Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Istospolni preljub? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: epona Post Postano: 21.10.2008. 10:17

ana18os je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › sad lagano dolaziš do zaključka da si BI!!!!! dakle trebala s mužem malo češće u istru po onim klubovima Smile


Sad sam znatiželjna... O kakvim se točno klubovima radi?


Labirint u Rovinju....doduše tamo su samo pripadnici snažnijeg spola, ali vjerovatno je namjenjen i za cure! Smile

#62:   Autor: Janis Post Postano: 21.10.2008. 11:26

Gle, tek sad vidjeh ovu veselu raspravu... (da pojasnim... i ja sam od onih koji misle da je ovo zafrkancija, ali moram priznat da je fora...).
Hm... mozda da pitas muza onako, iz daleka, kao sto bi on mislio o tome da ga, dok je odsutan, netko (npr. njegova sestra), malo zamijeni u krevetu....? Pa ces vidjeti kako ce reagirat... Very Happy
(ps. ako ovo nije zafrkancija, onda svakako je preljub, a ti malo preispitaj na cemu ti se brak temelji, samo na seksu?!)
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Istospolni preljub? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::