Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Dajte mi slatkiša! [Najbolji (i najgori) šećeri koje ste jeli] Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: josephine01 Post Postano: 14.12.2011. 18:55

Ajde budi široke ruke Smile

Kupila sam kod starog Todorića Smile

#77:   Autor: mali od čače Post Postano: 14.12.2011. 18:59

josephine01 je napisao/la: ›
Ajde budi široke ruke Smile

Kupila sam kod starog Todorića Smile


Hvala!
I da, nećemo daleko stić ako ja budem razmišljao Very Happy, stoga biraj, nije beg cicija Very Happy

#78:   Autor: josephine01 Post Postano: 14.12.2011. 19:02

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hvala!
I da, nećemo daleko stić ako ja budem razmišljao Very Happy, stoga biraj, nije beg cicija Very Happy


Lako tako.. Valjda znaš koliko cijeniš informaciju koju ti nitko na svijetu ne bi dao osim mene, jer ja sam jedina koja raspolaže tom dragocjenom informacijom Very Happy

#79:   Autor: mali od čače Post Postano: 14.12.2011. 19:12

josephine01 je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hvala!
I da, nećemo daleko stić ako ja budem razmišljao Very Happy, stoga biraj, nije beg cicija Very Happy


Lako tako.. Valjda znaš koliko cijeniš informaciju koju ti nitko na svijetu ne bi dao osim mene, jer ja sam jedina koja raspolaže tom dragocjenom informacijom Very Happy


A lako tako, sve na mene prebacit, valjda ti znaš koliko ti vrijedi informacija koju nitko drugi ne zna, i šta potražuješ za davanje te informacije s obzirom da jedino ti s njom raspolažeš Very Happy
Dosta, častim pivom i rakijom dok se prase peče, jer lava ne znam ulovit Very Happy

#80:   Autor: josephine01 Post Postano: 14.12.2011. 19:18

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
A lako tako, sve na mene prebacit, valjda ti znaš koliko ti vrijedi informacija koju nitko drugi ne zna, i šta potražuješ za davanje te informacije s obzirom da jedino ti s njom raspolažeš Very Happy
Dosta, častim pivom i rakijom dok se prase peče, jer lava ne znam ulovit Very Happy


Ajde, ajde.. Nije ni prase za bacit, iako bi lav na buzaru bio bolji.
I baš ću vidit jel beg cicija ili je beg ipak beg Smile

#81:   Autor: mali od čače Post Postano: 14.12.2011. 19:25

josephine01 je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
A lako tako, sve na mene prebacit, valjda ti znaš koliko ti vrijedi informacija koju nitko drugi ne zna, i šta potražuješ za davanje te informacije s obzirom da jedino ti s njom raspolažeš Very Happy
Dosta, častim pivom i rakijom dok se prase peče, jer lava ne znam ulovit Very Happy


Ajde, ajde.. Nije ni prase za bacit, iako bi lav na buzaru bio bolji.
I baš ću vidit jel beg cicija ili je beg ipak beg Smile


Riješeno! Wink
A da nije totalni OT, http://4.bp.blogspot.com/_ioC80x44dGY/SeLrwQO6iBI/AAAAAAAAAFk/MIqeALr92NE/s400/Napolitanke.jpg milina.

#82:  Re: Dajte mi slatkiša! [Najbolji (i najgori) šećeri koje ste jeli] Autor: josephine01 Post Postano: 19.12.2011. 10:22

Jesam sladokusac, al brate mili..



klik

#83:   Autor: legica21 Post Postano: 08.01.2012. 14:35

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Ubijam za nugat osijek031.com smile
Kad smo kod lješnjaka, probao sam onaj K-Plus lješnjak namaz, odličan (kremast je, nije kao što znaju bit popu griza), samo se ne zeznuti i uzeti standardov... pojeo sam cijelu teglicu, zaboravio na kruh Very Happy


jučer sam bila u konzumu...i prođem pokraj tog dijela, sjetim se da si napisao da je dobar... i reko, ajd, neću propasti za 13kn.....bome je ooooodliiiičaaaan Very Happy k plus lješnjak namaz

#84:   Autor: exHOP3on Post Postano: 08.01.2012. 20:00

legica21 je napisao/la: ›
jučer sam bila u konzumu...i prođem pokraj tog dijela, sjetim se da si napisao da je dobar... i reko, ajd, neću propasti za 13kn.....bome je ooooodliiiičaaaan Very Happy k plus lješnjak namaz

nema na čemu Wink

#85:  Re: Dajte mi slatkiša! [Najbolji (i najgori) šećeri koje ste jeli] Autor: Stella1989 Post Postano: 16.01.2012. 20:17

Moji omiljeni slatkiši već godinama su:

Kisele špagete (Lidl = 12,99 kn) osijek031.com smile


Čokoladne čike (najfinija mliječna čokolada)
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Dajte mi slatkiša! [Najbolji (i najgori) šećeri koje ste jeli] Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::