Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Oslovljavanje Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:
Poll :: Ja sam:

Gospođica, i ljudima s kojima komuniciram to stavim na znanje
0%
 0%  [ 0 ]
Gospođa, i ljudima s kojima komuniciram to stavim na znanje
11%
 11%  [ 1 ]
Svejedno mi je, kriteriji oko toga nisu dovoljno jasni
88%
 88%  [ 8 ]
Ukupno glasova : 9



#31:   Autor: DanicaV Post Postano: 10.06.2006. 20:59

ireas je napisao/la: ›
A Gospodična se kaze svim onim djevojkama (zenama) za koje niste sigurni za dob i bracni status
Tako Danice nemoj se ljutit na tetu na salteru ona samo pokusava biti ljubazna i ne dat ti godina vise ne sto imas!


ne bih se baš složila s tumačenjem. pogotovo što je teta afektirala u razgovoru sa strankama... Surprised
(a godina se ima....)

#32:   Autor: --- Post Postano: 10.06.2006. 23:00

valjda koketirala?

#33:   Autor: Lugar Post Postano: 11.06.2006. 18:17

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Postoji li uopće dobna granica kada žena postane baba...???
...


Pa kontam da postoji. Kada udjes u odmakle godine i iz cista mira pocnes rokati tablete za smirenje, a najbolje mjesto za izlazak ti postane lijecnicka ordinacija i cekaonica.

#34:   Autor: 8 Post Postano: 11.06.2006. 18:46

Leteci mungos je napisao/la: › Ne moze covjek biti neugodan koliko to moze biti prostor ispunjen babama... ;-)


Rasist. Rolling Eyes

#35:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.06.2006. 20:48

gazda777 je napisao/la: ›
valjda koketirala?


više je izgledala namrgođeno nego koketno......

#36:   Autor: --- Post Postano: 11.06.2006. 23:10

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
valjda koketirala?


više je izgledala namrgođeno nego koketno......


propustila jutarnju kavu, bit će... Laughing

#37:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.06.2006. 23:16

gazda777 je napisao/la: ›
propustila jutarnju kavu, bit će... Laughing


ili ne samo kavu, rekli bi pripadnici muškog spola, a ovog puta ću se i složiti s njima.........

#38:   Autor: --- Post Postano: 11.06.2006. 23:19

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
propustila jutarnju kavu, bit će... Laughing


ili ne samo kavu, rekli bi pripadnici muškog spola, a ovog puta ću se i složiti s njima.........


na tu "kavu" sam i mislio... Razz

#39:   Autor: DanicaV Post Postano: 12.06.2006. 8:23

gazda777 je napisao/la: ›
na tu "kavu" sam i mislio... Razz


tvoja uvijek mora biti zadnja...... Rolling Eyes

#40:   Autor: --- Post Postano: 12.06.2006. 21:08

"da, draga"

#41:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.06.2006. 7:40

gazda777 je napisao/la: ›
"da, draga"


kako ti kazeš, Gazda.........

#42:   Autor: Alana Bates Post Postano: 13.06.2006. 7:45

Gemi je napisao/la: ›
Postoji li uopće dobna granica kada žena postane baba...???

Ponekad imam dojam da ima dosta curki i sa 25 koje se lagano mogu okarakterizirati zarađenim sindromom...


Gemi, molim te nemoj ni počet insinuirat ono što si gotovo počela insinuirat (ste počeli? Wink ): postaneš baba kad se počneš osjećat ko baba (već se vidim da se to neće nikad dogodit, i da nikadnikadnikad neću imat priliku bit baba...)

Mislim, logičan zaključak koji se nameće jest da se neke cure čim se udaju ili su u dugoj vezi totalno pobabe i počnu se ponašat kao njihove mame (dok normalne žene to na sve načine pokušavaju izbjeć, ove to još forsiraju!)

#43:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.06.2006. 15:14

Alana Bates je napisao/la: › Gemi, molim te nemoj ni počet insinuirat ono što si gotovo počela insinuirat (ste počeli? Wink ): postaneš baba kad se počneš osjećat ko baba (već se vidim da se to neće nikad dogodit, i da nikadnikadnikad neću imat priliku bit baba...)

Hehe... hehe... naravno... nema baba, ima samo zena koje su korak da babuskeraja... yeah, right! ;-)

Svaka baba ce za sve svoje legice reci da su babe, a ona, makar imala masnog bapskog staza, je eto - na korak da bude baba, ali baba jos nije.

Neki zenski stavovi ne orone ni nakon sto ih zapljusnu eoni udaranja valova...

Alana Bates je napisao/la: › Mislim, logičan zaključak koji se nameće jest da se neke cure čim se udaju ili su u dugoj vezi totalno pobabe...


Zene treba dobro zalijevati i onda nece postati babe...

#44:   Autor: game Post Postano: 23.01.2007. 22:28

kak je to glupo!
ja bi ko englezi - ili jednoi ili drugo za sve žene...
kak muškarci imaju samo gospodin...
puno lakše..
a zamisli tek kad ti dijetekaže teta!!! Sad
Smile

#45:   Autor: anakonda Post Postano: 23.01.2007. 22:31

...a zamisli tek situaciju kad nabasaš subotom negdje gdje je prosjek godina 17, a svi misle da su došli nečiji mama i tata u kontrolu...
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Oslovljavanje Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::