Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Kako zamišljate forumaše?? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: anakonda Post Postano: 28.11.2006. 22:47

Sale car je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...more...Smile...do tada, zmija i Kohorta mogu se podružiti i na šanku u Vuduu, recimo...Smile...zajedno sa špricom u jeziku, Jeffom M. uživo, damom sa šeširom, crnom sjenom čovjeka, i tako dalje...bar nećemo odudarati previše od društva...Smile


zaboravila si na don kihota osijek031.com smile Very Happy



...demit...samo, konja bi morao ostaviti vani, teško da bi prošao gore do kata...a parkiranje je bespla poslije 20 h, ionako...Smile

#32:   Autor: anakonda Post Postano: 28.11.2006. 22:50

toni je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...@toni: ti budi učenik koji će dobiti po guzi, meni je dovoljno što me šiba po glavi...Smile


na zapovjed, gospodarice. ponizan sluga.

osijek031.com smile


...e, to je već bolje... Fight

#33:   Autor: Poppy Post Postano: 29.11.2006. 1:13

anakonda je napisao/la: ›

...meni ne ide tvoj šešir iz glave, te stoga te zamišljam kao neku damu s konjskih utrka negdje u Engleskoj...Smile...


joj, pa sad cu se zbilja morat potrudit da vas ne razočaram! Smile

#34:  Re: Kako zamišljate forumaše?? Autor: wendy Post Postano: 29.11.2006. 1:57

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › wendy ne znam ima smeđu kosu ne znam mislim da je wendy niža...


Heh, niža je relativan pojam, a boju kose si fulala Wink nema veze, imat ćemo valjda priliku da jedni druge percipiramo u pravim oblicima Wink

ja, recimo, zluscha zamišljam kao malo veće dijete s loknicama Wink

Isisa kao ćelavca Laughing

zeku kao kovrčavu brinetu Wink

A tebe, sheila? osim kao zmiju, imam jednu sliku jer znam curu imena sheila pa ne mogu biti objektivna Wink

#35:   Autor: zlusch Post Postano: 29.11.2006. 8:36

sheila je napisao/la: ›
evo heh što se više bliži naš sastanak...više predpostavljam kako ko od vas izgleda...zapravo već sam si po vašim tekstovima i porukama nekako u glavi i zamislila neke pa sam samu sebe uvjerila da tako otprilike izgledate

I.... kad sve upoznaš, shvatit ćeš da NITKO ne izgleda onako kako si ga zamišljala. Prosto ko pasulj Wink

#36:   Autor: zlusch Post Postano: 29.11.2006. 8:40

wendy je napisao/la: ›
ja, recimo, zluscha zamišljam kao malo veće dijete s loknicama Wink

Ma jok... ja sam ti inače plav, dugokos i lagano nabildan.... ali ne znam što mi je ovih dana Wink

#37:   Autor: zeko Post Postano: 29.11.2006. 11:32

zeku kao kovrčavu brinetu Wink


wow...creepy...
jesi ti vidovita? Smile

#38:   Autor: wendy Post Postano: 29.11.2006. 12:04

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Ma jok... ja sam ti inače plav, dugokos i lagano nabildan.... ali ne znam što mi je ovih dana Wink


Plav, dugokos? Eeej, ne kvari taj avatar!! Wink Uostalom, načula sam ja već negdje da nisi plav.. Wink

#39:   Autor: wendy Post Postano: 29.11.2006. 12:05

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › wow...creepy...
jesi ti vidovita? Smile


Možda malo... ali samo malo Wink

#40:   Autor: gaap Post Postano: 29.11.2006. 12:22

zaista nisam uopće razmišljao kako izgledate, mišljenje o ljudima stvaram na osnovu njihovih postupaka, izjava i načina razmišljanja, a da li se gabori i geekovi manje mi je važno!

#41:   Autor: daniel-202 Post Postano: 29.11.2006. 12:25

ja vas sve zamišljam po izgledu avatara Very Happy

#42:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 29.11.2006. 12:32

toni je napisao/la: ›
Ženska_glava je napisao/la: ›
a kako mene zamišljate?


kao žestokog protivnika brtinispirs Smile

pun pogodak Very Happy

#43:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 29.11.2006. 12:33

anakonda je napisao/la: ›
Ženska_glava je napisao/la: ›
a kako mene zamišljate?


...kao učiteljicu s naočalama i zalizanom frizurom kako me udara štapom po glavi, jer sam pogriješila u gramatici iz engleskog...časna riječ...Smile

ajme meni... Sad

#44:   Autor: gaap Post Postano: 29.11.2006. 13:59

anakonda je napisao/la: ›
...kao učiteljicu s naočalama i zalizanom frizurom kako me udara štapom po glavi, jer sam pogriješila u gramatici iz engleskog...časna riječ...Smile


...s dubokim dekolteom, velikim sisama, kratkom suknjicom...

#45:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.11.2006. 14:11

@toni, zar nije u avataru tvoj profil?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Kako zamišljate forumaše?? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::