Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » kako (ne) ući u club.. Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: lavic Post Postano: 18.09.2008. 9:35

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › a dobro opet vecina kolko vidim kad idu u Q obuceni u kosulje i hlace...ali skoro niko nema cipele...svi skoro u patikama il tak nest...


ja kosulju obucem 2 puta godisnje, ako idem u kakve svatove, ili na neku svecanost te za docek... inace sam uvjek u majici, jer se jednostavno u tome dobro osjecam i nevidim zasto bi moro oblaciti kosulju da nekog fasicniram ako meni to ne pase...

#47:  Re: kako (ne) ući u club.. Autor: _tenjac_ Post Postano: 18.09.2008. 11:00

lavic je napisao/la: ›
_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › a dobro opet vecina kolko vidim kad idu u Q obuceni u kosulje i hlace...ali skoro niko nema cipele...svi skoro u patikama il tak nest...


ja kosulju obucem 2 puta godisnje, ako idem u kakve svatove, ili na neku svecanost te za docek... inace sam uvjek u majici, jer se jednostavno u tome dobro osjecam i nevidim zasto bi moro oblaciti kosulju da nekog fasicniram ako meni to ne pase...

o tome svi i pričamo jer naravno to i stoji...
ugl...imaš pravo Wink

#48:  Re: kako (ne) ući u club.. Autor: Spore Post Postano: 18.09.2008. 11:58

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la: ›
_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la: ›
ma naravno sve nosim i pelene da ne moram u wc ici sad kad sve znas odabi od mene

a zašto...baš nam krenila komunikacija


Ne zelim se s maloljetnikom svadat , spustam se na tvoju razinu , a osim toga jos si nabrijani klinac i mislis da si uvijek upravu Very Happy

osijek031.com smile
nemozes se spustit vise nego sto jesi Wink


al ne kontas zajebanciju , al nema veze

#49:  Re: kako (ne) ući u club.. Autor: zla_tratinčica Post Postano: 18.09.2008. 13:10

Spore je napisao/la (Pogledaj post): ›
_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la: ›
_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Spore je napisao/la: ›
ma naravno sve nosim i pelene da ne moram u wc ici sad kad sve znas odabi od mene

a zašto...baš nam krenila komunikacija


Ne zelim se s maloljetnikom svadat , spustam se na tvoju razinu , a osim toga jos si nabrijani klinac i mislis da si uvijek upravu Very Happy

osijek031.com smile
nemozes se spustit vise nego sto jesi Wink


al ne kontas zajebanciju , al nema veze


čobyka , imaš 18 godina i govoriš godinu dana mlađem od sebe da je nabrijani klinac koji misli da je uvijek u pravu..

odi si ti po svoju kosuljicu i cipelice pa u q, tam je starija ekipa tak 18godisnjaci ko ti xD xD xD

jejejejjejej XD

#50:   Autor: davorccc Post Postano: 18.09.2008. 14:21

Treba se oblačiti ono u čemu se najboolje osjećaš.

Ako te ne puste uvijek se možeš dobro zabaviti na promenadi.

#51:   Autor: Elena_Os Post Postano: 26.01.2009. 9:57

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › to je istina za curice, al ja volim kad se pustuje gdje se kako oblaci i da to ima neke veze s mozgom, bas me zanima jel bi netko otisao na poslovni sastanak ili u kazaliste u trenerci


pa zar smisao izlaska nije opuštanje i uživanje !?!
tako mi je svejedno hoće li netko čet/pet/sub biti u trenerci ili skockan od glave do pete...

#52: Cool Re: kako (ne) ući u club.. Autor: .state.of.mind. Post Postano: 26.01.2009. 11:36

mislim da bi bilo najbolje kad bi svi bili nudisti..i problem riješen Cool

#53: Cool Re: kako (ne) ući u club.. Autor: Janis Post Postano: 26.01.2009. 13:18

Pa vani je normalno da te zastitari ne moraju pustit u club ako to ne zele, jer eto "ne pases tamo" bilo cime: oblacenjem, izgledom, ponasanjem, ali mislim da za tako nesto ipak moras imati nekakav rating malo visi. Sudeci po oblacenju/izgledu/ponasanju ekipe koja zalazi u Q, ne znam zasto bi trebao postojati bilo kakav dress code... Cool
Osijek031.com » Nightlife » kako (ne) ući u club.. Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::