Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Program za skidanje glazbe Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: ---s Post Postano: 05.01.2008. 16:32

steam je napisao/la (Pogledaj post): › MOzda postoji i taj kojemu pjevas, samo ja za njega nisam cuo. Smile

Anyway, sjeti se lyricsa i googleaj.

vjeruj mi pokušala sam...iscrpila se i niš nisam našla....ah,tužna je moja sudbina Laughing

#32:   Autor: steam Post Postano: 05.01.2008. 18:52

Uvijek mozes otpjevati na mic, poslati ovdje, pa mozda netko prepozna. Smile

#33:   Autor: koko Post Postano: 06.01.2008. 2:16

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek mozes otpjevati na mic, poslati ovdje, pa mozda netko prepozna. Smile


ajde! daj barem lyricse, vrstu muzike, godinu, jel pjeva muško/žensko...
sad i mene zanima Smile

#34:   Autor: ---s Post Postano: 06.01.2008. 19:52

koko je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek mozes otpjevati na mic, poslati ovdje, pa mozda netko prepozna. Smile


ajde! daj barem lyricse, vrstu muzike, godinu, jel pjeva muško/žensko...
sad i mene zanima Smile

ajd koko kad te zanima...
slušam rock uglavnom tak da ne bih znala koja je to točno vrsta glazbe,elektronska je...ali nije da ima samo glazba...ima i dosta pjevanja....
jednu pjesmu pjeva muški,riječi,jedino što znam,u refrenu-shoe shoe aaaa pee pee..etogac
druga pjesma-pjeva ju ženska na francuskom tak da hmm riječi-ne bih znala---jedino što razaznajem je riječ--debil... Laughing
naravno znam kako zvuče,ali da pjevušim mislim da nitko ne bi skonto..hahaha
pomozi mi.. Very Happy

#35:   Autor: morgan Post Postano: 06.01.2008. 20:30

jesi probala program ISO Buster koji pomaže pri vraćanju podataka sa oštećenih medija? mislim, ako ti cd nije u komadima možda bi s ovim mogla što postići..

#36:   Autor: ---s Post Postano: 07.01.2008. 16:26

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › jesi probala program ISO Buster koji pomaže pri vraćanju podataka sa oštećenih medija? mislim, ako ti cd nije u komadima možda bi s ovim mogla što postići..

nažalost slomljen je cd...i u smeću ko zna gdje.. Laughing

#37:   Autor: flak Post Postano: 04.02.2008. 9:15

ovo ne kužim.jel nitko ne sKida glazbu preko rapidshare-a? Shocked

#38:   Autor: morgan Post Postano: 04.02.2008. 12:38

flak je napisao/la: ›
ovo ne kužim.jel nitko ne sKida glazbu preko rapidshare-a? Shocked

imaš neku tražilicu za pregledavanje rapidshare linkova? ja ga koristim jedino ako je postavljen kakav link na nekom blogu ili sl.ti?

#39:   Autor: unicoart Post Postano: 07.06.2009. 19:56

Ja lijepo idem ja musichijack.com za muziku ili na go-torrent.com za torrente i sve odmah skinem i nadjem Razz

na musichijacku ima i YouTube to MP3 converter tako da skines filmic s youtube u mp3 formatu
Osijek031.com » Internet » Program za skidanje glazbe Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::