Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » ostavljeni macici Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:  Re: ostavljeni macici Autor: fallen-angel Post Postano: 18.10.2005. 14:41

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › netko je ostavio osam macica u kutiji ispred zgrade (kneza branimira 3). macice su neke djevojcice iz zgrade sklonile u podrum. ak je netko zainteresiran da udomi kojeg slobodno ih moze doci pogledati... budem uskoro saznala vise, nisam jos vidjela macice.

znaci: ulica kneza branimira 3, to vam je odma tam preko puta doma zdravlja ispred djecijeg igralista.


ajde sta izvodite bijesne gliste uzmeš ih svih 8 strpaš u crnu vreču i pravac Dravski most pa što jače zamahneš i gle čuda svih 8 je udomljeno Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

#32:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 18.10.2005. 18:10

@fallen-angel, ti mora da si neki macho man...

#33:   Autor: fallen-angel Post Postano: 19.10.2005. 7:46

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @fallen-angel, ti mora da si neki macho man...


mačo ne bi rekao....možda malo poremečena ličnost...ali mačo ufff to je uvreda....

#34:   Autor: Gost Post Postano: 19.10.2005. 14:00

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @fallen-angel, ti mora da si neki macho man...


mislim da on na ovaj jadan način želi stupiti u kontakt s Ixijom.
Burajz to je prozirno.

#35:   Autor: fallen-angel Post Postano: 19.10.2005. 14:16

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @fallen-angel, ti mora da si neki macho man...


mislim da on na ovaj jadan način želi stupiti u kontakt s Ixijom.
Burajz to je prozirno.


..nemoj ti meni burajz...vidim da neki neshvačaju zajebanciju no nema problema ubuduče ču detaljno objesnit kada sam ozbiljan a kada se zajebavam...

...kakom ixijom ako želim stupit u kontakt s njom otiči ču do udruge znaš onak u stvarnom svijetu...

#36:   Autor: debeli Post Postano: 19.10.2005. 23:11

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @fallen-angel, ti mora da si neki macho man...


mislim da on na ovaj jadan način želi stupiti u kontakt s Ixijom.
Burajz to je prozirno.


..nemoj ti meni burajz...vidim da neki neshvačaju zajebanciju no nema problema ubuduče ču detaljno objesnit kada sam ozbiljan a kada se zajebavam...

...kakom ixijom ako želim stupit u kontakt s njom otiči ču do udruge znaš onak u stvarnom svijetu...


E sestro!
Vidim ti se opredjelio za ovo Č jer ne kontaš razliku ili Question

#37:   Autor: fatcat Post Postano: 20.10.2005. 7:10

@debeli, da te pitam ... buduci da imamo isto prvo ime jel bi to bilo moguce da smo mi rodbina? sta ti mislis na to zemljak?

Samo nemoj mi sad govoriti da su samo krompiri zemljaci ...

#38:   Autor: fallen-angel Post Postano: 20.10.2005. 7:32

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @fallen-angel, ti mora da si neki macho man...


mislim da on na ovaj jadan način želi stupiti u kontakt s Ixijom.
Burajz to je prozirno.


..nemoj ti meni burajz...vidim da neki neshvačaju zajebanciju no nema problema ubuduče ču detaljno objesnit kada sam ozbiljan a kada se zajebavam...

...kakom ixijom ako želim stupit u kontakt s njom otiči ču do udruge znaš onak u stvarnom svijetu...


E sestro!
Vidim ti se opredjelio za ovo Č jer ne kontaš razliku ili Question


ma da kak sam proziran a...ne kontam ja razliku molim te pouči me...ako budeš dobar možda dobiješ i kikiriki samo pitanje gdje Laughing

#39:   Autor: Gemi Post Postano: 20.10.2005. 8:15

Gost je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @fallen-angel, ti mora da si neki macho man...


mislim da on na ovaj jadan način želi stupiti u kontakt s Ixijom.
Burajz to je prozirno.


Ljubomoran?
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » ostavljeni macici Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::