Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Valentinovo! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7  Sljedeća  :| |:

#76:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 14.02.2008. 12:21

Svima vam želim puno ljubavi! Smile U svim njezinim oblicima.
Da volite i da budete voljeni.
Bez obzira značilo vam Valentivnovo išta ili baš ništa.

[quote="sokrat";
i pusa za MacuPapucharicu...eto[/quote]

hvala Embarassed Embarassed Embarassed

#77:   Autor: pumpkin Post Postano: 14.02.2008. 12:29

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Pa eto nek se svi ižljube na Valentinovo, ja sam već dobila jednu neobrijanu bockavu pusu, pa eto, dečki... nemojte bockati danas bradama, jelte, i to...


nemojte ni vi nas bockat bradama Very Happy


Smile ni bradama gornjim, ni bradama donjim... Smile

#78:   Autor: Delfin Post Postano: 14.02.2008. 14:10

Eto nisam dobila poklon kakav sam htjela.......al svejedno ....sratno svima Valentinovo!!
pogotovo onima koji ga mrze!!

#79:   Autor: kyx Post Postano: 14.02.2008. 14:30

svima sretno valentinovo uz ovaj prigodni filmic,uzivajte:


#80:   Autor: cane Post Postano: 14.02.2008. 16:09

Mrzim Alpe, mrzim Jadran, mrzim Valentinovo... Twisted Evil

#81:   Autor: MissTake Post Postano: 14.02.2008. 18:59

za sve želje


dobila sam majicu i torbu
nije od tipa li je dobar poklon Very Happy Very Happy

#82:  Re: Valentinovo! Autor: kika23 Post Postano: 14.02.2008. 23:04

nevim ovaj datum posebno ovaj dan! Evil or Very Mad

#83:   Autor: sokrat Post Postano: 14.02.2008. 23:28

prolazim ja tako danas gradom.......predvečer.baš neko ugodno predvečerje bilo........a ono sve neki zaljubljeni parovi.....nosaju se ruže ko da se dijele....
....................
ja kad si nađem curu i kad se zaljubim ja neću čekat valentinovo da joj dokažem koliko mi znači......svaki dan ću joj to pokazivat........
.....................................
evo dosta tih srceparajućih fora.........
....što se kaže: živi bili pa vidjeli

#84:   Autor: insomnia Post Postano: 14.02.2008. 23:35

sokrat je napisao/la: ›
ja kad si nađem curu i kad se zaljubim ja neću čekat valentinovo da joj dokažem koliko mi znači......svaki dan ću joj to pokazivat........
.....................................

ma bravo! TO je razmišljanje!

#85:   Autor: zeros Post Postano: 15.02.2008. 0:35

Jebem ti jebeno valentinovo!

#86:   Autor: cane Post Postano: 15.02.2008. 3:24

Jebeš takav rođendan kada kući moraš ići sam! osijek031.com smile

#87:  Re: Valentinovo! Autor: 1step2far Post Postano: 15.02.2008. 7:24

Kao što već jednom napisah, imala dečka ili ne, nikad nisam bila na Valentinovo s onim kojeg volim... Ali da mogu birati ja bih svaki dan bar malo bila sa svojim dečkom i uživala u malo mira i nježnosti.
Valentinovo je u jednu ruku isto što i Uskrs i Božić.
U prijevodu, pravi vjernici znaju kada se Isus rodio i kada je uskrsnuo i to im je u srcu cijele godine, a ne samo na te blagdane.
Tako je i sa Valentinovom, ljubav se treba pokazivati svaki dan u godini.

#88:   Autor: luka Post Postano: 15.02.2008. 9:07

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › prolazim ja tako danas gradom.......predvečer.baš neko ugodno predvečerje bilo........a ono sve neki zaljubljeni parovi.....nosaju se ruže ko da se dijele....
....................
ja kad si nađem curu i kad se zaljubim ja neću čekat valentinovo da joj dokažem koliko mi znači......svaki dan ću joj to pokazivat........
.....................................
evo dosta tih srceparajućih fora.........
....što se kaže: živi bili pa vidjeli


Nisu to sve sretni parovi, razmisli samo koliko njih zapravo glumi…koliko su s nekim, samo zato da nisu sami…koliko su s nekim, radi nečega.

Ruža sam se nakupovao u životu i to većinom kad osjetim neku potrebu, kad želim nekog iznenaditi…a ne za neke posebne dane.

A cure biram skroz krivo…sve su pune sebe, jake, preorganizirane…sve same sebe hvale.

Jučer sam dobio dvicu na faksu, a nakon toga sam išao raditi na kuću, gdje sam se polomio… hvala bogu pa mrak brzo pada Embarassed …. a večer sam proveo u krevetu, slušajući glazbu i gledajući komedije.

Pokloni su ostali u ormaru…imam hrpu plišanaca, mirisnih svijeća i ostalog…..a njoj sam namijenio jednu keramičku vazicu sa crvenim srcima…i 3 paketića čokoladnih srca sa kojima sam ju trebao napuniti……copy-paste poruka u kojoj mi želi sretno Valentinovo je stigla navečer…….nisam odgovorio, ne želim ju više zavlačiti….nismo mi jedno za drugo

leteći odred- jutro poslije brijanja

#89:  Re: Valentinovo! Autor: pumpkin Post Postano: 15.02.2008. 12:48

Meni nije jasna jedna stvar, toga svake godine ima sve više, pa ne znam što vi mislite o tome. Po meni je Valentinovo dan zaljubljenih, i ok mi je da parovi jedni drugima daju cvijet, poklončić, nije bitno. Ali mi nije jasno, zašto svi svima daju poklone i čestitke - ja dobijem cvijeće i bombonjere od ljudi koji su mi radni kolege, prijatelji, rodbina, i šta ja znam, i to mi je tako neumjesno. Moja djeca za Valentinovo dobivaju od baki srca i čokolade, u školi pišu čestitke mamama i tatama za Valentinovo, i sl. Pa mi prijateljica kupi čokoladna srca, pa umrem od smijeha. Sve je to ok, ali nismo mi zaljubljeni. Nekad mi je baš neugodno, idem kući sa ružama od čovjeka koji mi je neki poslovni suradnik, a nije mi ni ljubavnik ni niki klinac, malo mi je to čak i nelagodno... Ili je to opet moje freaky shvaćanje?

#90:   Autor: Poppy Post Postano: 15.02.2008. 12:54

@pumpkin; da, i ja sam to skužila. ni meni nije jasno. kolko ja znam Valentinovo je dan zaljubljenih. ne znam koliko se taj pojam može proširit na ljubav općenito, ali cvijeće od kolega mi se čini u najmanju ruku smiješno, a darivanje između roditelja i djece... ne želim ni komentirat.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Valentinovo! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6], 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::