Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » caffe NIGHT bar "FENIKS"-tvrđa Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: MissTake Post Postano: 21.04.2008. 20:43

čim dođem kući pa dadem časni sud

#62:   Autor: tina_vu Post Postano: 07.05.2008. 23:19

nevjerovatno,koliko ljudi vole pljuvati po necemu ...pratim malo ove postove ovdje,i koji god da otvorim i procitam samo pljuvanje....mozda je to moderno danas Smile)u svakom slucaju ja stojim sto sam rekla i na pocetku....bila sam u subotu u Q i toliko jebena guzva je bila da to jednostavno nije za izdrzati,okrenile se i otisle u cocktel...odlicno bilo,otisle do feniksa,i tamo jos bolje....doci ce opet subota,opet isti lokali samo ovaj put Q me nece vidjeti...pusa svima

#63:   Autor: tina_vu Post Postano: 07.05.2008. 23:55

ma znam monstrum ali stvarno nije ok da na takav nacin tipkamo,otovrila sam ovaj topic cisto onako iz gluposti,da napisem gdje izlazim s drustvom i slicno,a na kraju se sve svodi na obicno da oprostis podjebavanje,sorry ali po meni malo glupo

#64:   Autor: GIRL007 Post Postano: 08.05.2008. 0:05

tina sta te briga sta pisu ja isto tamo dodjem subotom bila sam i sad u subotu,ali vrlo kratko,morala sam doma inace sam tamo skoro svaki vikend i lokal je sasvim ok,a glazba kome se svidja nek dodje kome ne,opet dobro,dolazi subota i ja znam da opet tamo idem s drustvom,polozila sam ispit pa da malo proslavimo Smile

#65:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.05.2008. 18:25

tina_vu je napisao/la (Pogledaj post): › ma znam monstrum ali stvarno nije ok da na takav nacin tipkamo,otovrila sam ovaj topic cisto onako iz gluposti,da napisem gdje izlazim s drustvom i slicno,a na kraju se sve svodi na obicno da oprostis podjebavanje,sorry ali po meni malo glupo
jel nije girl007 otvorila topic?
GIRL007 je napisao/la: ›
tina sta te briga sta pisu ja isto tamo dodjem subotom bila sam i sad u subotu,ali vrlo kratko,morala sam doma inace sam tamo skoro svaki vikend i lokal je sasvim ok,a glazba kome se svidja nek dodje kome ne,opet dobro,dolazi subota i ja znam da opet tamo idem s drustvom,polozila sam ispit pa da malo proslavimo Smile
aha to sad znači sama sa sobom razgovaraš? no krasno
Osijek031.com » Nightlife » caffe NIGHT bar "FENIKS"-tvrđa Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::