Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Molim za pomoć Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:  Re: Molim za pomoć Autor: ALF Post Postano: 11.09.2007. 23:43

Zasto su zene komplicirane?
Jednostavno. Surprised ZATO
Satari se jos jednom od alkohola tak ces ju sigurno zaboraviti Sad

"nece nista da te boli.samo ces da zaspis" Twisted Evil

#32:   Autor: aethur Post Postano: 11.09.2007. 23:49

ALF je napisao/la: ›
Zasto su zene komplicirane?
Jednostavno. Surprised ZATO
Satari se jos jednom od alkohola tak ces ju sigurno zaboraviti Sad

"nece nista da te boli.samo ces da zaspis" Twisted Evil

alkohol nije rješenje...

#33:   Autor: Stolni biljar Post Postano: 11.09.2007. 23:49

istina....

Ali nakon sto se ozderem od alkohola i zaspim dolazi novo jutro koje je oept trijezno ( djelomicno ) i opet znam sve sto se događa i sve sto se događalo...

#34:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 13:45

joj e,,,,stvarno te razumijem,,,,,ali na žalost moram reći da svoja ljubavna razočaranja i probleme rješavam na upitan način i zato ti nebih djelila savjete, jer znam da ih ni sama ne bih poštivala pa ti evo šaljem najnježniju pusu na svijetu...

#35:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 15:49

Stolni biljar je napisao/la: ›
istina....

Ali nakon sto se ozderem od alkohola i zaspim dolazi novo jutro koje je oept trijezno ( djelomicno ) i opet znam sve sto se događa i sve sto se događalo...


istina.. ma nećeš time ništa postići.. predlažem da ju zaboraviš (ok, čini se super jednostavno.. nije-naravno, ali je moguće) life is too short da ga tratiš na razmišljanje o tome zašto te ona ostavlja. ostavlja te i gotovo, i šta sad.. move on!

#36:   Autor: Circa Post Postano: 12.09.2007. 15:54

odi na iskricu i ostavi nas na miru...

#37:   Autor: ajwar Post Postano: 12.09.2007. 16:22

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › odi na iskricu i ostavi nas na miru...


ili možda u OLT!? Shocked osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#38:   Autor: empire Post Postano: 14.11.2007. 19:20

Pusti nju, kontam da te nije vrijedna. Ako si joj vec toliko pruzio i ako ju volis, a ona je toga svega svjesna, pa onda bar zasluzujes da ti kaze zasto te ostavlja. Kreni samo od toga dali te ona cijeni?!?! Ocito ne, a od osobe koja te ne cijeni, ne mozes previse ocekivat. Drz se!! Doci ce bolja:) Pozdrav,

#39:   Autor: cane Post Postano: 14.11.2007. 19:52

empire je napisao/la: ›
Pusti nju, kontam da te nije vrijedna. Ako si joj vec toliko pruzio i ako ju volis, a ona je toga svega svjesna, pa onda bar zasluzujes da ti kaze zasto te ostavlja. Kreni samo od toga dali te ona cijeni?!?! Ocito ne, a od osobe koja te ne cijeni, ne mozes previse ocekivat. Drz se!! Doci ce bolja:) Pozdrav,


Stara tema! Čovjek je u međuvremenu došao k sebi i shvatio je poantu. Sad se ne trijezni i baš mu je super!

#40:   Autor: empire Post Postano: 14.11.2007. 20:34

E Cane, hvala Smile Ja nova ovdje pa nisam jos sve skontala:) Al bit ce, bit ce ... Pozdrav

#41:   Autor: honey Post Postano: 14.11.2007. 20:57

Stolni biljar je napisao/la: ›


Ali jednu malu sitnicu zelim napomenuti.... nikada, bas NIKADA neces cuti/procitati da sam ja napisao ( i da sam to mislio ), da je ona ili bilo koja druga zenska kurva. Samo to...





A što si drag... Wink
nije se našla s tobom, ne odgovaraš joj po nečemu, eto i meni ne odgovara moj sadašnji dečko, a ne mogu naznačiti šta je točno to...što me smeta
malo se bediraj,a onda kreni dalje...
ima ljubavi koje traju 3 dana, onih koje traju 3 mjeseca, pa 3 ili 33 godine, ali svemu jednom dođe kraj..
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Molim za pomoć Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::