Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Kad idem na posao, ja .... Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.02.2008. 11:56

kad idem na posao proklinjem što se moram rano ustajati...ali sa smiješkom jer svoj posao naprosto obožavam!!! Smile
a kad se vraćam, nitko sretniji od mene, jer radim do 13h Smile

1step2far je napisao/la: ›
Imam još tri dana na ovom poslu pa mi istječe ugovor. Ovih dana mislim samo na to hoće li mi produžiti ugovor ili će biti tako pokvareni da mi samo kažu: "Gospodična, od danas ne radite za nas." zadnji dan. Ne mogu tražiti drugi posao dok radim jer nemam vremena i nadam se samo produžetku ugovora. Uglavnom, ne mogu dobiti nikakvu informaciju. Tako loš ugovor nisam imala ni dok sam konobarila za vrijeme studija. Držite mi palčeve!


ako je to ono što želiš,držim ti palčeve
no, ako ti i ne produže ugovor, možda se to pokaže kao bolje rješenje dugoročno jer ćeš imati vremena i možda naći neki bolji posao...

U svakom slučaju, SRETNO! Smile

#32:  Re: Kad idem na posao, ja .... Autor: 1step2far Post Postano: 27.02.2008. 7:16

Posao dosta dobar s obzirom da sam zaposlena pola godine nakon diplome. Odmah na funkciji u marketingu.
Onda su me promaknuli na ovo mjesto koje me čini pomalo nesretno, ali nije ni u poslu riječ jer se sve može naučiti i izdržati.
Kolege, tri mlađa muškarca kojim sam ja šefica su odlični i volim raditi sa njima, ali zajebi ti to kad plaća kasni evo već peti mjesec a putni troškovi godinu dana, ne daju mi slobodan dan ni godišnji jer me nema tko zamijeniti.
Tako bitna, a opet tako nebitna. Peru po meni jer ja jedina nisam udana i nemam djecu pa što će mi onda privatni život kad mogu raditi cijeli dan... Jer kako uprava to meni slatko kaže: ne plaču ti djeca doma...

#33:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.02.2008. 8:43

onda ti još više držim palčeve - ali da ovaj puta bude povoljniji ugovor po tebe...i da ti isplate sve zaostale plaće odjednom Wink, a onda da krenu redovito...(utopija ili? Wink )

svakako javi jesu li ti produžili ugovor

#34:  Re: Kad idem na posao, ja .... Autor: 1step2far Post Postano: 29.02.2008. 14:07

E ljudi, popušila sam, neće mi produžiti ugovor. Rano su se sjetili obavijestiti me. Kažu, za mjesec dana bi me opet zaposlili kao voditelja marketinga, a to je samo ona fora da dobiju pare od hzzoa za zapošljavanje. Gamad.

#35:   Autor: Loona Post Postano: 29.02.2008. 14:11

E pa stvarno su gamad, ali to se događa i kod mene u firmi, no ne zbog para od hzz-a nego zbog kretena koji su po godinu i nešto na bolovanju, netko se primi kao zamjena umjesto njega, i onda taj kreten prekine bolovanje da bi otišao na godišnji, a ova zamjena popije otkaz.. užas..

#36:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.02.2008. 14:14

1step2far je napisao/la: ›
E ljudi, popušila sam, neće mi produžiti ugovor. Rano su se sjetili obavijestiti me. Kažu, za mjesec dana bi me opet zaposlili kao voditelja marketinga, a to je samo ona fora da dobiju pare od hzzoa za zapošljavanje. Gamad.


aaaaaaaa!!!!!!! Tup, tup
to sve natući!!!!
gamad! Evil or Very Mad

#37:   Autor: aethur Post Postano: 29.02.2008. 16:55

Sretan ko malo dijete kada idem na posao...

#38:   Autor: gaap Post Postano: 29.02.2008. 17:09

aethur je napisao/la: ›
Sretan ko malo dijete kada idem na posao...


i bolje ti je...

#39:   Autor: aethur Post Postano: 29.02.2008. 18:02

gaap je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Sretan ko malo dijete kada idem na posao...


i bolje ti je...

To sam morao napisati.

#40:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.02.2008. 18:20

kad idem na posao, em sretna k'o malo dijete, em jesam s malom djecom Smile
a ja najveće dijete od svih Wink

#41:   Autor: Loona Post Postano: 29.02.2008. 19:46

Ja kad idem na posao, prvo popijem koju tabletu za smirenje, u toku radnog dana još koju i svejedno me naživciraju do besvijesti.. šala, naravno, iako će mi to za koju godinu biti zbilja ako ostanem gdje jesam.. Mislim, kako biti normalan kad moraš brinuti za 50-ak ljudi odjednom, i to od toga imaju li wc papira do obrtaja robe široke potrošnje, probijenih troškova i planova prodaje.. Naravno, boreći se istovremeno sa isto toliko raznih dobavljača..
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Kad idem na posao, ja .... Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::