Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Pod mojim prozorom .... Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 11, 12, 13  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: debeli Post Postano: 01.08.2005. 15:23

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Jel i Mungos da dođe bez gatja?

Ma kako hoćeš, bitno je da nam bude veselo Laughing

sorry nešto se poremetilo ko da se nisam logiro (DEBELI)

#32:   Autor: Gost Post Postano: 01.08.2005. 19:08

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›

vidiš kako čovjek konta, sad si mi razotkrio čeku Crying or Very sad


E to bi bila šteta, jer zasad imaš sto posto šuta Smile
A zašt nas "držiš na žeravici"? Daj još materijala!

#33:   Autor: Gemi Post Postano: 01.08.2005. 19:41

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma kako hoćeš, bitno je da nam bude veselo Laughing



Hehe...pretpostavljam da bi tvoja zena fotkala iz zasjede...

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.08.2005. 2:04

@debeli, snimaj mamin puzavac uz papir s tekstom "Ciao drugari s Osijek031.com". Dok se to ne vidi - ne vjeruje se! Smile

Inace, ne kontam jesu oni bili blizu, ili imas mrcinu od blitza, ali dobro si ih osvijetlio. Zar nisu reagirali na blitz u zaru bitke?! I, kazes lik ostavio ribu k'o kornjacu?! Kakav levat, treba ga izopciti iz muskog drustva...

#35:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 7:35

[quote="debeli";p="4245"]
chiara je napisao/la (Pogledaj post): › hei cisto me zanima gdje je taj tvoj ominosni prozor... mislim u slucaju da mene potjera kakiti ili nesto sl. da te zaobidem....


Pa ako te potjera probaj otići na WC-e, ja to inače tamo obavljam. Ako te baš stisne plati cugu pa se olakšaj u birtiji. Iako vidim (na nekim čudnim stranicama) da ni tamo nisi sigurna Twisted Evil

ne kontas ironiju, steta... a u cega ja to nisam sigurna?

#36:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 7:39

Eto...mogla si dobit kikiriki Chiara, za komentar...
Ali jos nije kasno da se ulogiras Smile

#37:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 8:07

bit ce i to gemi, hvatam zalet Smile

#38:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 8:13

Samo hrabro! Smile
Uviđavni smo prema početnicima ;-), sva uputstva imaš na lijevoj strani u Forumu031. Leon je napisao uputstva za korištenje.

http://osijek031.com/viewtopic.php?t=625

#39:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 02.08.2005. 13:00

@debeli jel ti to daje dodatni motiv za rad na reprodukciji? mislim kao veterinaru, na poslu dakako. ne, na tajnicu nisam mislio. naravno na domaće životinje. ma kakva sad sodomija? to su pacjenti.

#40:   Autor: debeli Post Postano: 02.08.2005. 14:57

Willi meni ti je motiv postao ovaj grad toliko mi je prirasao srcu da bi poludio da ga ponovo moram napustiti duže od mjesec dana. Ma pogledaj samo oko sebe, kakvih sve likova ima, koke su nam postale liberalnije u odijevanju pa i u obavljanju koitusa. Ovaj grad je poseban i zato ga obožavam. No moram priznati da mi je čudno što mi se ponovo pružila prilika da nekog učini,m poznatim Cool

#41:   Autor: debeli Post Postano: 02.08.2005. 15:00

ne kontas ironiju, steta... a u cega ja to nisam sigurna?[/quote
Kako to misliš ne kontam ironiju, pa moj život je ironija!
A mislio sam na slučajeve web kamera koje se nalaze na raznim mjestima. Vidio sam snimke s kamere postavljene unutar Wc školjke, ne bi čovjek povjerovo koliko tamo ima svijetla Wink ]

#42:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 15:28

Pa ako te potjera probaj otići na WC-e, ja to inače tamo obavljam. Ako te baš stisne plati cugu pa se olakšaj u birtiji. Iako vidim (na nekim čudnim stranicama) da ni tamo nisi sigurna Twisted Evil

pa da web-kamere u WC-skoljki, a ti meni predlazes da probam otici na WC Smile ako zagusti... Smile... cista kontradikcija, ili ironija ;-)

#43:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 15:29

ili se kaze wc-skoljci?

#44:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 15:41

@chiara, ispričavamo se i tebi i ostalima, što je nekolicina postova obrisana iz tehničkih razloga.
Koliko se sjećam, moja zadnja poruka tebi bila je da - imamo obzira prema "početnicima", pa je Leon opisao proces registracije - evo link

http://osijek031.com/viewtopic.php?t=625

Slobodno, hrabro kreni naprijed u naš i vaš site Osijek031.com ! Dobro nam došla! Smile

#45:   Autor: chiara Post Postano: 02.08.2005. 15:51

no problem, islo je iz bez toga.... Smile ali thx anyway
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Pod mojim prozorom .... Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 11, 12, 13  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 13.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::