Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Strah - čega se bojite? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Loona Post Postano: 13.09.2007. 13:34

Strah me da ću do kraja radnoga vijeka morati ostati na istom, nekreativnom, radnom mjestu.. i da ću se 30 godina penjati istim stepenicama, u isti ured, sjedati na istu stolicu, pred isti kompjuter.. brr..

#32:   Autor: Kostur Post Postano: 13.09.2007. 18:28

Strah me zmija, skoro svih gmizavaca, strah me otkaza, strah me da ne prisustvujem sprovodu svoje djece (kada ih budem imao).

Sve ostalo bih manje-vise izdrzao.

#33:   Autor: insomnia Post Postano: 13.09.2007. 18:50

strah me da me posao koji sad radim ne pretvori u neku dosadnjakušu.
strah me tipičnosti, i da ću sa 40 imati trajnu i biti onak neka totalno ''obična'' žena bez ikakvih interesa..
strah me da ću kao baba od 60 god biti neko gunđalo, a ne super baka u martama i s ljubičastom kosom, kakvom se zamišljam Very Happy
strah me da neću biti dovoljno jaka da u budućnosti ostvarim sve ono što sam si zacrtala, jer će me biti prpa.
strah me da su svi dobri frajeri na svijetu gay ili oženjeni, i da na kraju života ne ostanem sama i jadna Sad

#34:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.09.2007. 20:20

Strah me da ću ostarit sam, da neću nać srodnu dušu i da ću il bit sam, il u vezi/braku s nekim čisto reda radi, toga se užasavam, da će život bit niz glupavih prepirki i bezpotrebnih svađica koje će mi odgrizati komad po komad duše, već je 25 kuka na grbi a pomaka ka boljem nema Sad

#35:   Autor: fairy Post Postano: 14.09.2007. 7:27

Strah me je da ću jednog dana shvatiti i pomiriti se s tim da u životu ipak nema ono "nešto više " čemu težim i zbog čega odbijam prihvatiti ustaljene norme društva i da nije svrha života udat se, rodit djecu i otplaćivati kredite, strah me da ću jednog dana shvatiti da je ovo što živimo zapravo, zaista to...

#36:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.09.2007. 9:09

bazooka_joe je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
"neću se bojati. strah je ubojica uma. strah je mala smrt koja donosi potpuno uništenje. suočit ću se sa svojim strahom i dopustiti mu da prijeđe preko mene i kroz mene. kada prođe strah, neće ostati ništa, samo ja.
litanija protiv straha - red sestara bene gesserit"

dina - pješčana planeta, frank herbert


Puno puta pročitane knjige i još više puta ponovljena mantra! osijek031.com smile
pričaj mi.. ja dinu uzimam intravenozno, šmrčem i gutam... osijek031.com smile

#37:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.09.2007. 9:22

"Covjek uronjen u strah izgubi onoliko od smrtnosti koliko tezi istisnuti strah." Kiklop, Ranko Marinkovic

Strah me da necu umrijeti spokojan i znajuci da sam u zivotu napravio sve sto sam mogao.

Strah me stvari ne koje ne mogu utjecati - bolesti, ljudska glupost.

#38:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.09.2007. 12:00

Leteci mungos je napisao/la: ›
Strah me stvari ne koje ne mogu utjecati - bolesti, ljudska glupost.
na glupost se može utjecati... ali samo na vlastitu Wink

#39:   Autor: Loona Post Postano: 14.09.2007. 12:15

CatCloe je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Strah me stvari ne koje ne mogu utjecati - bolesti, ljudska glupost.

na glupost se može utjecati... ali samo na vlastitu Wink

nažalost, nekad ni na vlastitu, pogotovo ako je urođena Rolling Eyes

#40:   Autor: CAROLINE Post Postano: 14.09.2007. 13:08

isto kao i Cloe, strah me rutine i predvidljivosti. strah me dosade... sama pomisao na to me prestravljuje. a onda me je istovremeno strah i svega onog sto moja okolina ima za reci na takav moj izbor "stalnog čupanja iz rutine".

i onda, isto me je strah onoga sto i fairy veli - onoga da mozda nakon cjelokupnog fantaziranja o odbijanju nekih očekivanih životnih i/ili društvenih tokova ne svatim da zapravo tu ni nema ništa drugo...i da zapravo previse ocekujem.

i strah me visina (nevjerojatno jako), malih zatvorenih prostora (malo manje), i brzine. u avionu sam recimo, fenomenalna - a living panic attack.

#41:   Autor: nderimos Post Postano: 14.09.2007. 16:57

strah me da zbog glupog dijabetesa ne oslijepim ili ostanem nepokretan Sad

#42:   Autor: MissConception Post Postano: 14.09.2007. 17:08

^^Ovo je najstvarniji strah dosad.

Sad mi se moji strahovi nekak čine p*čkasti lol

#43:   Autor: Mladjo Post Postano: 15.09.2007. 13:43

zmijurine, zmijuretine, znam da je moj odgovor na razini petogodišnjeg djeteta ali jednostavno sam zadovoljan sa svojim životom trenutno i emocionalnih strahova nemam, sve nekako ide pravim tokom, i nećemo kvarit. ajd bojim se naravno bolesti i smrti kako mojih bližnjih tako i mene

#44:   Autor: GasssoLina Post Postano: 16.09.2007. 13:58

strah me bolesti...zmija...
Strah me onog osjećaja kada shvatiš da te netko kome si vjerovao izigrao...(ipak,to mi samo jednom možeš napraviti)...

#45:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.09.2007. 22:05

znam lika koji se kao klinac bojao kupati u kadi, da ne odcuri u odvod! osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Strah - čega se bojite? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::