Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Može li se probati "previše" stvari u životu?! Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:  Re: Može li se probati "previše" stvari u životu?! Autor: kika23 Post Postano: 13.02.2008. 23:49

uvijek ima nesto za probat pa tako da..........

jel bar kod mene

#47:   Autor: dadicster Post Postano: 14.02.2008. 10:53

Pa ne možeš biti jeben i pošten, to smo ustanovili davno, tako da teorija o kusanju ne stoji.. Osim toga, što imaš od toga? To je kao da ti netko priča o svom seksualnom životu a ti se još nisi ni poljubio kako treba...

Pošten znam da mogu biti(a i ne moram),a jeben niti ne želim biti,ipak sam muško,pa inicijativu ne prepuštam nikom...O ljubavnom mi životu mogu pričati,al ja se čuvam za onu pravu,taklo da nemam pojma o čemu govoriš,al kad probam javim ti!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#48:   Autor: Loona Post Postano: 15.02.2008. 15:16

Možda bi ovaj tvoj post imao smisla da si quotao kako treba.. ovako, barem meni, ništa od napisanog nema smisla...

#49:   Autor: Janis Post Postano: 15.02.2008. 23:53

Hm... netko je vec ranije primijetio da je ovaj post smjesten u "Sex, libido, pohota", dakle, ovo "previse" se valjda tice sexa... ili?! Uglavnom, ja sam vec napisala da sam pobornik onoga da ne treba sve probati, a za one koji misle suprotno... Vi bi se mozda "probali" sexat s konjem?! Ili je to vec previse?

#50:  Re: Može li se probati "previše" stvari u životu?! Autor: 1step2far Post Postano: 05.07.2009. 14:59

Prvo je potrebno definirati što znači previše? Kako je prethodnica napisala, nekome je zaista seks sa konjem previše, a nekima možda već sami analni seks. Svako iskustvo je dobrodošlo, ali nas je malo previše na svijetu da bismo mogli sa sigurnošću reći što je za svakoga pojedinca "ono previše".
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Može li se probati "previše" stvari u životu?! Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::