Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Sreća? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:
Poll :: Da li ste sretni?

1. Da
45%
 45%  [ 11 ]
2. Ne
45%
 45%  [ 11 ]
3. Neznam
8%
 8%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 24



#61:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 11:03

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › Jel ima kakav nagradni fond za takvu definiciju?
U kikirikijima ili kunama..

E, dobro si me podsjetila. Čim sam vidio tvoj opis odmah sam pomislio da ti dam kikirikije ali sam zaboravio pišući obrazloženje definicije.

S obzirom da je definicija ipak preopširna još neću dijeliti kikirikije, ali evo ovako ćemo.
Svatko tko napiše smislenu definiciju u desetak riječi u jednoj rečenici dobiva 100 kikirikija, a kad se odlučim za jednu od definicija da je najbolja autoru iste ću dati 1.000 kikirikija. Kriteriji odabira su smisao i sažetost definicije, podjednako vrednovani.
To znači da će autor najbolje definicije dobiti 100+1.000 kikirikija tj. 1.100 kikirikija.

Kad nagradim najboljeg autora sa 1.000 kikirikija onda ću ja napisati moju definiciju i prihvačam kikirikije ako netko misli da je moja definicija najbolja.
Very Happy

#62:   Autor: PEGY Post Postano: 21.03.2012. 11:29

nećeš ti nikome dati ni kikača jer bi te to strašno unesrećilo!

#63:  Re: Sreća? Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 12:22

 Sreća je stanje duha koje bi mogli definirati kao mješavinu zadovoljstva, spokoja i veselja.

#64:  Re: Sreća? Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 12:29

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Sreća je stanje duha koje bi mogli definirati kao mješavinu zadovoljstva, spokoja i veselja.

Simo malo prepravi "definiciju" i dobivaš 100 kikirikija.
Izbaci iz riječi "mogli", "definirati" i "kao" jer definicija nije ako bi nešto moglo biti, ako je nešto možda ili ako je nešto kao, a također u definiciji nikako ne može biti riječ definirati.

Ovo što si napisao ne može se nazvati definicijom.

#65:   Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 12:36

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Sreća je stanje duha koje bi mogli definirati kao mješavinu zadovoljstva, spokoja i veselja.

Simo malo prepravi "definiciju" i dobivaš 100 kikirikija.
Izbaci iz riječi "mogli", "definirati" i "kao" jer definicija nije ako bi nešto moglo biti, ako je nešto možda ili ako je nešto kao, a također u definiciji nikako ne može biti riječ definirati.

Ovo što si napisao ne može se nazvati definicijom.

Znaš gdje si možeš nabit svoje kikirikije... I to lijepo redom. Jedan po jedan . Smile

#66:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 12:37

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Sreća je stanje duha koje bi mogli definirati kao mješavinu zadovoljstva, spokoja i veselja.

Simo malo prepravi "definiciju" i dobivaš 100 kikirikija.
Izbaci iz riječi "mogli", "definirati" i "kao" jer definicija nije ako bi nešto moglo biti, ako je nešto možda ili ako je nešto kao, a također u definiciji nikako ne može biti riječ definirati.

Ovo što si napisao ne može se nazvati definicijom.

Znaš gdje si možeš nabit svoje kikirikije... I to lijepo redom. Jedan po jedan . Smile

Znam! U nos. Mr. Green

#67:   Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 12:38

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Sreća je stanje duha koje bi mogli definirati kao mješavinu zadovoljstva, spokoja i veselja.

Simo malo prepravi "definiciju" i dobivaš 100 kikirikija.
Izbaci iz riječi "mogli", "definirati" i "kao" jer definicija nije ako bi nešto moglo biti, ako je nešto možda ili ako je nešto kao, a također u definiciji nikako ne može biti riječ definirati.

Ovo što si napisao ne može se nazvati definicijom.

Znaš gdje si možeš nabit svoje kikirikije... I to lijepo redom. Jedan po jedan . Smile

Znam! U nos. Mr. Green

Ako ti to zoveš nos ...

#68:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 21:17

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › nećeš ti nikome dati ni kikača jer bi te to strašno unesrećilo!

