni je ocajan Sad



- nije mi crkla tipk0vnica,neg0 pisem kak se meni svida...
a st0 se tice pedera itd.. ja mislim da svak0 ima prav0 na sv0je misljenje...
tebi je 0n legenda,meni nije... nevidim pr0blem u t0me... a ist0 tak0 vezan0 za bb... nekima je t0 super zabavn0..meni je nap0rn0 i zat0 negledam...
... p0ozrav....

#85:   Autor: ana18os Post Postano: 11.10.2007. 7:18

svaki put kad ona mirela zaplače, ja dobijem ospice...

#86:   Autor: davorccc Post Postano: 11.10.2007. 10:33

Sad kad je otišao depre, sad i nije fora. Najviše me zanimalo tko bi ga zguzil, al ništa od toga.

#87:   Autor: JuniorRiot Post Postano: 13.10.2007. 17:05

daaaaa, prestrašno sve u svemu.......
Monstrum je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › trust mozgova...


Totalni, evo sad sam na forumu i gori mi tv pa ih čujem šta laprdaju, o Bože, ja neznam da li se oni stvarno trude pokupit najveće panjeve RH i strpat ih u jednu kuću, kontam da neki psiholog ili više njih bira ko će u kuću i nije mi jasno koji mu je cilj, u četiri sezone nitko se još nije potukao, posexo, tu i tamo se neko posvađa, i sam kukaju i plaču, cmizdre i balave, jebeš takve ljude.

s ovim se u svakom slučaju moram složit!!

#88:   Autor: garrincha077 Post Postano: 15.12.2007. 19:47

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › najgore smeće koje se pojavilo u povijesti televizije. ali ajde što su oni svi glupi kao točak, neobrazovani, egocentrični i poluretardirani... gleda onaj kome se sviđa i tko nema pametnijeg posla, ni vlastitog života (a takvih je, čini se, hrpa)..
ali to gledaju klinci iz osnovne škole! stvaraju od tih ameba i kolutićavaca svoje idole i gutaju to smeće svaki dan! šta očekujemo od budućnosti, ako hranimo klince tom boleštinom iz koje jedino mogu naučiti da nije bitno koliko znaš i kakva si osoba, već samo to da se pojaviš na televiziji ( i po mogućnosti da si zgodan) i sva su ti vrata otvorena!
degutantno.


true

#89:   Autor: tux Post Postano: 29.12.2007. 14:19

garrincha077 je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › najgore smeće koje se pojavilo u povijesti televizije. ali ajde što su oni svi glupi kao točak, neobrazovani, egocentrični i poluretardirani... gleda onaj kome se sviđa i tko nema pametnijeg posla, ni vlastitog života (a takvih je, čini se, hrpa)..
ali to gledaju klinci iz osnovne škole! stvaraju od tih ameba i kolutićavaca svoje idole i gutaju to smeće svaki dan! šta očekujemo od budućnosti, ako hranimo klince tom boleštinom iz koje jedino mogu naučiti da nije bitno koliko znaš i kakva si osoba, već samo to da se pojaviš na televiziji ( i po mogućnosti da si zgodan) i sva su ti vrata otvorena!
degutantno.


true
potpisujem

#90:   Autor: Vex Post Postano: 11.01.2008. 2:25

prvi big brother je i bio nešt...zajebavali su se i radili gluposti.
ovi su koma, inače negledam to jel mi je to samo gubljenje vremena...
Osijek031.com » Teen » big brader Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7, 8, 9  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 9.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::