Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » vidikovac i ostala romantična mjesta Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6  Sljedeća  :| |:

#46:  Re: vidikovac i ostala romantična mjesta Autor: nakaradni Post Postano: 05.08.2005. 0:54

dobro mjesto za "vidikovac" je zgrada "ljepotica". ( raskrižje vukovarske i trpimirove) dok je ševiš, ona može gledat zvjezde. a i babe su prilično ljubazne Very Happy

#47:  Re: vidikovac i ostala romantična mjesta Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 10:28

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): › dobro mjesto za "vidikovac" je zgrada "ljepotica". ( raskrižje vukovarske i trpimirove) dok je ševiš, ona može gledat zvjezde. a i babe su prilično ljubazne Very Happy


Ne vjerujem baš, unazad par godina sve zgrade zaključavaju svoje terase. Osim ako ti ne živiš u Ljepotici, ha komšija Razz

#48:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 10:46

e sad znamo gdje je taj tvoj prozor... ;-)

#49:  Re: vidikovac i ostala romantična mjesta Autor: nakaradni Post Postano: 05.08.2005. 10:58

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne vjerujem baš, unazad par godina sve zgrade zaključavaju svoje terase. Osim ako ti ne živiš u Ljepotici, ha komšija Razz


ne, al imam sam tamo "veze" Wink

#50:   Autor: Gost Post Postano: 05.08.2005. 14:07

chiara je napisao/la (Pogledaj post): › e sad znamo gdje je taj tvoj prozor... ;-)

Pa dobro sad koga ti za*ebavaš, zar nisi rekla da si u Cassablanci u Švajcarskoj Question
Kako onda znaš za ove atraktivne lokacije Wink

#51:   Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 14:11

D je napisao/la (Pogledaj post): › nakon što je debeli objavio i drugu i treću fotografiju, zaključujem da je vidikovac u njegovoj zgradi Surprised)


Sad ste mi dali (MiliŽ?) super ideju. Možda bi moj prozor mogao biti turistička atrakcija kao Julijin balkončić u Veroni, haa? Wink

#52:   Autor: Gemi Post Postano: 05.08.2005. 14:18

Ovo ja zovem ubrzanom materijalističkom evolucijom!! ;-)

#53:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 14:19

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
chiara je napisao/la (Pogledaj post): › e sad znamo gdje je taj tvoj prozor... ;-)

Pa dobro sad koga ti za*ebavaš, zar nisi rekla da si u Cassablanci u Švajcarskoj Question
Kako onda znaš za ove atraktivne lokacije Wink


sve ja znam....Smile ma zezam... srce vuce u OS, pa sam svaki godisnji tamo

#54:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 17:23

@chiara, od svih organa bas srce... ;-)

#55:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 18:05

vjerovao ili ne, bas SRCE.... Smile ima i toga, ljubav za domovinom! Smile

#56:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 19:23

chiara je napisao/la (Pogledaj post): ›
vjerovao ili ne, bas SRCE.... Smile ima i toga, ljubav za domovinom! Smile


Mislim da te kontam. Da odem negdje, i meni bi se zacaklile oci na spomen Osijeka. A onda razmislim o tome cega svega ovdje ima i nije mi bas drago. Jebiga, bas volimo biti mazohisti, valjda zato ovdje i ostajemo.

#57:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 19:28

e upravo tako Smile.... ajmo se mijenjat....

#58:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 22:52

@chiara, a ti si mazohist? Sta onda radis u toj konzumeristickoj planinskoj drzavici gdje su se ljudi medjusobno krizali?! Smile

#59:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 23:02

a i do tvojih usiju je taj inzest dosao... Smile pa da vidis gdje ja zivim, uzas....

mislim da cekam bolja vremena, a ustvari nisam ja birala gdje cu odrastati, nego me starci jednom davno natjerali....

#60:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 23:41

@chiara, hm, kakav incest?! nisam cuo ni za kakav incest u Svici, vec pretpostavljam da u brdovitoj zemlji s tako malim genskim poolom mora doci do mnozenja u rodu.

Pogledaj recimo princa Charlesa. Zar ti on izgleda gordo i ponosno, kao da je krizan najboljim mladicama?!

Ma, ti zapravo i nemas pojma koliko je tebi dobro. Ne volim patetiku, ali mozes biti sigurna da bi vrlo brzo zazalila kada bi ovdje odlucila zivjeti. Mozes doci na odmor i moze ti biti super i mozes se osjecati sjetno i nostalgicno, ali kada bi ovdje morala zivjeti ne bi tebi sidro dugo ostalo u Dravskom mulju.

Ti zivis u uredjenoj drzavi, gdje sve funkcionira, tesko bi ti se bilo naviknuti na sve ovo. Kad te malo proprcka identifikacija, ti se eto napricas malo hrvatski preko Neta i to je to. Mislim da ti je poprilicno dobro.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » vidikovac i ostala romantična mjesta Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::