Iskušaj me! Very Happy

#69:   Autor: sokrat Post Postano: 21.03.2012. 21:44

evo jedan članak koji sam jutros pročitao, pa sam se odmah sjetio francekove teme na forumu...kad pogledam, a ono baš ljudi pokrenuli temu.... i k tome se spominje neki nagradni fond...op op op...
...i kad pročitam taj članak nekako mi se čini da je vrlo sličan onoj "definiciji" koju sam naveo par stranica prije...
...dakle francika....sreća nikako ne može biti univerzalna i strogo definirana.... netko u pojam sreće ubaci 2-3 osnovne varijable...netko 100... ali sve se svodi na to da ja, ti i bilo tko drugi ima drugačije poimanje sreće....
jutarnji list

#70:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 21:50

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › evo jedan članak koji sam jutros pročitao, pa sam se odmah sjetio francekove teme na forumu...kad pogledam, a ono baš ljudi pokrenuli temu.... i k tome se spominje neki nagradni fond...op op op...
...i kad pročitam taj članak nekako mi se čini da je vrlo sličan onoj "definiciji" koju sam naveo par stranica prije...
...dakle francika....sreća nikako ne može biti univerzalna i strogo definirana.... netko u pojam sreće ubaci 2-3 osnovne varijable...netko 100... ali sve se svodi na to da ja, ti i bilo tko drugi ima drugačije poimanje sreće....
jutarnji list

Ja sam je opet pokrenuo videom s koalom, a simo031 je opet usro offtopičarenjem kao i svaku drugu ozbiljnu raspravu jer ne podnosi kritiku u dobroj namjeri.

#71:   Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 22:40

francika je napisao/la: ›
... a simo031 je opet usro offtopičarenjem kao i svaku drugu ozbiljnu raspravu jer ne podnosi kritiku u dobroj namjeri.

 Dobio si ozbiljan odgovor, na svoje pitanje, ali si potom kao i uvijek počeo pametovati i tražiti nepostojeće razloge zašto ne dati kikiriki. Na to si dobio odgovor kakav i zaslužuješ...

#72:   Autor: francika Post Postano: 21.03.2012. 22:55

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
... a simo031 je opet usro offtopičarenjem kao i svaku drugu ozbiljnu raspravu jer ne podnosi kritiku u dobroj namjeri.

 Dobio si ozbiljan odgovor, na svoje pitanje, ali si potom kao i uvijek počeo pametovati i tražiti nepostojeće razloge zašto ne dati kikiriki. Na to si dobio odgovor kakav i zaslužuješ...

To su bili vrlo postojeći i razumni razlozi koje sam ti objasnio. Morao sam te uputiti kakva se definicija traži jer si ovu bio nabrzinu sročio i nije bila dobro oblikovana.
Kikiriki u ovoj priči nije uopće bitan, ali me padobranac ponukao na to da dajem nekakve nagrade pa je to razlog zašto dijelim kikiriki. Isto tako da si samo malo preoblikovao svoju "definiciju" i ti bi dobio 100 kikirikija, makar i da ti to ništa ne znači, a ti si umjesto toga ošao u offtopic.

#73:   Autor: simo031 Post Postano: 21.03.2012. 23:02

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
... a simo031 je opet usro offtopičarenjem kao i svaku drugu ozbiljnu raspravu jer ne podnosi kritiku u dobroj namjeri.

 Dobio si ozbiljan odgovor, na svoje pitanje, ali si potom kao i uvijek počeo pametovati i tražiti nepostojeće razloge zašto ne dati kikiriki. Na to si dobio odgovor kakav i zaslužuješ...

To su bili vrlo postojeći razlozi koje sam ti objasnio. Morao sam te uputiti kakva se definicija traži jer si ovu bio nabrzinu sročio i nije bila dobro oblikovana.
Kikiriki u ovoj priči nije uopće bitan, ali me padobranac ponukao na to da dajem nekakve nagrade pa je to razlog zašto dijelim kikiriki. Isto tako da si samo malo preoblikovao svoju "definiciju" i ti bi dobio 100 kikirikija, makar i da ti to ništa ne znači, a ti si umjesto toga ošao u offtopic.

Stvarno si iritantan... Laku noć.

#74:   Autor: francika Post Postano: 22.03.2012. 9:53

Simo ne offtopičari više.

#75:   Autor: PEGY Post Postano: 22.03.2012. 11:32

usput francek, ona tvoja koala- nisam sigurna da je sretna, meni izgleda kao da je to nervira ali lijena je pomaknuti se, u stvari zašto da se pomakne nije ona upala u ničiji životni prostor, ona iritantna posjetiteljica je bezobrazno došla u njezin intimni prostor i davi je!
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Sreća? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::