Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Izbori, glasanje, kaznjavanje i tako to... Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: morgan Post Postano: 26.10.2007. 15:14

Siroti čovjek!
Tolika plaćica mala da nema ni za počastit studente...ccccc........

#47:   Autor: 8 Post Postano: 17.11.2007. 18:22

Blofeld je napisao/la: ›
Našao bi se i pokoji minus, recimo, ne znam što je u stvari dosad radila, što je po struci, ali da joj je minus trudnoća, pa to je izvan svake pameti.

Gluposti. Jesi kad promatrao ponasanje i razmisljanje trudnih zena, rodilja i friskih majki?
Zena bude izvan sebe par mjeseci prije i par mjeseci poslije, a Biljana Borzan svaki put kad je nesto govorila baljezgarila je ko baka na piji... Dakle ona je gospodja afekt i bez drugog stanja, a tek kad rodi, pa kad se na psihicke promjene koje donosi majcinstvo nakalemi briga za novorodjence - ne znam kako ce se ona obracunavati s gradskim kaubojima.
Iance, dosad joj svaka cast, vjerojatno marljivo radi u svojoj stranci.
Osobno - nikad ne bih dao glas lijecniku jer ih poznajem nekoliko, genijalni su - ali nemaju nikakvih politickih vjestina, menadzerskih kapaciteta... Osvrni se, kakvi su lijecnici politicari i obrnuto.

#48:   Autor: Blofeld Post Postano: 17.11.2007. 18:29

8 je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Našao bi se i pokoji minus, recimo, ne znam što je u stvari dosad radila, što je po struci, ali da joj je minus trudnoća, pa to je izvan svake pameti.

Gluposti. Jesi kad promatrao ponasanje i razmisljanje trudnih zena, rodilja i friskih majki?
Zena bude izvan sebe par mjeseci prije i par mjeseci poslije, a Biljana Borzan svaki put kad je nesto govorila baljezgarila je ko baka na piji... Dakle ona je gospodja afekt i bez drugog stanja, a tek kad rodi, pa kad se na psihicke promjene koje donosi majcinstvo nakalemi briga za novorodjence - ne znam kako ce se ona obracunavati s gradskim kaubojima.
Iance, dosad joj svaka cast, vjerojatno marljivo radi u svojoj stranci.
Osobno - nikad ne bih dao glas lijecniku jer ih poznajem nekoliko, genijalni su - ali nemaju nikakvih politickih vjestina, menadzerskih kapaciteta... Osvrni se, kakvi su lijecnici politicari i obrnuto.


Osmice, čovječe, sad vidim zašto si tako daleko dogurao na ovom forumu. Bojim se da žene neće shvatiti ove tvoje stavove, a priznajem da i ja imam problema. Neće shvatiti ni doktori.

Dobro, predlažem da pokreneš topic "oduzimanje poslovne sposobnosti trudnicama, do nekoliko mjeseci poslije poroda - imenujmo im skrbnika".

Ili "doktori fah-idijoti".

#49:   Autor: tonya Post Postano: 17.11.2007. 18:51

8 je napisao/la: ›
Gluposti. Jesi kad promatrao ponasanje i razmisljanje trudnih zena, rodilja i friskih majki?
Zena bude izvan sebe par mjeseci prije i par mjeseci poslije...

Ne znam zašto se uopće šokiram Smile

#50:   Autor: 8 Post Postano: 17.11.2007. 22:20

Ma da. Zasto stati na emacipaciji u 2. stoljecu?
Idemo u 21., u kojem ce super-zena istovremeno obavljati 30 poslova.

Nemojte molim vas, KENJATI, jerbo se dijete budi 36 puta u noci koja traje 8 sati, a nece mu sigurno otac metati sisu usta, dok majka pociva za novi dan gradonacelnikovanja.

A sad, da parafraziram Circu, ja sam crnac, antisemit i patoloski mrzitelj trudnih lijecnica politicarki...

Blofeld, a odakle ti to sad - dokle je tko dogurao? Mislim, prozraci malo, postalo ti je ucmalo u glavi.

#51:   Autor: DanicaV Post Postano: 18.11.2007. 0:15

Sad znam za koga ću glasati.

#52:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.11.2007. 10:11

@8
jebiga, nisi politički korektan, pa je tvoje mišljenje u startu stigmatizirano. da kažeš da je svijet okrugao, kladim se da bi se našlo bar dvoje-troje koji bi to počeli osporavati.

rad dotične gđe. borzan nisam pratio, pa ne znam puno o njoj (raspitat ću se do izbora), a da liječnici uglavnom jesu fah-idioti (a često ne znaju najbolje ni svoj fah), to sam se već uvjerio.

#53:   Autor: Blofeld Post Postano: 19.11.2007. 16:33

DonQuijote je napisao/la: ›
@8
jebiga, nisi politički korektan, pa je tvoje mišljenje u startu stigmatizirano. da kažeš da je svijet okrugao, kladim se da bi se našlo bar dvoje-troje koji bi to počeli osporavati.

rad dotične gđe. borzan nisam pratio, pa ne znam puno o njoj (raspitat ću se do izbora), a da liječnici uglavnom jesu fah-idioti (a često ne znaju najbolje ni svoj fah), to sam se već uvjerio.


Iako nisam liječnik, uvjerio sam se da su informatičari, ekonomisti, građevinarci, pravnici, fizičari, kemičari, prosvjetari, teolozi, farmaceuti, brodograditelji, turistički radnici, novinari, i svi ini, većinom fah-idijoti, a u svakom slučaju većina ih ne zna ni svoj fah.

#54:   Autor: lufus Post Postano: 19.11.2007. 19:19

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › @8
jebiga, nisi politički korektan, pa je tvoje mišljenje u startu stigmatizirano. da kažeš da je svijet okrugao, kladim se da bi se našlo bar dvoje-troje koji bi to počeli osporavati.

pravi mučenik Rolling Eyes

#55:   Autor: silva50 Post Postano: 19.11.2007. 20:10

...ali zato ti, faco, znaš...moš mislit...

#56:  Re: Izbori, glasanje, kaznjavanje i tako to... Autor: lufus Post Postano: 23.11.2007. 16:41

http://www.hdz.eu/top_10.html

#57:   Autor: mladen.jr Post Postano: 24.11.2007. 22:55

A sad šlag na tortu:
--------------------------------------------------
"Hrvatska sutra odlučuje o svojoj budućnosti. Svaki glas je važan! Potakni sve da sutra iziđu na izbore i glasaju za HDZ. Glas za HDZ glas je za sigurnu budućnost!"
25.XI.2007. , 04:06
pošiljaoc: +61418706853
----------------------------------------------------
Ovu poruku je dobio prijatelj danas oko 19:00 sati, tako da je datum sutrašnji, U VRIJEME PREDIZBORNE ŠUTNJE!!! Ja ne mogu vjerovati, šta je ovo!?

#58:   Autor: silva50 Post Postano: 24.11.2007. 23:18

...a šta bi bilo...podmuklost, laž...
Osijek031.com » Politika » Izbori, glasanje, kaznjavanje i tako to... Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::