Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » S.CO.BAR Srijedom...Program za 4 i 5 mjesec Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: swamp Post Postano: 26.04.2007. 15:01

Evil Poodingh je napisao/la: ›
upravo tako...makar bi Starcraftu ja osobno dao 75% ali eto Wink

Pravi muškarci su igrali Command & Conquer s NOD-om i Red Alert sa Sovjetima.
Davno to biješe kad je Bug valjo nekog kurca *pušta_sjetnu_suzu*

Za tool si u pravu, al iz pogrešnog razloga. Ne valjaju jer su masturbatori, nema veze ko ih voli, ko ne. Kao što stara narodna kaže "Math rock isn't"

#32:   Autor: whisper Post Postano: 26.04.2007. 16:20

hm, od njih sam čula samo par pjesama s albuma Lateralus, pa sam kontala nabavit to čudo od albuma, jer su mi se činili u redu Razz
mislim da je glupo hvaliti bendove do neba, obožavati ih, bla bla bla, jer svi imaju svoj + i -
da ne pričam o tim opsesijama sam za jedan bend... ne znam gdje bih bila da slušam stalno jedno te isto Razz

što se pak bjorkice tiče... pa ima nekih pjesama koje su sasvim u redu, dok neke jednostavno ne mogu probavit.... whateva

#33:   Autor: Ivan Post Postano: 26.04.2007. 16:48

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Što se tice znanja sviranja Toolovaca skidam kapu, ali to kada se sve spoji u cjelinu meni osobno ispada nešto jako neslušljivo i nešto što kida živce. Bezlično izdrkavanje u krug, kao da se u bendu natječu tko će pokazati više.


potpisujem ovo ali za dream theater Smile

#34:   Autor: allein Post Postano: 26.04.2007. 18:30

whisper je napisao/la (Pogledaj post): › hm, od njih sam čula samo par pjesama s albuma Lateralus, pa sam kontala nabavit to čudo od albuma, jer su mi se činili u redu Razz
mislim da je glupo hvaliti bendove do neba, obožavati ih, bla bla bla, jer svi imaju svoj + i -


Trebaju ti Aenima i Undertow - to su kvalitetni albumi. Već na Lateralusu se osjeća zamor, a 10 000 Days je teška reciklaža.
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » S.CO.BAR Srijedom...Program za 4 i 5 mjesec Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::