Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Nevjera Twisted Evil Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 14, [15], 16, 17  Sljedeća  :| |:
Poll :: Jeste li ikad prevarili partnera/ricu?

Da
46%
 46%  [ 46 ]
Ne i nikad ne bih
53%
 53%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 98



#211:   Autor: Mother Earth Post Postano: 14.03.2009. 13:45

SLažem se da je moguće. AL je nažaLost rijetko. Ljudi su danas tak pokvareni i nemaju savjesti niti poštovanja prema ikome, da mi je muka od toga.
Kao prvo, s njim sam, poštujem ga kao osobu i ne bi mu mogLa to napraviti. Kao drugo, voLim ga i super nam je i nemam potrebu za time. Kao treće, pojeLa bi me grižnja savjesti da tako šta napravim. I to je to, jednostavno.
To (meni) nije normaLno, prekini pa onda bari okoLo kog žeLiš.

#212:   Autor: Frost Post Postano: 14.03.2009. 14:15

Janis je napisao/la: › Poznavajuci sebe, cak i da to pokusam, vjerojatno bi mu to predbacivala u svakoj vecoj svadji, a to onda nije to...

Nemoj se opterećivati time, to sve žene rade Very Happy

#213:  Re: Nevjera Twisted Evil Autor: 1step2far Post Postano: 14.03.2009. 18:09

Nevjera saks!!!

#214:   Autor: Janis Post Postano: 14.03.2009. 18:41

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj se opterećivati time, to sve žene rade Very Happy


Sto, "oprastaju" nevjeru, a onda predbacuju? Wink

#215:   Autor: Frost Post Postano: 14.03.2009. 20:55

Janis je napisao/la: › Sto, "oprastaju" nevjeru, a onda predbacuju? Wink

Žene su najgora zlopamtila Wink

#216:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 14.03.2009. 20:57

sve žene varaju

#217:   Autor: Elena_Os Post Postano: 14.03.2009. 21:01

Jao, od ovakvih generaliziranja boli glava... osijek031.com smile

#218:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 13.05.2009. 17:08

sto ne znas - ne boli Smile))))))))))))

#219:   Autor: @darigogi@ Post Postano: 20.05.2009. 21:38

nevjera uf ,neznam ali gade mi se ljudi koji varaju.kao imaju super brak ili vezu a skaču sa jedne/og na drugu kao pčelica maja sa cvijeta na cvijet.nikada ne mogu da shvatim ljude koji varaju,pa vjerujete imam životnog iskustva .kune se ženi ili mužu,volim te ,žive dvolično.na vani fasada sve divno ,sve prekrasno a samo čekaju priliku da se drugoj ili drugom uvuču u krevet.neznam kako mogu ženi ili mužu ili djevojci-dečku gledati u oči znajući da su recimo sinoć bili u krevetu sa drugim.

ako nekoga iskreno voliš ,nemaš potrebu za varanjem.ako ti je osoba dosadila ,ostavi je pa onda radi šta hočeš.

najviše mi je žao mladih cura.hoda sa dečkom ,prevari je ,ona sazna ,on je moli ,suzice pušta volim te i bla bla,neću nikada više.one nasjednu i nastave vezu.ne shvaćaju da ako te je već kao djevojku prevario,ako nema sada poštovanja do tebe šta će da bude kroz par godina ,kada budeš okupirana sa djecom ,,,tada će imati još i izgovor ako napravi prevaru ...nisi mi se dovoljno posvetila itd....

ja sam mišljenja ko jednom prevari opet će ...to je isto kao alkoholičar koji se liječi pa kaže neće nikada više ali mali postotak ih je kojima se nije zalomilo

#220: Beark ! Re: Nevjera Twisted Evil Autor: pop-ap-teta Post Postano: 22.05.2009. 7:16

Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Što mislite o nevjeri u vezi, braku,...?


ne mislim nista specijalno, pogotovo sto se ova tema razvlaci na svim mogucim forumima gdje god da se pojavis. u 21 st. mislim da sam pojam nevjere nije kao sto je bio prije 10 - 20 god, a tragikomedije koje se oko ove teme slazu, ravne su mi onim mailovima spasimo vode, delfine, afriku, zelenilo itd Wink Rolling Eyes Laughing

nevjera - svatko ju dozivljava na svoj nacin, radi ili ne, prolazi kroz nju. nema tu pametovanja.

#221: Beark ! Re: Nevjera Twisted Evil Autor: MacaPapucharica Post Postano: 22.05.2009. 7:34

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): ›

nevjera - svatko ju dozivljava na svoj nacin, radi ili ne, prolazi kroz nju. nema tu pametovanja.


uvelike se slažem s ovim.
a opet, budući da ju svatko doživljava na svoj način - eto zašto toliko pametovanja Wink

uglavnom, ne zagovaram ju i ne govorim da je ok, ali sve više razumijem njezinu pojavu....bilo bi jednostavno kada bi stvari bile crne i/ili bijele.ali nisu...

#222:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 22.05.2009. 7:53

pop-ap-teta je napisao/la: ›
Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Što mislite o nevjeri u vezi, braku,...?


tragikomedije koje se oko ove teme slazu, ravne su mi onim mailovima spasimo vode, delfine, afriku, zelenilo itd Wink Rolling Eyes Laughing



hehehe

#223:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 22.05.2009. 21:23

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
Ženska_glava je napisao/la (Pogledaj post): › Što mislite o nevjeri u vezi, braku,...?


tragikomedije koje se oko ove teme slazu, ravne su mi onim mailovima spasimo vode, delfine, afriku, zelenilo itd Wink Rolling Eyes Laughing



hehehe


tvoj avatar izgleda kao da je vidjeo susjedu u nevjernoj akciji hahahhaahaha. nasmijah se bas bas

#224:   Autor: sedmi_patuljak Post Postano: 12.06.2009. 11:16

nevjera je jako raširena pojava koju ja ne prakticiram, jer ne želim varati djevojku koju volim, a ne želim biti s djevojkom koju ne volim. Jednostavno i praktično Smile

#225:   Autor: Mother Earth Post Postano: 13.06.2009. 11:56

Tako je care, eo kikirikija! Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Nevjera Twisted Evil Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 14, [15], 16, 17  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 15 / 17.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::