Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Pitanje za momke! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.04.2007. 9:27

tu i tamo mi se svidi poneka cura (rijetko, ali dogodi se) i osim fizičkih karakteristika i oblika, rekla bih da je najvažnije da ima sexualnu energiju! ..a ona zrači oko vrlo malo cura.

#32:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.04.2007. 21:54

CatCloe je napisao/la: › tu i tamo mi se svidi poneka cura (rijetko, ali dogodi se) i osim fizičkih karakteristika i oblika, rekla bih da je najvažnije da ima sexualnu energiju! ..a ona zrači oko vrlo malo cura.


Eh, da... I meni prvo u oko padaju njihova gestikulacija, geste, mimika, boja glasa... Ne nuzno u seksualnom smislu. Ali, to nije tema ovog topica... ;-)

#33:   Autor: Allende Post Postano: 05.04.2007. 0:46

Da joj se oci smiju! Sve ostalo je nadgradnja

#34:   Autor: toni Post Postano: 05.04.2007. 8:11

CatCloe je napisao/la: ›
tu i tamo mi se svidi poneka cura (rijetko, ali dogodi se) i osim fizičkih karakteristika i oblika, rekla bih da je najvažnije da ima sexualnu energiju! ..a ona zrači oko vrlo malo cura.


takve cure.. skoro napisah 'jedino'.. najvishe volim Wink

#35:   Autor: Osjecanin Post Postano: 06.04.2007. 23:41

pa volim ZLATNU SREDINU,,AKO IMA KOJA OD15-17GOD NEK SE JAVI NA MSN(torcida_os.hotmail.com)ajd pusek,,volim ja istarije,,godine su nebitne

#36:   Autor: zlusch Post Postano: 07.04.2007. 10:25

CatCloe je napisao/la: ›
rekla bih da je najvažnije da ima sexualnu energiju! ..a ona zrači oko vrlo malo cura.

Uff, tako istinito i za popizdit od tuge, čemera i jada...

#37:   Autor: davorccc Post Postano: 30.04.2007. 20:55

Male debele i visoke mršave nedolaze u obzir.
Sredina poželjna.

#38:   Autor: MissConception Post Postano: 01.05.2007. 21:32

Savršena žena izgleda kao Eva Mendes.
Yup.

#39:   Autor: 8 Post Postano: 02.05.2007. 0:14

Allende je napisao/la (Pogledaj post): › Da joj se oci smiju! Sve ostalo je nadgradnja


E i mene su stariji tako učili, ali jebeš ga, ja uvijek nađem neku kojoj je predivni maksiofacijalni sklad samo krinka za onu antimateriju u glavi.

Ispravite me ako griješim, ali mnoge, mnoge ljepuškaste curice ostanu samo na tome.
Ne znam tko im je rekao da se to može kapitalizirati, ali uglavnom, nema nadgradnje.

Čast izuzetkama, koje jednako revno skrbe o vanjštini svoje prilike, kao i ukupnoj osebujnosti svoje ličnosti!

Pišem 'vako, evo neki dan sam vidio - lijepa mala, mršava, visoka, neusiljena i spontana i to što si rekao: oči joj se smiju, bistre kao Baikalsko jezero, nasmiješene kao u postsnošajnom blaženstvu - a onda triježnjenje - cura je krečana u glavi.

Šteta bjelančevina, rekoh...

#40:   Autor: davorccc Post Postano: 02.05.2007. 8:26

Kako se kaže: "Rupa je rupa pa makar ona bila u zidu."
Je..bga ako ti je baš ženska toliko ružna stavi papirnatu vrećicu na glavu ( to vam je ona što dobijete u pekari kada vam daju kruh) i češi.

#41:   Autor: mia Post Postano: 02.05.2007. 12:02

8 je napisao/la: ›
E i mene su stariji tako učili, ali jebeš ga, ja uvijek nađem neku kojoj je predivni maksiofacijalni sklad samo krinka za onu antimateriju u glavi.


isto je i sa muškarcima

8 je napisao/la: ›
Čast izuzetkama, koje jednako revno skrbe o vanjštini svoje prilike, kao i ukupnoj osebujnosti svoje ličnosti!


e to je kvaliteta kompletne ličnosti! izvrsno!

#42:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.05.2007. 13:16

mia je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
E i mene su stariji tako učili, ali jebeš ga, ja uvijek nađem neku kojoj je predivni maksiofacijalni sklad samo krinka za onu antimateriju u glavi.


isto je i sa muškarcima
što bi se reklo - ima sliku, nema ton osijek031.com smile

#43:   Autor: mia Post Postano: 02.05.2007. 13:24

CatCloe je napisao/la: ›
mia je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
E i mene su stariji tako učili, ali jebeš ga, ja uvijek nađem neku kojoj je predivni maksiofacijalni sklad samo krinka za onu antimateriju u glavi.


isto je i sa muškarcima
što bi se reklo - ima sliku, nema ton osijek031.com smile


Evil mrnjaauuu osijek031.com smile

#44:   Autor: poison girl Post Postano: 02.05.2007. 13:25

ne valja ni da ljulja ni da žulja

#45:   Autor: Rajnus Post Postano: 02.05.2007. 14:11

Ajde, ajde...manje kukajte Smile
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Pitanje za momke! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::