Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Najjačiju 'rvacki policijot. Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 19:15

DanicaV je napisao/la: ›

Takmičarski sportovi su generalno nehumani prema ljudskom organizmu - spomenuta je u jednim od postova Janica Kostelić i njene operacije, nakon kojih se u roku odmah pojavljivala na skijama. Tijelo se ne može tek tako oporaviti, tako da je to meni stvarno malo.... Ili nedavno, kad se samo pisalo i Klasnićevom bubregu.


Vrhunski sport, ako hoces u njemu ostvariviti vrhunske rezultate zahtjeva ogromna odricanja.

I ne moze me nitko uvjeriti da se Janici nije isplatilo sve to...

I sto se tice osobne satisfakcije kao sportasa, jer svi volimo pobjedjivati, jel... a bome i financijski.

#32:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.04.2007. 19:40

Jasno, ali kad zbog šake dolara dovodiš u pitanje zdravlje i život, to meni.... i još onda moram biti bombardirana kako se tko od njih oporavlja, suosjećati i što ti ja znam.

Glavni pokretač tzv. vrhunskog sporta jeste novac. A i danas se pamte vrhunski sportaši koji se nisu obogatili, ali su učinili sigurno više za sport nego što to čine neke zvjezdice danas.

A što je s onim "Važno je sudjelovati!"???? Wink

#33:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 19:47

DanicaV je napisao/la: ›
Jasno, ali kad zbog šake dolara dovodiš u pitanje zdravlje i život, to meni.... i još onda moram biti bombardirana kako se tko od njih oporavlja, suosjećati i što ti ja znam.


za puno manje su ljudi radili puno veca sranja.


Citat: ›
A što je s onim "Važno je sudjelovati!"???? Wink


to je floskula gubitnika Smile))

#34:   Autor: toni Post Postano: 23.04.2007. 19:51

DanicaV je napisao/la: ›

Takmičarski sportovi


mala digresija (citaj oftopik:))

Natjecateljski sportovi... i dogodio se događaj.. nije se desio.. sta se desilo ? desađaj ? desažaj ?

#35:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.04.2007. 19:57

digresijina digresija (nastavak offtopica),

otkad si postao jezični čistunac????

#36:   Autor: ilija Post Postano: 23.04.2007. 20:33

toni je napisao/la: ›
Natjecateljski sportovi... i dogodio se događaj.. nije se desio.. sta se desilo ? desađaj ? desažaj ?


UDES Very Happy

#37:   Autor: allein Post Postano: 24.04.2007. 8:18

I ode tema u drvo pokraj puta. Toni, ajde, nisi Gemi da se baviš svakom riječi koja se kaže/napiše ovdje da bi ju ispravljao...
Osobno, baš me briga što se neke budale makljaju, ja to neću gledati. Svaka njima čast na treniranju, odricanju, predanosti, spremnosti da popiju batine u ime 'sporta', ali meni to neće puno značiti. Kako i inače bježim od stvari koje prati masa, a koje se debelo napuhavaju preko medija (nogomet, crocop, ples sa zvijezdama, zlatne žice slavonije, suđenje Glavašu) tako će me i ovo zaobići....
Pitam se samo, kad se pojavi nešto kao trčeći čiko, oće li i to biti sport?

#38:   Autor: Afrofeet Post Postano: 25.04.2007. 17:42

allein je napisao/la: ›
Kako i inače bježim od stvari koje prati masa, a koje se debelo napuhavaju preko medija (nogomet, crocop, ples sa zvijezdama, zlatne žice slavonije, suđenje Glavašu) tako će me i ovo zaobići....


Ovo ne prati masa. Do prije par godina ovaj sport je bio praktički nepoznat ljudima, bio je totalni "underground". U većini zemalja i je takav, a masa takav sport kad vidi onda vidi samo "krv i nasilje". Napuhan nije nikako, dapače u medijima totalno zapostavljen.
Ja ovaj sport pratim već desetak godina, i malo je zaživio tek u zadnjih godinu dana u Hrvatskoj, ali ljudi su još uvijek neobrazovani o njemu i imaju iskrivljenu sliku o svemu tome. Što se mene tiče, ja bi volio da ostane "underground" jer što se više novaca vrti i što je više ljudi u njemu, sport će s iskvariti, postat će kao boks.
Uostalom nije sve za svakoga, tako ne meni nogomet totalna debilana, a borilačke vještine su mi u krvi tako da je normalno da ću to gleda, ali neko ko to ne voli to i ne može shvatit, niti treba. Ko voli nek izvoli.

#39:  Re: Najjačiju 'rvacki policijot. Autor: lufus Post Postano: 20.10.2007. 12:18

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sport/20071018_28269.php

#40:  Re: Najjačiju 'rvacki policijot. Autor: lufus Post Postano: 02.01.2008. 11:58

fedor se vratio


#41:   Autor: Kugla Post Postano: 02.01.2008. 13:10

Bokte, pokraj ovog Koreanca zaboraviš koliko je Fedor zapravo ogroman.

#42:   Autor: daddos Post Postano: 02.01.2008. 14:36

Fedor je stvarno najjači i ne vidim tko bi ga u skoro vrijeme mogao dobiti...

#43:   Autor: Monstrum Post Postano: 02.01.2008. 14:41

ma ja kad bi ga ufatio u rotor, pa lijeva, pa desna, pa poluga, eeeeeee pa razbiJo bi ga ko curičicu viko bi joooooooooj Mons nemoj više molim te kmu kme osijek031.com smile
Osijek031.com » Sport » Najjačiju 'rvacki policijot. Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::