Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Tko je od vas iskreno zaljubljen? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 18.03.2009. 12:49

zato što se zaljubljujem u nekoga s kim nisam i vjerojatno neću biti u vezi...nema tu kruha, a ja prolupala već Wink

#47:   Autor: Elena_Os Post Postano: 18.03.2009. 13:43

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › zato što se zaljubljujem u nekoga s kim nisam i vjerojatno neću biti u vezi...nema tu kruha, a ja prolupala već Wink
nikad' se ne zna... Wink
nemoj odmah u startu s crnim mislima...čuda se događaju (i malima, pa i velikima Wink )
osijek031.com smile
nu za sreću osijek031.com smile

#48:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 18.03.2009. 14:35

hvala, Elena! Smile
nisam ja pesimist, ja sam realna...
naravno, čuda se događaju, ali, nada je ta koja me do sada najviše koštala...
no, ja znam da sam dobra, da zaslužujem sreću pa ako treba čekati do staračkog doma, no frks! Very Happy

#49:   Autor: Janis Post Postano: 18.03.2009. 14:50

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › hvala, Elena! Smile
nisam ja pesimist, ja sam realna...
naravno, čuda se događaju, ali, nada je ta koja me do sada najviše koštala...
no, ja znam da sam dobra, da zaslužujem sreću pa ako treba čekati do staračkog doma, no frks! Very Happy


Uh, realist... ovo kao da sam ja pisala... ali ja sam svoje cudo docekala. Vrijedilo je cekati, pa i tebi drzim fige! Very Happy

#50:   Autor: Frost Post Postano: 18.03.2009. 15:00

MacaPapucharica je napisao/la: › nisam ja pesimist, ja sam realna...

Onda trebaš sagledati stanje stvari realno - a čak i u realnom uvijek postoje ALI i MOŽDA Wink

#51:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 18.03.2009. 15:38

@Frost, ja razumijem da je ovo tvoj način davanja podrške, i hvala ti, ali vjeruj da sam dosta realno sagledala situaciju...a to što za sada stvari stoje kako stoje ne znači da ću se prestati truditi... Smile
kad ja nešto želim, ja se za to i borim Smile

#52:   Autor: Frost Post Postano: 18.03.2009. 15:50

MacaPapucharica je napisao/la: ›
@Frost, ja razumijem da je ovo tvoj način davanja podrške, i hvala ti, ali vjeruj da sam dosta realno sagledala situaciju...a to što za sada stvari stoje kako stoje ne znači da ću se prestati truditi... Smile
kad ja nešto želim, ja se za to i borim Smile

kako bi to rekli u jednom filmu... YOU CAN DO IT!!!


Wink

#53:   Autor: eldiablo Post Postano: 18.03.2009. 16:38

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
@Frost, ja razumijem da je ovo tvoj način davanja podrške, i hvala ti, ali vjeruj da sam dosta realno sagledala situaciju...a to što za sada stvari stoje kako stoje ne znači da ću se prestati truditi... Smile
kad ja nešto želim, ja se za to i borim Smile

kako bi to rekli u jednom filmu... YOU CAN DO IT!!!


Wink



to u onom filmu kad mujo krene pretrčavat minsko polje?

#54:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 18.03.2009. 16:43

@eldiablo, obožavam te! Very Happy

#55:  Re: Tko je od vas iskreno zaljubljen? Autor: 1step2far Post Postano: 19.03.2009. 10:51

A što je kad shvatiš da nikad nećeš moći voljeti kao što si nekad volio i da su svi drugi samo "sljedeći"?

#56:   Autor: tux Post Postano: 19.03.2009. 11:09

1step2far je napisao/la: ›
A što je kad shvatiš da nikad nećeš moći voljeti kao što si nekad volio i da su svi drugi samo "sljedeći"?
To ne mozes znat.

#57:  Re: Tko je od vas iskreno zaljubljen? Autor: Janis Post Postano: 19.03.2009. 11:22

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › A što je kad shvatiš da nikad nećeš moći voljeti kao što si nekad volio i da su svi drugi samo "sljedeći"?


Onda trebas razmisliti zasto sve druge vidis kao "sljedece".... sto je onaj imao, a da drugi nemaju... A ako ih i vidis kao "sljedece", onda to vjerojatno nije "to"...

#58:  Re: Tko je od vas iskreno zaljubljen? Autor: 1step2far Post Postano: 19.03.2009. 12:01

Svaki je divan na svoj način, samo moja ljubav nije jednaka prema svima. Nijedan nije bolji od drugog, niti ih mislim uspoređivati, samo nekako teže otvaram svoje srce.

#59:  Re: Tko je od vas iskreno zaljubljen? Autor: Elena_Os Post Postano: 19.03.2009. 12:34

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Svaki je divan na svoj način, samo moja ljubav nije jednaka prema svima. Nijedan nije bolji od drugog, niti ih mislim uspoređivati, samo nekako teže otvaram svoje srce.


Zato što si (bila) povrijeđena i još te to sve drži..vrijeme sve liječi i sve se mijenja, pa tako i osjećaji...

#60:   Autor: Frost Post Postano: 19.03.2009. 14:51

1step2far je napisao/la: ›
Svaki je divan na svoj način, samo moja ljubav nije jednaka prema svima. Nijedan nije bolji od drugog, niti ih mislim uspoređivati, samo nekako teže otvaram svoje srce.

To s vremenom dođe tako jer ti se poslije nekog vremena počne činiti da su svi koji su uspjeli ući u tvoje srce jednostavno otišli. A vrlo je neugodan osjećaj imati prazno srce nakon vremena sreće i zadovoljstva.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Tko je od vas iskreno zaljubljen? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::