Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Kako je nastao Vaš nick sa foruma? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: Futile Existence Post Postano: 18.05.2011. 11:52

redhead je napisao/la: ›
Futile Existence je napisao/la (Pogledaj post): ›
redhead je napisao/la: ›
oš se ti svađat mali? Wink


Hocu Razz


bolje nemoj, crvenokose su opasne, satrat ću te Ratata... evo ti! Very Happy


I'll take my chances :O

#62:  Re: Kako je nastao Vaš nick sa foruma? Autor: redhead Post Postano: 19.05.2011. 18:53

ma nee, pa ne tučem mlađe od sebe Smile

#63:   Autor: meidenica_os Post Postano: 19.05.2011. 19:13

jer sam fan mejdena haha Smile nekoč me tak zvali al sad imam drugi nick al neda mi se mjenjat Smile

#64:   Autor: Futile Existence Post Postano: 20.05.2011. 0:32

redhead je napisao/la: ›
ma nee, pa ne tučem mlađe od sebe Smile


A sta ako se to meni svidja? Smile

#65:   Autor: redhead Post Postano: 20.05.2011. 10:29

Futile Existence je napisao/la (Pogledaj post): ›
redhead je napisao/la: ›
ma nee, pa ne tučem mlađe od sebe Smile


A sta ako se to meni svidja? Smile


onda si na krivom mjestu. pitaj meidenicu hoće li te tući, ona ti je po godinama bliže Smile

#66:   Autor: Futile Existence Post Postano: 20.05.2011. 13:05

redhead je napisao/la: ›
Futile Existence je napisao/la (Pogledaj post): ›
redhead je napisao/la: ›
ma nee, pa ne tučem mlađe od sebe Smile


A sta ako se to meni svidja? Smile


onda si na krivom mjestu. pitaj meidenicu hoće li te tući, ona ti je po godinama bliže Smile


Pih, sta je to devet godina Very Happy

As you wish :O

#67:  Re: Kako je nastao Vaš nick sa foruma? Autor: Rum-Surfer Post Postano: 06.06.2011. 11:45

Pio Rum, surfao internetom i slusao Queen...
No mislim da mi nick kao Queen-Rum-Surfer ne bi bas odgovarao Very Happy

#68:   Autor: Rocky031 SSC Post Postano: 08.06.2011. 19:09

Rocky031 -Roki,tak su me zvali u srednjoj pa sam se navikao,031 jer sam iz Osijeka i SSC je skyscraper city,također jedan super forum na kojem sam daleko poznatiji Razz

#69:   Autor: Stella1989 Post Postano: 08.02.2012. 23:07

S obzirom da sam već dugo na forumu, bio bi red da i ja objasnim kako je nastao moj nick. Malo je zamršeno, ali evo... Wink

Sam nick Stella nastao je još u 1. srednje, tamo negdje oko 2004. godine. Legica koja je sjedila sa mnom je iz mog naselja i obje smo znale Denisa koji je išao sa mnom u razred u osnovnoj. Lud lik, bio bi dobar u nekoj komediji. Uvijek je pravio neke smiješne face i zbijao šale.

Ugl...druga legica iz razreda je imala legicu iz školskog doma, koja se zvala Stella. Njezina fotka s jednog maskenbala je izašla u nekim novinama, a na toj istoj fotki napravila je facu kao, gore spomenuti, Denis.

Onda sam ja napravila facu kakvu i ona i onda se legica, koja je sjedila sa mnom, pukla smijat i rekla: "Hahahahaha, Stella!" - i tako sam dobila nick Stella.

Forumskom sam dodala svoju godinu rođenja i to je to. Wink

#70:   Autor: PEGY Post Postano: 09.02.2012. 10:14

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › S obzirom da sam već dugo na forumu, bio bi red da i ja objasnim kako je nastao moj nick. Malo je zamršeno, ali evo... Wink

Sam nick Stella nastao je još u 1. srednje, tamo negdje oko 2004. godine. Legica koja je sjedila sa mnom je iz mog naselja i obje smo znale Denisa koji je išao sa mnom u razred u osnovnoj. Lud lik, bio bi dobar u nekoj komediji. Uvijek je pravio neke smiješne face i zbijao šale.

Ugl...druga legica iz razreda je imala legicu iz školskog doma, koja se zvala Stella. Njezina fotka s jednog maskenbala je izašla u nekim novinama, a na toj istoj fotki napravila je facu kao, gore spomenuti, Denis.

Onda sam ja napravila facu kakvu i ona i onda se legica, koja je sjedila sa mnom, pukla smijat i rekla: "Hahahahaha, Stella!" - i tako sam dobila nick Stella.

Forumskom sam dodala svoju godinu rođenja i to je to. Wink


jel kod tebe u životu sve tako zbrkano?

#71:   Autor: nake_rado Post Postano: 09.02.2012. 10:55

PEGY je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › S obzirom da sam već dugo na forumu, bio bi red da i ja objasnim kako je nastao moj nick. Malo je zamršeno, ali evo... Wink

Sam nick Stella nastao je još u 1. srednje, tamo negdje oko 2004. godine. Legica koja je sjedila sa mnom je iz mog naselja i obje smo znale Denisa koji je išao sa mnom u razred u osnovnoj. Lud lik, bio bi dobar u nekoj komediji. Uvijek je pravio neke smiješne face i zbijao šale.

Ugl...druga legica iz razreda je imala legicu iz školskog doma, koja se zvala Stella. Njezina fotka s jednog maskenbala je izašla u nekim novinama, a na toj istoj fotki napravila je facu kao, gore spomenuti, Denis.

Onda sam ja napravila facu kakvu i ona i onda se legica, koja je sjedila sa mnom, pukla smijat i rekla: "Hahahahaha, Stella!" - i tako sam dobila nick Stella.

Forumskom sam dodala svoju godinu rođenja i to je to. Wink


jel kod tebe u životu sve tako zbrkano?

osijek031.com smile
nevjerofakinjatno. Mislio sam bar da će ovo bit normalno, al..

#72:   Autor: Stella1989 Post Postano: 09.02.2012. 11:19

I napisala sam da je malo zamršeno. Drugačije je kad se napiše. Izgleda malo jednostavnije kad nekome uživo objasnim. Wink

Mogla sam samo napisat da sam napravila facu kao ta cura na fotki, ali bitna je pozadina priče, s Denisom - da bi se došlo do poante. Laughing

#73:   Autor: PEGY Post Postano: 09.02.2012. 11:37

aj dobro! al mene sad baš kopka....što je dalje bilo s Denisom?

#74:   Autor: nake_rado Post Postano: 09.02.2012. 11:40

PEGY je napisao/la: ›
aj dobro! al mene sad baš kopka....što je dalje bilo s Denisom?

Ma jebeš Denisa, jel se Stella proslavila od onog izlaska u novinama?

#75:   Autor: Stella1989 Post Postano: 09.02.2012. 11:46

nake_rado je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
aj dobro! al mene sad baš kopka....što je dalje bilo s Denisom?

Ma jebeš Denisa, jel se Stella proslavila od onog izlaska u novinama?

Ne baš...osim što smo skontali da pravi face kao Denis. Wink
Osijek031.com » Čavrljanje » Kako je nastao Vaš nick sa foruma? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::