Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Kompromisno rjesenje Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: anatema Post Postano: 24.03.2007. 1:14

malo sam poletarac... nije mi jasno koja postava i kuda je i što pomakla?
ako je riječ o 'našim' gradskim ocima, draže bi mi bilo da igraju košarku što dalje od Osijeka.

#47:   Autor: fatcat Post Postano: 24.03.2007. 3:56

LucijaX je napisao/la: ›
Inače ne komuniciram s idiotima.
U kontekstu kojem je pisano meni to izgleda kao pljuvanje.

I poslije tog komenta... Draga Luco ajde definiraj ti za nas racionalnu argumentaciju.

Mislim da sam uvijek bio neutralan kao i vecina ovdje ali smatram da je tvoj pojam neutralne osobe drugaciji od vecine. Osoba zdravog razuma moze prihvatiti da nije uvijek potrebno imati zakljucak i nekada se mozemo sloziti da se ne slazemo. Tvoj problem je u tome sto selektivno citas/odgovaras, ako tema ne ide u povoljnom (citaj tvom) smjeru onda ubacis pola kile gluposti i pocnes vrijedjati ostale. Tu nema baze za racionalnu konverzaciju/argumentaciju...

#48:   Autor: LucijaX Post Postano: 24.03.2007. 15:19

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › U kontekstu kojem je pisano meni to izgleda kao pljuvanje.


Čekaj, ako se netko nateže sa mnom - a ja ga tražim jedan argument - i nakon ponavljanja ne dobijem ništa nego: "ti si ovakav/onakav/pljuvač/serator/jadnik"

Onda ne znam tko je bliži generalnoj definiciji racionalnog.

Mislim da je "pola kile gluposti" sasvim dobar argument u prilog mojoj tezi.

Ako vas čini sretnima, neću više pisati o PROBLEMIMA grada, problemima ljudi, životinja, prirode, države...

Pisat ćemo o temama koje izazivaju manje emocija i nose manji rizik od toga da se zakačimo.

Ovdje se dosta piše o seksu, postkoitalnoj nirvani i transcedenciji, možemo se zadržati na tome.

Pričajmo o jebanju, modi, tračevima i novim trendovima među poznatim i priznatim članovima.

#49:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.03.2007. 21:20

Zasto mislis da razgovor o jednoj temi iskljucuje mogucnost razgovora o drugoj?

Nije svijet tako kockast...

#50:   Autor: fatcat Post Postano: 26.03.2007. 5:31

Leteci mungos je napisao/la: ›
Nije svijet tako kockast...
Naravno... za one koji nisu kockasti.

Kockast (L7 or Square): Slang term used to describe an older slang term of being "square" which was often used to indicate akwardness or someone who is completely odd.

LucijaX je napisao/la: ›
Not much...

Pitanje: Definiraj racionalnu argumentaciju?
Odgovor: Nema ga...

Prva cetvrtina kile gluposti: Opis osobnog ponasanja pripisan drugima, "ti si ovakav onakav pljuvač serator jadnik"...
Druga cetvrtina kile gluposti: Totally missed the f**king point (again...), "ako vas čini sretnima, neću više pisati o PROBLEMIMA..."
Ostalo sto nije stalo na vagu: U smjeru ako se necete igrati kako ja zelim onda necu...

Ajde da se slozimo da se ne slazemo i zavrsimo ovu temu, a.k.a. kompromisno rjesenje...

#51:   Autor: LucijaX Post Postano: 26.03.2007. 17:25

fatcat je napisao/la: ›
Ajde da se slozimo da se ne slazemo i zavrsimo ovu temu, a.k.a. kompromisno rjesenje...


Dogovoreno.

Ipak, pozivam te da svaki put kad vidiš nešto čudno vezano uz Osijek, oduzmeš koji postotak od onih "četvrtina gluposti".

A evo što je recimo čudno: ja se jučer izađer provozati biciklom i prođem pored friškog, desetometarskog grafita: "SRBE NA VRBE"
Lokacija: Višnjevac, Crni put

Case closed.
Osijek031.com » Offtopic » Kompromisno rjesenje Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::