Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » kung fu borilacke vjestine Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:

#61:   Autor: mrv@-1 Post Postano: 06.02.2007. 1:04

to zvuči opasno razbiju ti zube nos vrat stvarno se čovjek zabrine kakvih vještina ima i još ti to naplate
stručni treneri nije ni čudo što vas je malo koliko godišnje pogine na treningu ah da svake godine primate petoricu pa i nije neki broj minimalni gubitci svaka čast

#62:   Autor: Dr@zen Post Postano: 06.02.2007. 9:06

to se rijetko i slučajno dogodi
osim toga, tako je sigurno na svim vještinama
prošli tjedan sam gledao ninđe, oni imaju još grublji trening od nas.

#63:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 08.02.2007. 1:25

mrv@-1 je napisao/la (Pogledaj post): › to zvuči opasno razbiju ti zube nos vrat stvarno se čovjek zabrine kakvih vještina ima i još ti to naplate
stručni treneri nije ni čudo što vas je malo koliko godišnje pogine na treningu ah da svake godine primate petoricu pa i nije neki broj minimalni gubitci svaka čast


ma mi smo ti dobri mi se ne tučemo propagiramo mir i ljubav

#64:   Autor: domi Post Postano: 09.02.2007. 8:47

vidi, vidi, jos ima pametnjakovica koji pricaju o skoli, šef ce biti sretan kada mu kazem

#65:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 09.02.2007. 12:48

domi je napisao/la (Pogledaj post): › vidi, vidi, jos ima pametnjakovica koji pricaju o skoli, šef ce biti sretan kada mu kazem

a jesi pametan ne kontaš sprdnju. Baš sam se napričao o školi jedino nisam rekao kako super laminate imamo.

#66:   Autor: mrv@-1 Post Postano: 10.02.2007. 19:32

u svoj toj priči nema bolje vještine ili sporta postoji samo tko više trenira i ulaže truda taj je bolji, jedino u borilačkim sportovima nema talenta već rad rad i rad avanturisti dolaze i odlaze s ciljem da nabrzaka nauče pa nekoga prebiju na sreću to je nemoguće jer takvi ljudi nemaju jaku volju i svima vama koji trenirate u kontinuitetu nekoliko godina svaka čast vas cilj nije nekome se dokazati već se dokazujete sebi a to je cilj
kako sam malo provocirao iskreno se ispričavam moj sport je kickboxing i na našim natjecanjima natječu se pripadnici raznih stilova borilačkih sportova i vještina(karate,tae kwon do, kung fu i dr) ali u glazbenim formama i impresionira njihova vještina u izvođenju formi s oružijem i bez njega cilj naših vještina nije ozljediti druge već poraditi na sebi nažalost u gradu ima trenera koji su zalutali u svjet borilačkog sporta pa im je ono prvo prioritet dovršio bi s citatom iz poznatog filma bruce lee-ja "mi kujemo svoja tijela u vatri svoje volje i vodi svoga znoja"

#67:  Re: kung fu borilacke vjestine Autor: mare04 Post Postano: 14.10.2007. 16:51

ako se tko sjeti, od ovih koji treniraju kung fu il znaju gdje je klub, doci ovdje ponovno daj molim vas napisite adreu svog kluba, ako i dalje postoji..
hvala..

#68:  Re: kung fu borilacke vjestine Autor: Dr@zen Post Postano: 14.10.2007. 21:34

ima ima
iako nisam bio bar mjesec dana..
ne stignem
a sad se razbolio..

#69:  Re: kung fu borilacke vjestine Autor: mare04 Post Postano: 16.10.2007. 22:14

haj, molim te napisi adresu tog kluba..
nova sam u osijeku, tak da ne znam gdje je..
i ako ti se da napisi nak osnovne informacije o klubu.. (kad se moze doci, koliko su treninzi, glavno: primate li cure! i slicno)
htjela bi se prikljuciti u njega jer sam i ranije trenirala pa bi da nastavim..

HVALA

#70:  Re: kung fu borilacke vjestine Autor: danny_boy Post Postano: 22.09.2009. 22:57

I ja bih htio doći na trening, vidjeti o čemu se radi i onda donijeti odluku. Pa me zanima tko ima konkretne informacije kada i gdje?

#71:  Kung fu klub osijek? Autor: martin499 Post Postano: 17.02.2010. 14:00

Jel mi može netko reći jel postoji kung fu klub u Osijeku Question

#72:   Autor: Mladjo Post Postano: 17.02.2010. 14:09

moš doć kod mene na par maj gerija.
ja sam čuo da kad je umro brus li da su svi kung fu klubovi u osijeku iz žalosti zatvorili svoja vrata.
tak da moš probat s karateom.

#73:   Autor: root Post Postano: 17.02.2010. 21:21

Ima ti win-chung to ti je isto upad je 300kn ako izdržiš mjesec dana.Treninzi se održavaju na bosutskom u vrtiću kod mačkamame.Javi se Damiru on ti je trener. Smile

#74:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 20.02.2010. 12:16

što je to win-chung?

#75:   Autor: danny_boy Post Postano: 21.02.2010. 15:57

NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): › što je to win-chung?


Bok! Ja treniram wing chun manje od dva mjeseca i ne mogu ti odgovoriti, ali znam da se primaju novi članovi pa odi, prvi mjesec ti je besplatno.
evo lijep link Smile

http://www.youtube.com/watch?v=JqSWIcDghjk

ovaj iznad mene je lijepo rekao: u vrtiću preko puta Mercatora na bosutskom, pon-sri-pet od 19.30
Osijek031.com » Sport » kung fu borilacke vjestine Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::