Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Gay is ok Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: zeros Post Postano: 31.08.2009. 15:07

di vi svi jebote nalazite te gay prijatelje? ...i jab volio imat jednog... Smile

#32:   Autor: Zodijak Post Postano: 31.08.2009. 15:27

nisam znao da su ovakve teme još uvijek aktualne. a što se tiče "žene", trrššššš

#33:   Autor: Mladjo Post Postano: 31.08.2009. 15:31

žena je napisao/la (Pogledaj post): › oh boze koji odg nitko nije nist normalno napisao, a sad neznam vise koja gore doticna dama mi je napisala da se kao kakva sam to prijateljica ak se razmisljam prestat druziti, bas bi nju voljela vidjet, da se mora druziti s takva dva, koja se ljube pred njom i koji su joj ispricali puno svega i ne bi vjerovali al svi koji su bili dobri s njim ga izbjegavaju osim mene
u kurcu si i ti i tvoji prijatelji i tvoj gay lega. jedni metaforički, jedni doslovno ali mi se ipak čini da je tvoj gay lega jedini normalan u cijelom "društvu"

#34:   Autor: exHOP3on Post Postano: 31.08.2009. 15:36

zeros je napisao/la: ›
di vi svi jebote nalazite te gay prijatelje? ...i jab volio imat jednog... Smile

nađi na fejsu... a kolko znam bio je jedan na forumu Very Happy

@žena, objesi se...

#35:   Autor: žena Post Postano: 31.08.2009. 15:41

jao sto ste vi liberalni, pa to je strasno, de se malo okrenite oko sebe i pogledajte gdje zapravo zivite i sto je ovdje normalno

#36:   Autor: anakonda Post Postano: 31.08.2009. 15:44

žena je napisao/la (Pogledaj post): › jao sto ste vi liberalni, pa to je strasno, de se malo okrenite oko sebe i pogledajte gdje zapravo zivite i sto je ovdje normalno



???????????? Shocked Shocked Shocked
...de mi objasni, molim te, što to još nisam vidjela?....zapravo, ti nisi niti zaslužila da ti taj tvoj gej "prijatelj" i bude prijatelj....barem je opće poznato da oni u ženskom društvu nisu licemjerni, mogu biti najbolji prijatelji, a i nemaju skrivene namjere da te pohebu, ne????
..u stvari, možda ovo zadnje i je tvoj problem? Shocked


Zadnja promjena: anakonda; 31.08.2009. 15:51; ukupno mijenjano 1 put.

#37:   Autor: exHOP3on Post Postano: 31.08.2009. 15:48

žena je napisao/la: ›
jao sto ste vi liberalni, pa to je strasno, de se malo okrenite oko sebe i pogledajte gdje zapravo zivite i sto je ovdje normalno

pa šta je loše u tome što je netko gay, zašto bi se svi prestali družit s tim ČOVJEKOM... ja ne znam puno LJUDI te sklonosti, samo neki susjedov rođak koji dođe svako ljeto iz austrije (i normalno sam komunicirao s njime premda mu baš i ne ide hrvatski) i jedna legica je bila no sad se udaje... to što si napisala u prvom postu pokazuje koliko si ti liberalna...

#38:   Autor: Monstrum Post Postano: 31.08.2009. 16:06

to ti gejevi ta oni su ti drugo moja vražji nakot. sam vrag ih je protjero iz pakla nebili zatrli ljudsku lozu i podvrgnuli svijet propasti i nemogućnosti stvaranja potomstva. to sve treba ložit u visokim pećima. osijek031.com smile

#39:   Autor: joe maračić meki Post Postano: 31.08.2009. 16:14

Ne znam zašto toliko bijesa na ženu koja se dvoumi što s prijateljem jer je derpe. Žena je zbunjena jer lik ne pokazuje nakane da ju naskoči a to nije u redu. U konačnici, možda je tako i bolje, ima i drugih momaka pa probaj sreću dalje, a što se tiče guja, to je njegova stvar dok ne počne druge s tim maltretirati.

#40:   Autor: Ingo Post Postano: 31.08.2009. 16:15

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › di vi svi jebote nalazite te gay prijatelje? ...i jab volio imat jednog... Smile


Ja imam jednog imaginarnog prijatelja. Nitko ga ne vidi osim mene i dodje kad ga ja pozovem ... ali on nije gay. On je bi-curious.

#41:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 31.08.2009. 16:31

ja imam žensku biseksualnu prijateljicu, a to je puno bolje od prijatelja pedera... Very Happy

#42:   Autor: fallen-angel Post Postano: 01.09.2009. 7:50

di ste vi u rvackoj vidli ijednog geja...sve su to pedercine

#43:   Autor: joe maračić meki Post Postano: 01.09.2009. 16:41

Izgleda da u Hrvatskoj ima puno više gujeva nego što se misli i zna. Stoga biti žena u nas nije nimalo lako - teško je naći vjernog druga u velikom gradu.

...reče oh kako ljubav boli dok su hitnoj mu krpili
š...k!

#44:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 01.09.2009. 16:50

joe maračić meki je napisao/la: ›
Stoga biti žena u nas nije nimalo lako - teško je naći vjernog druga u velikom gradu.


Ma ko ih jebe! Stalno nešto seru!
"Buhuhu, svi su muški svinje i ružni i nemaju para i nemaju dobre aute, buhuhu"
Nek' se jebu sad drškom od metle! Very Happy

#45:   Autor: Zodijak Post Postano: 01.09.2009. 17:01

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
joe maračić meki je napisao/la: ›
Stoga biti žena u nas nije nimalo lako - teško je naći vjernog druga u velikom gradu.


Ma ko ih jebe! Stalno nešto seru!
"Buhuhu, svi su muški svinje i ružni i nemaju para i nemaju dobre aute, buhuhu"
Nek' se jebu sad drškom od metle! Very Happy


Neka odu u lezbe, ja znam jednu ekipicu, možda im se svidi strap-on =)
Šalim se... XD
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Gay is ok Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::