Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Političar (koga za gradonačelnika) Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: Svebor Post Postano: 27.06.2007. 12:54

koalirati, kopulirati... razlike su malene.
tek nekoliko slova. Razz

#32:   Autor: Rajnus Post Postano: 27.06.2007. 13:05

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › jel mogu ja koalirat s tobom:)


Moje radnje su uvijek transparentne osijek031.com smile

#33:   Autor: marrai Post Postano: 27.06.2007. 13:12

Svebor je napisao/la: ›
koalirati, kopulirati... razlike su malene.
tek nekoliko slova. Razz
vidim i tebe zanima politika:),a o kopuliranju se izjasni na sex,libido i pohota.

#34:   Autor: 8 Post Postano: 27.06.2007. 13:38

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › koalirati, kopulirati... razlike su malene.
tek nekoliko slova. Razz


S obzirom da sam ja najmanji ovdje, red je da mi vi, moji veliki prijatelji (+ Rajnus), objasnite sljedeće:

1.) Što bi u svjetlu iznesenih činjenica imalo značiti: "Koalicija nacionalnog spasa?" Mislim, jel to nešto kao kad prestane lovostaj? Ili je to reprodukcija s ciljem očuvanja nacionalne baze?

2.) Koje su bolje koalicije, s desnicom ili ljevicom? Jel' bolje koalirati s više manjih ili s jednom velikom?

#35:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.06.2007. 13:56

8 je napisao/la: ›
S obzirom da sam ja najmanji ovdje, red je da mi vi, moji veliki prijatelji (+ Rajnus), objasnite sljedeće:

1.) Što bi u svjetlu iznesenih činjenica imalo značiti: "Koalicija nacionalnog spasa?" Mislim, jel to nešto kao kad prestane lovostaj? Ili je to reprodukcija s ciljem očuvanja nacionalne baze?

2.) Koje su bolje koalicije, s desnicom ili ljevicom? Jel' bolje koalirati s više manjih ili s jednom velikom?

nije li koaliranje općenje s koalama? ili sam u velikoj zabludi?! ups...

#36:   Autor: neja Post Postano: 27.06.2007. 14:22

koalicija narodnog spasa = fino rečeno, ništa učinjeno

to ti je kada se javni neprijatelji, tajno udruže, pa izaberu neku neutralnu figuru, narodu ugodna, i onda se smiju
Osijek031.com » Politika » Političar (koga za gradonačelnika) Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::