Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » U ovakvim stvarima mrzim biti u pravu (Samir Nukić,ubojstvo) Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: Sale car Post Postano: 18.12.2006. 20:54

daniel-202 je napisao/la: ›
Upravu jesi, ali Samir nije ništa pošteno zaradio....ja bi prihvatio posao ako je plaća 20 000kn ali uz to da je taj posao legalan....a svi znamo da je Samir bio upleten u svakakve prijevare


Gledaj, mozda ti ne bi, mozda ja ne bih ili nitko s ovog foruma prihvatio takvu ponudu ilegalnog posla, ali puno ljudi podlijeze svoti novca, bez obzira jel to legalno ili ne... ( btw. mislim da skrecemo s teme )

#32:   Autor: daniel-202 Post Postano: 18.12.2006. 21:02

Sale car je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
Upravu jesi, ali Samir nije ništa pošteno zaradio....ja bi prihvatio posao ako je plaća 20 000kn ali uz to da je taj posao legalan....a svi znamo da je Samir bio upleten u svakakve prijevare


Gledaj, mozda ti ne bi, mozda ja ne bih ili nitko s ovog foruma prihvatio takvu ponudu ilegalnog posla, ali puno ljudi podlijeze svoti novca, bez obzira jel to legalno ili ne... ( btw. mislim da skrecemo s teme )



i opet si upravu.....ali ako prihvatiš takav život, moraš onda biti spreman i na svakakve stvari (poput ovog ubojstva) , Ne postoji lagana zarada... sve ima svoje mane....i ni najmanje ne žalim samira

#33:   Autor: darkmark Post Postano: 18.12.2006. 23:12

saba je napisao/la: ›
a tak mi je svejedno za njega.... sad će se o tom pričat po gradu.... sam se sjebo nije ga niko iz čista mira napuco. j....mi se za njega i njegove kompanjone.


takje

#34:   Autor: steam Post Postano: 19.12.2006. 1:06

Sinoc ubojstvo, veceras auto odletio u zrak. Izgleda da je Osmica od pocetka bio u pravu.

#35:   Autor: anakonda Post Postano: 19.12.2006. 7:00

...čekat ću da vidim što će se još dogoditi, pa se možda i ja uvjerim...

#36:   Autor: 8 Post Postano: 19.12.2006. 8:30

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Sinoc ubojstvo, veceras auto odletio u zrak. Izgleda da je Osmica od pocetka bio u pravu.


Pored tako inteligentne mafijaške strukture nije teško biti analitičar i anticipirati moguće pizdarije.

anakonda je napisao/la: ›
...čekat ću da vidim što će se još dogoditi, pa se možda i ja uvjerim...


"That still doesn't convince me..."

#37:   Autor: ela Post Postano: 19.12.2006. 8:47

Allende je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mora to nužno biti u svjetlu modernih "poduzetničkih" tokova i obračuna u Osijeku...od svojih 36 godina koliko je živio, Samir se sigurno 25 ili više konstantno zamjera gomili ljudi na razne načine i dugačka je lista onih koji bi ga voljeli vidjeti ocrtanog kredom na asfaltu. Mene čudi da se tako nešto nije dogodilo i ranije. Sjetite se samo onog momka što ga je Samir izbo nožem na Zrinjevcu na koncertu Plavog Orkestra prije više od 20 godina, tek onako, došlo mu...ima tu repova raznoraznih...fuj.

Samir je tada imao 16.godina,ako me još dobro služi matematika.Što očekivati od nekoga tko sa 16.godina izbode čovjeka nožem,ruku na srce normalni ljudi sa 16.godina imaju nekakve sasvim druge prioritete.Jedino mi može biti žao njegovih bližnjih koji se nisu slagali sa njegovim životnim izborom.

#38:   Autor: sarche Post Postano: 05.05.2008. 8:52

jkli

Zadnja promjena: sarche; 05.05.2008. 23:14; ukupno mijenjano 1 put.

#39:   Autor: gaap Post Postano: 05.05.2008. 9:19

nek si ti priču o pokojniku izvukla ponovno nakon godinu i pol....

sarche je napisao/la: › pustite samirove bližnje da tuguju za njim a vi jezik u ladicu

mi smo prestali o ovome raspravljati drago dijete davno -- "Postano: 19.12.2006. 8:47" --

#40:   Autor: komšo Post Postano: 05.05.2008. 9:45

sarche je napisao/la: ›
... sramota da ja koja imam 16 godina moram pisati ovakve stavri vama koji imate preko 20 možda...
Je, sramota je, ali za tebe. To što je on napravio za tebe to ti znaš i zadrži sa sebe. I uz mnoge druge kriminalce, manijake i ubojice su stali članovi njihovih obitelji (jer su bili dobri sinovi, braća, očevi...) što ne znači da su ti isti bili dobri ljudi.
8 je napisao/la: › Kako je živio, tako je i umro

#41:   Autor: kulsavaj Post Postano: 14.01.2013. 21:28

Allende je napisao/la: ›
rogi_os je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › sjećam se tog koncerta. em nisam htjela ići jer nisam podnosila Plavi orkestar, em su papani uključili sva svjetla i cijeli koncert je bio uz reflektore....... koma.......... a mi se pitali zašto svjetla.


i jel preživio taj dečko? davno je to bilo,ja sam se onda tek rodio


Na svu sreću jeste


Tog dečka se može često susresti po gradu, danas skoro pa potpuno sijede kose, još uredne vitke linije.......dans ima nešto manje od 45 god.

Ime i prezime ne znam, zaboravio sam, a i da znam ne bi bilo korektno pisat............
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » U ovakvim stvarima mrzim biti u pravu (Samir Nukić,ubojstvo) Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::