Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.01.2008. 23:14

Renata Sopek

#32:   Autor: maryann Post Postano: 11.02.2008. 12:13

Boris Mirković!!!!! AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Čim progovori prebacujem kanal! al volim gledati onu žutu minutu,mal smijeh ne fali..no moram imati daljinski u ruci jer kad on priča tv je na MUTE...čovjeka jednostavno ne podnosim...

#33:  Re: Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Autor: water Post Postano: 11.02.2008. 13:58

BAGO!!! osijek031.com smile
sve me boli kad ga vidim

#34:   Autor: mariox Post Postano: 11.02.2008. 17:59

s htv-a ne mogu smisliti Dijanu Čuljak koja ima užasno iriatntan glas i jednostavno ju ne mogu slušati....

#35:   Autor: ruana Post Postano: 12.02.2008. 23:01

alka vujica je moj broj jedan, odvratna je

#36:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.02.2008. 8:01

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › alka vujica je moj broj jedan, odvratna je


potpisujem, a još u mračnoj kombinaciji kad se ukaže kao isus u nekom tigrastom uzorku nakon one gnjusne pederčine fešn gurua, kojem bi btw automatski po viđenju sasuo sve zube u utrobu, neprocjenjivo, odmah mi počnu peristaltičke kretnje u donjem dijelu trbuha, gnjide, oboje, fuj

#37:  Re: Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Autor: 1step2far Post Postano: 13.02.2008. 8:06

Mario Sedmak, Nikolina Pišek, Alka Vuica - antitalent do antitalenta. Ili kad se sjetim one trebe, kako se zvaše, Mirna Berend, buuuuhuuuuu!

#38:  Re: Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Autor: tyler_durden Post Postano: 13.02.2008. 11:23

1.Denis ' Ja nisam debel ,nego imam velike kosti '' Kuljiš
2.Drago ' meljem gluposti ' Hedl
3.Branimir ' svi gosti moje emisije su gluplji od mene ' Bilić ...

OK znam da dvoje od troje ne rade na tv-u,ali kad ih vidim automatski prebacujem program.

#39:  Re: Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Autor: goopa Post Postano: 18.04.2008. 10:59

Mia Kovačić- Anoreksična voditeljica, koja ima neki 25 kila sa svim na sebi, sa onom svojom bujnom frizurom koja joj lice pojede, u onim hlačama, tajicama (što li su već) i haljini preko toga... strašno!

Svinjogojac Drele- Salo mu viri sa svi strana, hlače mu već pucaju... sa svojim isfuranim forama koje više smisla nemaju. Stvarno mi je taj lik antipatičan i odvratan da ga ne mogu gledati… De… Drele odi u mirovinu!

Renata Sopek- Kako li je ta postala voditeljica, nije karizmatična niti je zgodna… odvratna je, ima staračko lice, odvratan karakter, odvratan nastup, užasne usnice (da ga jeb.. to nije sexy)… ženska izgleda s onim usnama ko patak… operacija toliko ima da ne zna ni sama koliko.

Ima ih još... dalo bi se nabrojati... skoro pa svi!

#40:   Autor: kraljica Post Postano: 18.04.2008. 11:46

a ona Tatjana Jurić koja se predstavlja kao neki top model!pa ta Italiju vidjela nije!!uzas jedan

#41:   Autor: marrai Post Postano: 18.04.2008. 13:16

kraljica je napisao/la (Pogledaj post): › a ona Tatjana Jurić !pa ta Italiju vidjela nije!!


osijek031.com smile ma jel moguće? Laughing Laughing

#42:  Re: Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Autor: pavijan Post Postano: 19.04.2008. 2:52

definitivno boris mirković, ivica prasičko i arijana čulina... svaki dodatni komentar je suvišan...

#43:   Autor: Frost Post Postano: 19.04.2008. 5:00

Glupave reality showove i jadne domaće sapunice i serije.

Večernja škola rijetki izuzetak Smile
Osijek031.com » Film i TV » Koga ne možete smisliti s HRT-a, RTL-a, Nove TV... ? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::