Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Normalno mjesto za raditi za mlade ljude? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: lavic Post Postano: 14.12.2008. 15:39

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › nije istina...moja mater kod privatnika dobije 7-og...


slazem se... nije istina... moj otac radi kod privatnika i dobije placu oko 15 al iduci mjesec... mogo bi ti jos nabrojati puno ljudi ... no ti i dalje zivi u svome svijetu Wink

#32:   Autor: Bojo Post Postano: 14.12.2008. 15:42

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › nije istina...moja mater kod privatnika dobije 7-og...


slazem se... nije istina... moj otac radi kod privatnika i dobije placu oko 15 al iduci mjesec... mogo bi ti jos nabrojati puno ljudi ... no ti i dalje zivi u svome svijetu Wink

15-og al idući mjesec...šta bi ti dobio 15.12 za 12. mjesec??? ....aj dobro... Rolling Eyes

#33:   Autor: exHOP3on Post Postano: 14.12.2008. 18:11

jebemu život... sad bi otvorio firmu i zaposlio vas... u školi sam imao firmu, tam sam naučio puno, no na tom prvom poslu sam naučio kako biti dobar poslodavac a uz to i zarađivati, on je puno plaćao radnike al što je više on dao to su se radnici više trudili i to išlo samo u plus, u prvom tromjesječju porez prošle godine kad sam radio tamo je iznosio 2,68 milijuna kn, to je poso, svi uživali u ovcama i novcima

#34:   Autor: WalterWolf Post Postano: 14.12.2008. 18:14

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
e to je život...a kod nas...u proizvodnji...božićnicu moš sanjat...dobiješ za uskrs bocu vina i nešto šunke ili tako nešto...
a kad prebaciš normu za 20 % kolko treba da ti se plati više...e onda ti idući put povećaju normu tako da ne možeš opet prebacit...a to što si onda jednom ili dvaput slučajno prebacio normu će se zaboravit...prekovremeno se nije plaćalo...


okrutne li istine...
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Normalno mjesto za raditi za mlade ljude? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::