Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Rukometno prvenstvo Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:  Re: Rukometno prvenstvo Autor: Jeff Murdock Post Postano: 27.01.2008. 18:34

Zaista im treba čestitati na velikom uspjehu i neviđenom trudu.
Kao i Dancima koji su pokazali da su trenutno najbolji i apsolutno zasluženo uzeli zlato.

#77:   Autor: marrai Post Postano: 27.01.2008. 18:48

Moje skromno mišljenje je da nisu ti Danci ništa spešli,jer da im nije Hvidta drugačije bi završilo,ali sa ovakvim zdravstvenim kartonima bolje nije moglo.

#78:   Autor: daddos Post Postano: 27.01.2008. 18:54

Svaka čast dečki dali ste sve od sebe i kapa do poda osijek031.com smile a što se tiče današnje tekme jebiga Danci ipak bolji...

#79:   Autor: nake_rado Post Postano: 27.01.2008. 19:07

marrai je napisao/la: ›
Moje skromno mišljenje je da nisu ti Danci ništa spešli,jer da im nije Hvidta drugačije bi završilo,ali sa ovakvim zdravstvenim kartonima bolje nije moglo.


Što mi je to glupo kad neko govori da nije dancima hvidta, da nije ronaldinha barceloni, da nije dudua hrvatskoj, pa zato oni i jesu tu da rade takve rezultate

#80:   Autor: heart3 Post Postano: 27.01.2008. 19:16

Svaka im čast! Ja sam sretna i sa srebrom koji su osvojili. Bravo dečki. Very Happy

Zadnja promjena: heart3; 27.01.2008. 19:17; ukupno mijenjano 1 put.

#81:   Autor: marrai Post Postano: 27.01.2008. 19:16

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Moje skromno mišljenje je da nisu ti Danci ništa spešli,jer da im nije Hvidta drugačije bi završilo,ali sa ovakvim zdravstvenim kartonima bolje nije moglo.


Što mi je to glupo kad neko govori da nije dancima hvidta, da nije ronaldinha barceloni, da nije dudua hrvatskoj, pa zato oni i jesu tu da rade takve rezultate


Sagledaj to iz svih uglova i nemoj mješati kruške i jabuke pa ćeš shvatiti o čemu pišem...
- ne seruckaj:)
p.s- da su nas gazili sa 8-10 razlike onda bi se moglo reći da su nenadjebivi u igri,ovako po meni nisu,( maknimo u stranu i ona dva nepravedno poništena gola i sigurno četiri oduzete lopte od strane sudaca),nema veze,najbolji smo!
Iznad svih...

#82:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.01.2008. 23:46

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ubiće nas frenčiz 10 razlike. nisam antirvat neg sam realan
glupane osijek031.com smile

#83:   Autor: cane Post Postano: 28.01.2008. 2:17

Jebo mater sucima koji su nas svjetski pokrali i našim golmanima koji danas kurca nisu obranili. 3 čira su mi danas pukla!!!

#84:  Re: Rukometno prvenstvo Autor: 1step2far Post Postano: 28.01.2008. 7:58

Čupić je definitivno veliki potencijal, pravo osvježenje na desnom krilu i nadam se da će uvijek biti kao sada. Šteta je što Hrvatska nije osvojila zlato, ali ne možemo ni mi uvijek biti najbolji. Pa koja još zemlja ima npr. Janicu (ok, ona više ne skija), vaterpoliste, Ivicu, Ljubu... Ne mogu se ni sjetiti svih koji su dokazali da mala zemlja u tranziciji može kick their asses!

#85:   Autor: Loona Post Postano: 28.01.2008. 15:06

E tako je.. Svaka čast paklenima, nisu oni izgubili prvo mjesto negu su pošteno izborili drugo..
A 1step2far je u pravu.. državica sa 4,5 mil stanovnika ima nogometnu repku koja je ubila Engleze, rukometaše koji su osvojili sve što se dalo, vaterpoliste koji su isto prvaci, Janicu, Ivicu, Anu Jelušić, onu što pliva, Duju Dragonju, Gorana Ivaniševića i još hrpu njih na kojima nam mogu smo zaviditi..
I još jednom bravo rukometašima Bravo

#86:   Autor: marrai Post Postano: 28.01.2008. 15:11

- Blanku Vlašić ne zaboravimo! a i Marin Čilić je veliki potencijal.I nikad zaboravljeni Dražen-legenda!

#87:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 15:26

a Filipovića

#88:   Autor: aethur Post Postano: 28.01.2008. 15:29

Šuker

#89:   Autor: allein Post Postano: 28.01.2008. 20:31

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Moje skromno mišljenje je da nisu ti Danci ništa spešli,jer da im nije Hvidta drugačije bi završilo,ali sa ovakvim zdravstvenim kartonima bolje nije moglo.


Što mi je to glupo kad neko govori da nije dancima hvidta, da nije ronaldinha barceloni, da nije dudua hrvatskoj, pa zato oni i jesu tu da rade takve rezultate


Sagledaj to iz svih uglova i nemoj mješati kruške i jabuke pa ćeš shvatiti o čemu pišem...
- ne seruckaj:)
p.s- da su nas gazili sa 8-10 razlike onda bi se moglo reći da su nenadjebivi u igri,ovako po meni nisu,( maknimo u stranu i ona dva nepravedno poništena gola i sigurno četiri oduzete lopte od strane sudaca),nema veze,najbolji smo!
Iznad svih...


Ma naši su najbolji. Sve je to srbočetničkomasonskožidovskaplavovragovskažutovragovska zavjera da mi ne osvojimo još jedno zlato.

Eno, Đokoviću dali zlato, a nije ni dž u odnosu na naše rukometaše.

Jelda, marrai?

#90:   Autor: marrai Post Postano: 28.01.2008. 21:16

Smile
Osijek031.com » Sport » Rukometno prvenstvo Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::