Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Svinje u Retfali Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 13.06.2009. 12:20

ja mislim da smrad koji se siri centrom je dosao preko drave iz tvrdjavice. vijerojatno od toga sto tamo njive zalijevaju gnojnicama, ili tako nesto sam cula, sto predvecer nekada stvarno siri uzasan smrad (mi smo jucer skoro poumirali predvecer, da ne povjerujes). mislim da to i nije bas ok, s obzirom da je centar stvarno blizu, pa kako oni ljudi koji odsjednu u hotelu osijek mogu otvoriti prozor recimo....

#32:   Autor: ela Post Postano: 14.06.2009. 14:42

Smrad od bajera kod bivšeg Getroa koji se omamljujuće širi do centra potiče od farme svinja u blizini navedenog bajera i nisam se toga sjetila kad sam kuću kupovala ,već sam ovako pametna prišla još bliže,doslovce je nepodnošljivo nekad i nije mi jasno kako može raditi farma cca 300 metara zračne linije od centra grada.

#33:   Autor: josephine01 Post Postano: 14.06.2009. 20:08

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da smrad koji se siri centrom je dosao preko drave iz tvrdjavice. vijerojatno od toga sto tamo njive zalijevaju gnojnicama, ili tako nesto sam cula, sto predvecer nekada stvarno siri uzasan smrad (mi smo jucer skoro poumirali predvecer, da ne povjerujes). mislim da to i nije bas ok, s obzirom da je centar stvarno blizu, pa kako oni ljudi koji odsjednu u hotelu osijek mogu otvoriti prozor recimo....


Provjereno, nije istina. Zna se kada se baca gnoj po njivama, a to definitivno nije vrijeme kada se beru plodovi.

#34:   Autor: Trippy Post Postano: 15.06.2009. 8:02

Pa to je isti smrad od prije godinu-dvije, koji je onda se ustanovilo došao preko Drave ne sjećam se točno lokacije. Tako da mislim da je to taj isti.
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Svinje u Retfali Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::