Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Koji predmet vam je bio najomraženiji u školi? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Lugar Post Postano: 16.06.2006. 17:46

Allende je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ipak nekako mislim da ti su ti mostovi bili draži i lakši za podnijeti nego kad te Štajner ili Ižak natjeraju u Tvrđavicu...


Upravo su me oni i tjerali na tako nesto. "Zablji skokovi" su bili samo jedan od mnogobrojnih produkata njihove osebujne maste (Stajnerova ideja). A o ostalim oblicima ubijanja ne zelim ni zapocinjat...

#32:   Autor: DanicaV Post Postano: 16.06.2006. 19:29

ajme, pitam što vam je bilo najomraženije a vi se raspilavili za nekakvim trčanjem, skakanjem......
skoro sam se dva puta ugušila na Srednjoškolskom kad smo morali trčati ne znam koliko krugova. onda su mi objašnjavali da se kao krv nakupi u jetri........koja panika.
očito nisam "un tip sportif".

#33:   Autor: --- Post Postano: 17.06.2006. 17:33

sjetio sam se i marksizma. mrzio sam taj predmet samo zbog glupače koja je mislila da ga predaje.
jedina utjeha mi je bila da i ona mene mrzi jednakom mjerom i da je i njoj svaki sat marksizma na kom sam bio prisjeo...

#34:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.06.2006. 7:57

mi smo imali sreću s profesorom marksizma.
čovjek je predavao čistu filozofiju.

#35:   Autor: --- Post Postano: 19.06.2006. 8:56

roguljićka je mislila da zna...doduše samo marksizam, ali i samo je umislila da ga zna....

#36:   Autor: roca Post Postano: 19.06.2006. 9:10

Ja sam imala super profa iz marksizma...bio je pravi filozof i jedini nas je učio razmišljati u hrpi ekonomskih (stručnih Smile predmeta

#37:   Autor: anakonda Post Postano: 19.06.2006. 9:16

...daktilografija i stenografija=Lukićka sa ravnalom u ruci i opleti svakog po prstima tko gleda u tastaturu dok piše...

#38:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.06.2006. 9:49

roca je napisao/la: ›
Ja sam imala super profa iz marksizma...bio je pravi filozof i jedini nas je učio razmišljati u hrpi ekonomskih (stručnih Smile predmeta


da nije profesor Popović. čovjek je legenda!

#39:   Autor: anakonda Post Postano: 19.06.2006. 11:03

...malo offtopic, ali bas jucer, prekjucer vidjeh jednog od brace slanovic...ne djeluje mi baš kao da bi mogao više i potrčati...ali duh je ostao isti...Smile...

#40:   Autor: Allende Post Postano: 19.06.2006. 14:44

anakonda je napisao/la: ›
...daktilografija i stenografija=Lukićka sa ravnalom u ruci i opleti svakog po prstima tko gleda u tastaturu dok piše...


Sjećam se koliko smo žalili vas koji ste prolazili Tamarinu torturu, dok smo mi kod Stojana uživali u istom predmetu....

#41:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.06.2006. 14:53

Allende je napisao/la: ›
Sjećam se koliko smo žalili vas koji ste prolazili Tamarinu torturu, dok smo mi kod Stojana uživali u istom predmetu....


nije ni meni predavala, ali su se promijenile tri profesorice (Grgić-Vučemilović, Špišić - ako sam dobro zapamtila prezime, i šećer na kraju, Vukosavljevićka kod koje smo svaki dan morali za dz napisati stranicu gusto kucanog teksta, bez farbanja i ispravljanja grešaka; pregovarali smo za nedjelju, da li 6 ili 7 stranica tjedno, a ona nam fino objasnila da kad je vještina u pitanju, nema nedjelje, svetka ni petka)
prepisala sam cijelu Nušićevu Autobiografiju (nije smio biti tekst s puno dijaloga, molit ću lijepo!), Povijest civilizacija.......

#42:   Autor: Alana Bates Post Postano: 19.06.2006. 17:24

Sjetila sam se još jednog: TEHNIČKI! Mislim da osim toga nisam imala beskorisniji predmet.

#43:   Autor: --- Post Postano: 19.06.2006. 19:09

i ja sam se sjetio još jednog: njemački.
a, onda je stigla bomba koja se zvala dijana...zavoleo sam taj predmet...

#44:   Autor: Marigold Post Postano: 19.06.2006. 20:12

Meni su najgori bili fizika, zemljopis... sad računovodstvo
A dobri matematika, statistika, sociologija

#45:   Autor: --- Post Postano: 19.06.2006. 21:49

i statistika na faksu, koma od predmeta...(i profesorke)
Osijek031.com » Čavrljanje » Koji predmet vam je bio najomraženiji u školi? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::