Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » čizme Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: DonQuijote Post Postano: 02.04.2007. 14:04

Marcipancic je napisao/la: ›
Ja sam našla fantastične čizme..Camper...u katalogu...kao od nekog platna...krem..sa šarenim magarcima..to se može i po ljeti...pa, kak prave kaubojke nose one teške čizmetine usred najvrućeg ljeta...što ne bi i mi?!

samo naprijed, treba nam što više američkih gluposti!

#32:   Autor: tonya Post Postano: 02.04.2007. 21:31

Ja hoćem čizme u sred ljeta! Nećem japanke! Ni kineskinje Very Happy

#33:   Autor: Marcipancic Post Postano: 02.04.2007. 23:31

DonQuijote je napisao/la: ›
Marcipancic je napisao/la: ›
Ja sam našla fantastične čizme..Camper...u katalogu...kao od nekog platna...krem..sa šarenim magarcima..to se može i po ljeti...pa, kak prave kaubojke nose one teške čizmetine usred najvrućeg ljeta...što ne bi i mi?!

samo naprijed, treba nam što više američkih gluposti!



a, miki...nećemo se sad vrijeđati...trebam kupit crne špiočke i opizdit tajice il šta?

#34:   Autor: ana18os Post Postano: 02.04.2007. 23:40

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: ›

jedan od razloga zašto obožavam svoju curu je što ne podliježe takvim trendovskim ekscesima!



Tako je! Tako je!!! Dole HUČerice!!! Weeeee!!!! Very Happy

tako je, ne znam što sve cure vide u tome, meni to baš ružno za vidjeti

#35:  Re: čizme Autor: ana18os Post Postano: 02.04.2007. 23:45

ma ja čizme ne nosim ni po zimi kad je hladno, a ne sad kad je vruće. Patike su najbolje i naj udobnije(vansice). I japanke. Šta će mi čizme?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » čizme Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::