Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nema ružnih žena Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6  Sljedeća  :| |:

#61:   Autor: mia Post Postano: 15.05.2008. 22:55

Poppy je napisao/la: ›
doduše, ne znam kakve su u komunikaciji s muškarcima, al eto ja baš volim zgodne žene! Wink


potpisujem!

#62:   Autor: toni Post Postano: 15.05.2008. 23:59

Kak nema ruznih zena !? alo !! Ja vidio !! na svoje oci !!!

Laughing

#63:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 16.05.2008. 6:13

Ja sam jednom vidiJo ružnih žena....

#64:  Re: Nema ružnih žena Autor: wendy Post Postano: 16.05.2008. 9:44

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Moj favorit transformacije! Zamisli pokupiš desnu u gradu, ujutro se probudiš i upitnici nad glavom. "A tko si sad ti?" Smile


Hm... ukusi se zbilja razlikuju, ali ja bih radije pokupila lijevu u gradu, uz nekakve minimalne korekcije. Mislim na tu frizuru koja ju poružnjuje i na loše počupane obrve. Fotka zahtjeva šminku, osobito kad su u pitanju plavuše, ali kad si zamislim te dvije uživo... pa ove desne bih se uplašila da ju sretnem usred dana u gradu Wink

#65:  Re: Nema ružnih žena Autor: eldiablo Post Postano: 16.05.2008. 9:50

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Moj favorit transformacije! Zamisli pokupiš desnu u gradu, ujutro se probudiš i upitnici nad glavom. "A tko si sad ti?" Smile


Hm... ukusi se zbilja razlikuju, ali ja bih radije pokupila lijevu u gradu, uz nekakve minimalne korekcije. Mislim na tu frizuru koja ju poružnjuje i na loše počupane obrve. Fotka zahtjeva šminku, osobito kad su u pitanju plavuše, ali kad si zamislim te dvije uživo... pa ove desne bih se uplašila da ju sretnem usred dana u gradu Wink


I meni se isto vise svidja lijeva varijanta.

#66:   Autor: MissTake Post Postano: 16.05.2008. 19:21

dior-na svijetu nema ružnih žena već samo onih koje uz malo truda ne znaju biti lijepe




#67:  Re: Nema ružnih žena Autor: pumpkin Post Postano: 17.05.2008. 19:29

Audrey Hepburn's beauty tips were her rules of life

Audrey Hepburn’s favorite beauty tips that she often quoted in public were actually written by the humorist Sam Levenson. Contrary to email passalongs, they were not read at her funeral. She lived them in her life.

For attractive lips, speak words of kindness.

For lovely eyes, seek out the good in people.

For a slim figure, share your food with the hungry.

For beautiful hair, let a child run his or her fingers through it once a day.

For poise, walk with the knowledge that you never walk alone.

People, even more than things, have to be restored, renewed, revived, reclaimed and redeemed; never throw out anyone.

Remember, if you ever need a helping hand, you'll find one at the end of each of your arms. As you grow older, you will discover that you have two hands, one for helping yourself, the other for helping others.

The beauty of a woman is not in the clothes she wears, the figure she carries, or the way she combs her hair. The beauty of a woman must be seen from in her eyes, because that is the doorway to her heart, the place where love resides.

The beauty of a woman is not in a facial mode, but the true beauty in a woman is reflected in her soul. It is the caring that she lovingly gives and the passion that she shows.

The beauty of a woman grows with the passing years.
When asked in January 1992 if she had any personal beauty secrets besides Levinson's philosophical tips, she said, "If I had them, I'd make a fortune. But I know what helps — health, lots of sleep, lots of fresh air, and a lot of help from Estee Lauder.

#68:  Re: Nema ružnih žena Autor: morgan Post Postano: 17.05.2008. 21:40

ja žene dijelim u 3 kategorije
1.atraktivne
(tu ubrajam sve glumice i fotomodele i te cice)
2.lijepe
( ovdje su sve one za kojima se okrenem na ulici
3.ružne

#69:   Autor: nake_rado Post Postano: 19.05.2008. 16:56

aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

#70:   Autor: Mladjo Post Postano: 19.05.2008. 20:13

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.
viš kak neznaš. prva je bolja Very Happy

#71:  Re: Nema ružnih žena Autor: Mladjo Post Postano: 19.05.2008. 20:20




#72:   Autor: morgan Post Postano: 19.05.2008. 21:03

nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi

#73:   Autor: tux Post Postano: 20.05.2008. 8:12

morgan je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi
pa jer nije to ujutro Very Happy ..ma ima ruznih zena ...vidao sam takvih..

#74:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.05.2008. 8:43

tux je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi
pa jer nije to ujutro Very Happy ..ma ima ruznih zena ...vidao sam takvih..

Tako je, njoj se po cjele dane jutro. Kao na južnom polu, stalno zima Smile

#75:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 20.05.2008. 8:46

Ma to su sve ljepotice.... A što da se probudite pored ovog ujutro??? osijek031.com smile

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nema ružnih žena Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5], 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::