Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muskarci nisu idioti - samo ja imam PMS! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.05.2006. 21:02

softis je napisao/la: ›
Žene jako vole biti željene. Ali i vole pripadati nekome (koliko god to ne odgovaralo tzv. feministkinjama)

apsolutno. ja se klackam na granici feminizma, ali se slažem Wink

softis je napisao/la: ›
Mislim da je najveći problem što su me naučili misliti svojom glavom.

to te nitko ne može naučiti. ako znaš, naučila si sama. ako nemaš talenta, svi mudraci svijeta ti ne bi to uspjeli uliti u glavu..

#32:   Autor: jooooooj Post Postano: 02.05.2006. 13:25

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › ma, nisu idioti. samo su slatki, dlakavi marsovci od kojih, uz pravilno rukovanje, možemo dobiti baš sve što nam treba.
mislim da je mužjacima puno teže s nama ženkama, nego što je nama s njima

Amen Exclamation

#33:   Autor: softis Post Postano: 02.05.2006. 13:26

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je najveći problem što su me naučili misliti svojom glavom.


bravo.[/quote]

HVALA Wink

#34:   Autor: softis Post Postano: 02.05.2006. 13:29

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
softis je napisao/la: ›
Žene jako vole biti željene. Ali i vole pripadati nekome (koliko god to ne odgovaralo tzv. feministkinjama)

apsolutno. ja se klackam na granici feminizma, ali se slažem Wink

softis je napisao/la: ›
Mislim da je najveći problem što su me naučili misliti svojom glavom.

to te nitko ne može naučiti. ako znaš, naučila si sama. ako nemaš talenta, svi mudraci svijeta ti ne bi to uspjeli uliti u glavu..


Ipak je potrebno i da te netko uputi, a za to služe roditelji. Imala sam sreću da su mi oba roditelja širokih nazora i bez opterećenja M-Ž poslovima i inim podjelama.

#35:   Autor: --- Post Postano: 02.05.2006. 23:06

softis je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je najveći problem što su me naučili misliti svojom glavom.


bravo.


HVALA Wink[/quote]

ironija...bješe to lagana ironija... Wink

#36:   Autor: softis Post Postano: 04.05.2006. 14:38

shvatih

#37:   Autor: ozana Post Postano: 07.05.2006. 14:34

E, jesu idiJoti! Upravo sam se uvjerila!!! Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

#38:   Autor: Alana Bates Post Postano: 07.05.2006. 20:57

Ne biti ljuta, nije to dobro.

#39:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.05.2006. 21:01

softis je napisao/la: › Žene jako vole biti željene. Ali i vole pripadati nekome (koliko god to ne odgovaralo tzv. feministkinjama)


Zele biti zeljene ne zato sto zele "pripadati", nego zato da sebi poprave sjebani ego i nesigurnost. To bi im bio dokaz da su dovoljno vrijedne da ih netko zeli posjedovati.

Muskarac i zena trebaju stvoriti formulu 1+1=3 (gdje ovo 3 ne znaci nuzno dijete ;-)), a ne 1+1 = 1+1 ili 2+0.

#40:   Autor: Alana Bates Post Postano: 07.05.2006. 21:08

Vrijednost njih dvoje kao cjeline mora biti veći od zbroja njihovih pojedinačnih vrijednosti, hoćeš reći. Slažem se s tom definicijom.

#41:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.05.2006. 21:26

Alana Bates je napisao/la: › Vrijednost njih dvoje kao cjeline mora biti veći od zbroja njihovih pojedinačnih vrijednosti, hoćeš reći. Slažem se s tom definicijom.


Da, ja sam to pojednostavio i sprijecio mogucnost ubacivanja suvisnih rijeci/simbola, krivog tumacenja i slicno.

Razlika u sklonosti definiranju strogih pravila ionako spada u jednu od osnovnih M-Z razlika... ;-)

#42:   Autor: Gemi Post Postano: 08.05.2006. 17:32

softis je napisao/la: › Žene jako vole biti željene. Ali i vole pripadati nekome (koliko god to ne odgovaralo tzv. feministkinjama)


Ne bih rekla da to ima veze s feminizmom.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zele biti zeljene ne zato sto zele "pripadati", nego zato da sebi poprave sjebani ego i nesigurnost. To bi im bio dokaz da su dovoljno vrijedne da ih netko zeli posjedovati.


Uvrijezeno misljenje sjebanih muskaraca je da "zena treba pripadati" jednako koliko je sjebana ona koja zeli da je "posjeduju". U oba slucaja je ego i nesigurnost i te kako na snazi.

Leteci mungos je napisao/la: ›
Muskarac i zena trebaju stvoriti formulu 1+1=3 (gdje ovo 3 ne znaci nuzno dijete ;-)), a ne 1+1 = 1+1 ili 2+0.


Joj, daj ne lupetaj. Ovakve figurativne racunice vrte se u primitivnim muskim mozgovima gdje se po jos uvrijezenijem plemenskom i pećinskom običaju sve vrti oko materijalnog prebrojavanja i striktno podijeljenih uloga. Kad muskarac i zena stvaraju nekakvu "formulu" - onda nema brojanja i prebrojavanja, onda se sve svodi na medjusobno prozimanje, isprepletanje i zajednistvo... Iako mi se cini da je za tebe kasno, savjetujem ti da to pokusas nauciti.Smile

#43:   Autor: Gemi Post Postano: 08.05.2006. 17:37

Alana Bates je napisao/la: ›
Vrijednost njih dvoje kao cjeline mora biti veći od zbroja njihovih pojedinačnih vrijednosti, hoćeš reći. Slažem se s tom definicijom.


Samo si mu dala izlaz iz vlastite misaone zavrzlame...hehe

#44:   Autor: ozana Post Postano: 08.05.2006. 22:18

Leteci mungos je napisao/la: ›
Muskarac i zena trebaju stvoriti formulu 1+1=3 (gdje ovo 3 ne znaci nuzno dijete ;-)), a ne 1+1 = 1+1 ili 2+0.



Slobodna sam primijetiti da se kod muškaraca uglavnom podosta toga vrti oko te zanimljive brojkice "3" Wink

#45:   Autor: --- Post Postano: 08.05.2006. 23:06

pa neka netko kaže da su (samo) muškarci šovinisti...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muskarci nisu idioti - samo ja imam PMS! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::