Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: alex_os Post Postano: 27.05.2012. 21:56

mzzi je napisao/la: ›
alex_os je napisao/la: ›
Mislim da bi gospođe i gospoda kojima smeta navodna buka poslje utakmice, hitno trebaju u posjet svom liječniku opće prakse da im da adekvatnu uputnicu tj. za psihijatriju jer ovako što smeta samo psihički bolesnim ljudima.
Hvala na razumjevanju Vaš vijerni navijač


A ti bi se hitno trebao školovati jer tvoj "pravopis" smeta pismenim ljudima.

Ma hajde pduci me........... pismena!!!!!!!!!!!

#47:   Autor: Uma Post Postano: 27.05.2012. 22:34

alex_os je napisao/la: ›
Ma hajde pduci me........... pismena!!!!!!!!!!!


osijek031.com smile

#48:   Autor: Boost Post Postano: 27.05.2012. 23:04

alex_os je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
alex_os je napisao/la: ›
Mislim da bi gospođe i gospoda kojima smeta navodna buka poslje utakmice, hitno trebaju u posjet svom liječniku opće prakse da im da adekvatnu uputnicu tj. za psihijatriju jer ovako što smeta samo psihički bolesnim ljudima.
Hvala na razumjevanju Vaš vijerni navijač


A ti bi se hitno trebao školovati jer tvoj "pravopis" smeta pismenim ljudima.

Ma hajde pduci me........... pismena!!!!!!!!!!!

Ajde, barem nije napisao "navijać" Very Happy

#49:   Autor: alex_os Post Postano: 27.05.2012. 23:08

hihi ovo je dobro, bacis jednu kost i vidi koliko ih dodje hehe

#50:   Autor: shota98 Post Postano: 27.05.2012. 23:43

francika, nisi ti bas zdrav

#51:   Autor: dino_bno Post Postano: 28.05.2012. 1:18

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Ma još jedan novoregistrirani "hozntreger" od predsjednika nogometnog kluba.


Ma kako se samo usuduju tebe napadat? Sad

#52:   Autor: -prolaznica- Post Postano: 29.05.2012. 21:48

Draga gospođo, čitali vi ovo ili ne, evo ja Vas osobno pozivam na Humanitarnu nogometnu utakmicu u subotu 02. lipnja s početkom u 16h. Lijep pozdrav!

#53:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika Autor: slavonija Post Postano: 30.05.2012. 19:13

Nisam baš upoznat sa problematiko ali živo me zanima jedna stvar!!!??

Kakav OPUS glazbe....ili bolje reći muzike se sluša na tim sportskim zabavama na igralištu ili gdje već?? Very Happy

Ja sam svojevremeno živio kraj jednog igrališta na ojem je bila kućica u kojoj je živio neki lik što održava igralište...i kad se on malo zaigra sa pivom..znao je u 3 sata noći puštat na razglas od igrališta glasnije tonove!!! Evil or Very Mad

Sve se smirilo kada ga je odnijela voda!!

#54:   Autor: alex os Post Postano: 31.05.2012. 22:37

alex_os je napisao/la: ›
Mislim da bi gospođe i gospoda kojima smeta navodna buka poslje utakmice, hitno trebaju u posjet svom liječniku opće prakse da im da adekvatnu uputnicu tj. za psihijatriju jer ovako što smeta samo psihički bolesnim ljudima.
Hvala na razumjevanju Vaš vijerni navijač
opaaaa...vidi, vidi !....moje ime, a rafini komentari
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::