Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Koji pristup internetu odabrati? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: faktor-x Post Postano: 27.08.2008. 13:35

legice ima privatnu poruku već 2 dana al ju ne primjećuješ

#47:   Autor: MissTake Post Postano: 27.08.2008. 13:58

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › @missTake
nije mi promet zamrznut zbog neplaćanja računa,sve je plaćeno,imala sam start paket i plaćala sam svaki mjesec redovito račune i stara je zamrzla net jer mi nije trebao tada.
E sad me zanima šta moram napraviti da bi vratila adsl ali bi uzela flat..
odem tamo u t-com i šta da tražim...telefon je na staroj...jel mogu ja sama podnijeti zahtjev,doći s njenom osobnom i jmbgom ili ona mora ići tamo?i koliko moram platiti ako možda znaš?

nazovi 0800 9000 i biraj 3

traži da ti pogledaju status korisničkog imena

start paket kao što sam napisala ako ne koristiš promet ne dolazi na naplatu

#48:  Re: Koji pristup internetu odabrati? Autor: mvarga Post Postano: 27.09.2008. 1:00

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Bila sam na MAX adslu i stavila ga u stanje mirovanja par mjeseci jer mi nije trebao pa me zanima,pošto ima trenutno dosta tih pristupa(kako god se to zove) koji mi je najisplativiji....Uzela bi flat pa me zanima koji je brz a jeftin Very Happy
Imao sam sličan problem kao i ti. Ima-nema signala, ima-nema-kabela, ima-nema teh. mogućnosti.

Došao čiko iz Qptime, pitao jel vidim od kuće Hotel Osijek (srećom vidim) spojio neki uređaj i ja već godinu dana uživ. Niad prekid, nikad loše

Dakle Optima WiMax - flat 1024/128 =159,00kn. Moj prijedlog ako baš ne luduješ za filmovima.

#49:   Autor: nake_rado Post Postano: 27.09.2008. 16:10

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › @ vlale nisi u pravu,meni sve savrseno radi,jednostavno nemam nikakvog prigovora

također sve super...valjd je na jugu bolja veza Smile

i meni uvijek sve radi odlično

#50:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 28.09.2008. 21:55

ja sam sada na bnet ex dcm kablovkskom internutu, i sve radi super, uopce se ne mogu pozalit ;Smile

#51:   Autor: Heroina9 Post Postano: 30.09.2008. 0:03

legica_os je napisao/la: ›
@missTake
nije mi promet zamrznut zbog neplaćanja računa,sve je plaćeno,imala sam start paket i plaćala sam svaki mjesec redovito račune i stara je zamrzla net jer mi nije trebao tada.
E sad me zanima šta moram napraviti da bi vratila adsl ali bi uzela flat..
odem tamo u t-com i šta da tražim...telefon je na staroj...jel mogu ja sama podnijeti zahtjev,doći s njenom osobnom i jmbgom ili ona mora ići tamo?i koliko moram platiti ako možda znaš?


Prvi put čujem da se adsl može zamrznuti! Miss Take jel mi nešto promaknulo ili širim krivu informaciju korisnicima? Ok, ak ti je korisničko neaktivno, al naknadu za brzinu bi morala svakako dobivati na halo računu.
Osijek031.com » Internet » Koji pristup internetu odabrati? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::