Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: ozana Post Postano: 04.02.2006. 19:11

Leteci mungos je napisao/la: ›
debeli je napisao/la: › Ah svašta bi ja uradio za dva piva al hladna Very Happy


Sigurno je bolja polovica bila iza ledja kad si ovo pisao... mislim, tko bi normalan u takvoj situaciji sjedio i pio pivo... Smile Uostalom, dignes ISO, smanjis trajanje ekspozicije i picis fotke iz ruke, ne brineci se sto se ruka nije mirna Smile



Hej, leteći, nemaš li ti kojim slučajem veze s objavljivanjem fotki o tim raskalašenim vikendima u Thermiji? Kao da iz tebe progovara iskustvo WinkWink

#47:   Autor: husky Post Postano: 06.02.2006. 23:27

Malamaca je napisao/la: ›
husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo pod maskama stvarno je dobra stvar i takve se stvari i desavaju posvuda, pa i kod nas, ima na netu swinger klubova i ovak u real life, ali ideja da 10 ljudi se j... medjusobno ne svidja nam se bas toliko. Mozda jednog dana, ali ne sa 23. Hehe.

al zasto za 10 g? onda cemo svi biti stari i olinjali i tak Wink bolje sad - dok si mlad osijek031.com smile


Ma ak hoces s nama reci. Smile Al ono grupno, vis da je i pisalo za u Bizovackim, kupanje s djecom, pa swing. Prije bi i ja djecu neg sto bi mozda pokupili neke bolestine.

#48:   Autor: Malamaca Post Postano: 07.02.2006. 4:08

husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la: ›
husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo pod maskama stvarno je dobra stvar i takve se stvari i desavaju posvuda, pa i kod nas, ima na netu swinger klubova i ovak u real life, ali ideja da 10 ljudi se j... medjusobno ne svidja nam se bas toliko. Mozda jednog dana, ali ne sa 23. Hehe.

al zasto za 10 g? onda cemo svi biti stari i olinjali i tak Wink bolje sad - dok si mlad osijek031.com smile


Ma ak hoces s nama reci. Smile Al ono grupno, vis da je i pisalo za u Bizovackim, kupanje s djecom, pa swing. Prije bi i ja djecu neg sto bi mozda pokupili neke bolestine.

ja sam uvijek za Wink

#49:   Autor: Vila Post Postano: 08.02.2006. 16:11

za vase dobro - iskreno se nadam da ju ne shvacate ozbiljno!!!!
ni malo!

#50:   Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 20:48

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › za vase dobro - iskreno se nadam da ju ne shvacate ozbiljno!!!!
ni malo!

sta se ti petljas?
os i ti s nama osijek031.com smile
ili nas samo mozes slusat Very Happy osijek031.com smile

#51:  Re: menage a troa Autor: Vila Post Postano: 08.02.2006. 21:08

fala lipa al ne bi nista od navedenog! osijek031.com smile

al kad bi ikad doslo do toga, rado bih vidjela snimljeni dokaz jer u protivnom ne bi vjerovala! Evo ti ga...

#52:  Re: menage a troa Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 21:16

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › fala lipa al ne bi nista od navedenog! osijek031.com smile

al kad bi ikad doslo do toga, rado bih vidjela snimljeni dokaz jer u protivnom ne bi vjerovala! Evo ti ga...

perverznjakuso jedna ti bi mene gledala, nije dosta sto me cujes Question Exclamation

#53:   Autor: Vila Post Postano: 08.02.2006. 21:23

ja perverzna a ti bi grupnjak s trojicom! haha

#54:   Autor: Jugovac Post Postano: 08.02.2006. 23:44

Trojicom?

Malamaco...ja sam iznenađen ovakvom pohotošću i proždrljivošću...ali nije loša ideja....uhhhh...bila bi stvarno napunjena... Twisted Evil ...daj nam koju pojedinost....

#55:   Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 23:49

Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): › Trojicom?

Malamaco...ja sam iznenađen ovakvom pohotošću i proždrljivošću...ali nije loša ideja....uhhhh...bila bi stvarno napunjena... Twisted Evil ...daj nam koju pojedinost....

Embarassed Embarassed Embarassed
detalji na pm Very Happy

#56:   Autor: CatCloe Post Postano: 10.02.2006. 9:26

Jugovac je napisao/la: ›
Trojicom?

Malamaco...ja sam iznenađen ovakvom pohotošću i proždrljivošću...ali nije loša ideja....uhhhh...bila bi stvarno napunjena... Twisted Evil ...daj nam koju pojedinost....

za to stvarno ne treba nešto posebno puno mašte... svaki teenager zna nabrojiti 3 ženska otvora u koji se može stati Very Happy Very Happy

#57:   Autor: puki Post Postano: 10.02.2006. 10:37

pupak, uho, i nos?

#58:   Autor: toni Post Postano: 10.02.2006. 14:41

a jesam se nasmijo... Smile))))))))))

mene je napadala legica (djevojka od prijatelja) da ju ..jelte, kako mi to nije padalo napamet, ona predlozi da ju poshevimo on i ja zajedno... opalio se smijat i reko (iz zajebancije) AJD ! (napominjem da me napadala ... mjesecima, cak godinama) sta ona napravi nakon toga !? drito ode do decka (koji je bio par metara dalje) i kaze mu to ! dolazi on do mene i kaze "cujem da oce sex u troje!??" isto je umro od smjeha. meni je bilo poprilicno neugodno, ali sam se isto fino nasmijao.

naravno da smo bili svi pijani.

sex u troje se nikada nije dogodio, a ona je dobila nogu ubrzo nakon toga.

sex u dvoje (ona&ja) se takodjer nije dogodio, niti ce (iako me je nagovarala posle toga), nekako mi je bed se bivshima od prijatelja.. ima toliko drugih djevojaka Smile

#59:   Autor: Vila Post Postano: 10.02.2006. 16:14

zanimljivo je to sto decki nece posevit curu koja ih napada!

#60:   Autor: Malamaca Post Postano: 10.02.2006. 16:27

puki je napisao/la (Pogledaj post): › pupak, uho, i nos?

pa ako ti je kurac velicine cackalice, onda da Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::